Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja som rad :) este by mohli AC3 ! :)
  • Lukass
    Kdyz to neni remaster, tak je to reskin. Zazivame jednu z tech smutnejsich kapitol herni historie.
    • Jack1947
      Není je to nově vydaná starší hra, která na nových konzolích chyběla... nic víc v tom nehledej a to že má trochu lepší grafiku nic neznamená.
    • ucho
      nezazivame zadnou smutnou kapitolu. lidi to kupuji, protoze pro urcite platformy je to casto neco noveho, takze to znamena, ze to lidi chteji, takze to znamena, ze jsou lidi spokojeni. na tom neni nic smutneho. a jestli brblaji lidi, co si to nekoupi? to je jako kdybych brblal nad tim, ze v televizi davaji fotbal, kterej me nebavi. az se dostanu do toho stadia, tak uz patrne budu duchodce, kterej se neumi jinak zabavit. jsi ty hrac, ktereho uz nic nebavi? tak to jsi asi herni duchodce ;)
      • Lukass
        Asi su, tohle totiz nechapu.
  • Lukyz
    Člověk jim to snad nemůže mít ani za zlé.
    Udělat port z PC na PS4 / XO a hodit tam cap na 30 FPS = easy money *1*
    Srovnání
    • Jack1947
      Na druhou stranu to tam mají na (s a PRO) v 4k
      • Lukyz
        Já nevím, proč se do toho pouštím, ale ty LODy a textury se dají na PC jednoduše tweaknout úpravou INI.
        Default & upravený nastavení.
        + 60 FPS a nativní 4K jako vždy *2*

        Jacku, cože? *8*
        • Jack1947
          Jistě si myslel i konzole vid *7*
    • ucho
      njn, a dokonce to na te PS4 Pro vypada lepe: https://youtu.be/q_sRlilog4I?t=1m40s
      • Pořád to vypadá hůř, jak 10 let starej omodovanej Crysis...
        • ucho
          běž to vykřičet ještě z okna, třeba tím někoho zaujmeš ;) tady ze sebe děláš jen šaška.
          • Neměl bys tady tolik brečet z jiného názoru a popírat fakt, že hw konzole už je zastaralý, děláš ze sebe jen šaška a ještě si to projektuješ do ostatních. Smutný případ.
            • ucho
              nevšiml jsem si, že tu brečím já. jako brekot mi přijde tvůj příspěvek. ty už budeš solidně na prášky, že se zmůžeš jen na to mi napsat to s tím šaškem, když to samé jsem psal tobě. to nemáš na víc? :)
              jasně že hw konzole není žádný high end, netvrdil jsem opak. zastaralý hw? možná? dostatečný na solidní zážitek z her? určitě. za 8 tisíc je to parádní kus HW, který má co nabídnout. a důkazem máš zástup lidí, kteří ty hry hrají. tohle jaksi popíráš ty ;)
              a když do toho ještě zahrneš Nintendo Switch, ty tvé teorie se ti rozpadnou jako domeček z karet. na zábavu nepotřebuješ nejmodernější HW. není k tomu důvod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit