Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co všichni mají s tou Mafií? Vždyť to byla celkem nudná hra typu „několikrát přejeď město tam a zpátky a občas něco vystřílej“. Moc nechápu.

  • ravux

    1. Mafia

    2. Kingdom Come: Deliverance

    3. Posel smrti

  • Těch 15 her v podstatě libovolném pořadí. Dal bych přednost American Truck Simulator, ale je jedno, jestli to, nebo ETS2. Ještě že jste nezapomněli na Vietcong! Pro mě osobně nejlepší střílečka spolu s Battlefield 2. 

  • triptich

    pekný rebríček. trošku by som si ho prehádzal, ale dosť verne kopíruje ten môj. ja by som ale pridal space engineers, mafiu 2, sériu UFO, veľmi podarené adventúry - skeldal 2, posel smrti, agent mlíčňák, horké léto, oslí ostrov, ... no vlastne toto všetko už bolo vymenované a chápem, prečo sa to do výberu nedostalo.

  • clovicekO

    Vietcong by měl být podle mě 2. Téměr dokonalý singleplayer, perfektní mulťas. Dodnes běží servery a hraje se. Bohužel po aktualizaci Windows minulý měsíc mi VC nejde spustit :(

  • Za mne určitě - 1. Mafia

    2. Euro Truck Simulator 2

    3. Machinarium

    4. Mafia 2

    5. Arma 2

  • rohlos

    A vzpomenete si někdo na Mutarium od Zimy? Teda na tom jsem strávil nějakej ten pátek.

    Docela revoluční bylo pro mě to, si sestavovat roboty a zkusit nepovedenou misi znova... I ty 3D animace vlastně na tu dobu nebyly tak hrozný a navíc česky namluvený...

    Jooo, to byly časy, když jsme to s bráchem chodili v neděli před obědem hrávat k tatovi do práce.😀

  • Jack1947

    Trochu nechápu Vietcong až 6té místo, nicméně MAFIA je klasika hrál to každý pecka 1místo snad nebylo větší hry. Jediná konkurence GTA která ho tehdy v leččems přeběhla dodnes si pamatuji to PREVIEW v tehdejším levelu... mám pocit že byla ještě před GTA3.

    Kingdom come nevím 4 místo možná ano, Hiddeny jasné Arma3? hmm hlavně podle mě Flashpoint  to taky bylo ve své době peckoidní sice ten simulátor z kterého to vzniklo nebyl nic moc ale hra pecka! I když jsem to hrál až od spolužáka někdy 2004-2005... na prvním mém pořádném pc.

  • Coffin.Corner

    Obecně se fanoušci trilogie shodují, že UFO: Aftershock byl o hodně vylepšený Aftermath a UFO: Afterlight, zase zajímavý posun v tomhle směru. Čímž chci naznačit, že z trilogie UFO od Altaru byl Aftermath nejhorší a místo v žebříčku by si zasloužily spíše dva novější díly ;)


    A taky by za zmínku stál další český a celkem povedený počin: UFO Extraterrestrials :) 

  • Macmillene postupujte severovýchodně, opakuji SEVEROVÝCHODNĚ!!!

    • Corvus

      Přesně! Legendární jako "Atom na ně Rico!" :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit