Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju občas wolf 3D ve verzi brutal,celkem zábava i dnes.
  • Coffin.Corner
    Zpracování videa a mluvený doprovod jsou na jedničku. Konečně má Lukáš nějakou konkurenci *3*
  • Stejně to v jedničce bylo divný, že pistole, samopal i rotačák (kde ten se vzal za druhý světový?) střilel na stejný náboje. Ale jinak to byla dobrá hra.
    • SalemCZ
      Nebyl tam i nějaký robot? Nebo to bylo jinde.
      • Wolf 3D měl robotickýho hitlera, Return to Castle W. měl Übersoldaty - zmutovaný robotičí lidští vojáci
    • teoreticky, nic neobvyklého to není, náboje 9mm stříleli jak pistole, tak samopaly. Rotační kulomet (a sice ruční/klikový) se objevil už v roce 1861. Kdyby chtěli, tak ho měli v té wolfové podobě i němci, ale nebyl důvod, MG42 mělo kadenci až 1500 za minutu.. a to už je taky slušnej "rotačák"
  • tedy 1 dva wolfi jsem nehral .. wolfa -3d jsem uz jako malej okrajove zaznamenal ale prevalcoval ho s prehledem doom 1,ktereho jsem se nahral vic nez je zdravo.. ale za to k return castle Wolfik.. jsem uz pristoupil trosku zodpovedneji a stravil jsem v nem hodne hodin zabavy .. (nejhorsi cast v tech katakombach ).. ..jinak wolf09 sice hrane jak na x360 tak i pc ..ale moc me to uz nebralo ..zato tyhle dva posledni (i old blood) super,... vic nez potesenej :) ..jen tak dal ..
  • TheGGG
    škoda že poslední díl tak zabili...
    • Asi berete hry moc vážně. Wolfenstein: The New Colossus je perfektní satira a moc jsem se u ní pobavil.
      Pokud vůbec nechápete satiru, tak chápu, proč vás to nezaujalo.
  • pro mě navždy zůstane nejlepší RTCW... *14* a k tomu Enemy Territory.. mé dětství

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit