Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Resident Evil, Metal Gear Solid, Crash Bandicoot a x dalších. Občas mě chytně závan nostalgie a musím si některou z nich zahrát. Propařený noci s kámošema, chození za školu a simulování :-) Na to se prostě nedá zapomenout *5*
    • Jak říkáš závan nostalgie to je ono... i když jsem ted fanoušek pc tak musím uznat že základy všeho položil právě ps1 at si každý říká co chce nebýt ps1 popularity tak možná není obor "hraní her" to co je dneska ... čest sony a vývojářům ...
      • Zagro
        Sice o rok později, ale přece. Tvoje PS pařby by zde právě díky PC nebyly. Noci a noci propařené v době, kdy žádný PS nebylo, ale hráčská komunita byla již obrovská, jsou již dávno za náma. Ale to bys musel něco pamatovat, případně se jako mladší člen této komunity snažit lépe informovat. To, že tehdy nebyl internet ještě neznamená, že zde žádná komunita nebyla. Spíš bych řekl, že je dobře, že na to nemělo PS takový vliv, to bysme pak moc složitějších her neměli. Naštěstí tohle už je taky dávno za náma, protože tohle pro někoho "ohrožení" se dávno překonalo už za dob NES a MEGADRIVE, PSko je jen jejich konkurenční následovník, nic víc ...
  • Jack1947
    Jo, pro konzolistu je to výbornej retrogamesplay. Pěkná zavzpomínání. *4*
  • Pamatuju si ty srazy na zakladce kdy jsme u nas hrali s kamosema Gran Turismo 2 na PSX a endura race.. *1* Dvou hodinovej zavod zadnej problem ve trech *1* pokazdy jsme koupili nejakou ojetinu a zacinalo se... a kdyz jsme meli vsechno tak cely od zacatku *1* + hafo jinejch her... (crash, tekken, spyro, alien, SF)
    no jo.. to byla doma *1*
  • Prominte pane cenzore. Ja nevedel ze nemit rad konzole je proti pravidlum diskuze. Radsi si vyndej gamepad z tveho kakaoveho domecku. Mam k dispozici tolik zarizeni ze me stejne tvuj ban nezastavi:-D. Ale ztracet cas s dirty peasantem nebudu.
  • Nevím jestli dnešní děcka mají taky takový pocity jako my když jsme po prvý od rodičů dostali ps1 nebo ps1 slim, "těžká frajeřina v té době" nemuseli jsme spát,jíst... nic prostě :))) když jsem dostal do rukou hry jako soul reaver,tomb raidery,warcraft2, atd atd.atd .. ale král byl quake 2 to už možná fakt bylo na léčebnu :))) suprová grafika fakt to člověk hltal stejně jako dneska sou hry nádherné a za 5-10 let až bude 4k nebo bůh ví co už povinnost tak se budeme smát, jak jsme mohli hrát crysis 3 nebo Unity vždyt to má "hroznou grafiku" :) ... btw kluci někdy udělejte podcast starého nintenda nebo segy
    • Zagro
      Tve ty píšeš, že bez PSka by zde nebyla taková hráčská komunita a jako nej hry zmiňuješ původní PC tituly, jako WC, Quake, TR. Udělej si ve svých názorech pořádek. Mimochodem zmiňovat Quaka v kombinaci s PS, to už je skoro vrchol drzosti :D I každý průměrný PC Quaker totálně rozdrtí toho nej PS Quake boha ;)
  • hm, v prvnich 10 minutach se hned objevi zasadni nevyhody konzoli, totalni zpetna nekompatibilita a jeste regionalni locky vazany na hw, takze i polacek priznava, ze mel prechipovanou konzoli, aby si moh zahrat rpg urceny pro japonskej trh

    fasoidni kus hw, a stejne se najde spousta bambulu, co to budou obhajovat az do posledni kapky krve
    • Aha...

      hlavne ze dneska rozchodit starsi hry, ktery fungovali pod XP je naprosto v klidu co? :D
      polovina veci pod W8 nejede.. a pod W7 se mi je vzdycky podari zprovoznit nejakym hokus pokus veci.. nerikam ze to nejde... ale ze by ta zpetna kompatibilita byla tak slavna u PCek se rict neda...
      (a ted to nejlepsi.. hraju na kompu) takze zaryty trollove od PCcek zase v klidu *1*
      • hele ty hry co hraju fachají i pod win 8.1 všechny, některý víc jak 20 let starý z cd ne z gogu. Jediný super zařízení bylo PS2 na kterým fungovala naprostá většina her z 1čky, HD remaky na současnou generaci konzolí je fakt vizitka nové generace...... ale na gta 5 na kompa se těším, ale vzhledem ke zkušenostem se čtyřkou s koupí počkám do řádného opatchování abych si nezkazil zážitek, ale spíš se bojím bugů optimalizace mě momentálně netrápí, pokud to nebude chtít 24gb ram, to bych byl pak v čudu *1*
    • ty vole byl rok 94 nebo kolik... fakt se jeste nehralo na diskuse ohledne region lock atd...
      • coz byla evidentne chyba, ze ktery se ostatne konzolisti nepoucili dodnes
    • up_er
      vzdycky jde predevsim o hry...nedochazi me pointa tvyho prispevku, asi jen trolling co?
      • ne, jde o hry, hrace a vyvojare, aby fungovali ve vzajemny symbioze, ne aby se na nich prizivovali paraziti jako sony nebo ms
  • Nejlepší podcasty. Prosím pokračujte v nich. Je mi 32 a je to pro mě super vzpomínka. Tenhle průřez hrami je nejlepší. Různé hry a různé platformy. Díky
  • Moc pěkné a nostalgické
  • up_er
    Vagrant story je delanej na upravenym enginu prvniho MGS, takze ho to dost pripomina filmovym stylem a ta vytvarna stranka je masakr. Skoda ze takovych her nevzniklo vic...ten engine byl podle me hodne dobre vychytanej a mel velkej potencial...ta hra mela mam pocit pod 100MB a nikdy sem nepochopil jak to tam vsechno mohli nacpat.
    • kolem 93mb..a z toho pomerne velkou část zabiralo renderovane intro:) Jo, taky jsem marne cekal na druhy dil..ted uz necekam..skoda..
  • up_er
    Skvelej gamesplay...a konecne se taky Petr podelil se svou troskou do mlyna.
    Pekny povidani, pekny hrani, hodne nostalgie...jsem rad ze jste zminili vagrant story,xenogears, chrono cross a spousta dalsich super JRPG ...ono se to mozna nezda, ale dost lidi hraje takovyhle hry.
    Na americkym PS store je takovych her daleko vic oprotiva EU, takze kdo by chtel kupovat stary klenoty, tak ta moznost tady je.

    Jo a mohli byste v tom klidne pokracovat je to super napad a taky byste mohli udelat PS2 dil zase s Petrem:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit