Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ruthan
    Co je fakt zaujalo, je ze bezny konzolisti (zadny ustrely v recenzich), dle diskuzi jsou z Diabla III, ktery na PC spis zklamalo, uneseni.
    Co z toho vyplyva, je bud, ze jsou lepsi cilova skupina nez PC, nebo ze na PS3 proste tolik, zase tak dobrych her z neni. Byt, je to silny tvrzeni a bude se mi nadavat, tak vetsim v tu druhou vec.. nerikam to ze zavisti, ten hucici kram, mam doma taky a jsem tam na nem neco hraju, to co na PC neni a je skutecne kvalitni, nebo je skoro zadarmo v ramci PS Plus a jeste jsem na PC nekoupil.
    • Ľudia sú unesení, lebo konzolová verzia nemá tie najviac kritizované "featury" pc verzie - always online, (rm) auction house a itemizáciu naviazanú na auction house. A hra je to fajnová, s ovládačom sa to hraje veľmi dobre a na počudovanie to aj vyzerá ok.

      Hral som to chvíľku u kamaráta (nemám doma žiadnu konzolu a aj keby som mal, dve kópie d3 by som asi nekúpil) a je to fajn hra - a konzolová 1.00 je naozaj oveľa ďalej ako bola pc 1.00 verzia (a je aj ďalej ako súčasná 1.08 *15*).
    • Nenapadlo te to nejracionalnejsi vysvetleni, konzolova verze je lepsi nez byla ta na PC. Nehlede na to, ze i na PC mela velky uspech a extremni prodeje.
    • Taky na pc vyslo D3 verze 1.0. Na ps3 vyslo D3 verze 1.07?? mysim. Plus zmeny v itemizaci a hned to lidi hodnoti lip. Pc verze 1.08 uz je tak o dost vylepsena hra.
  • Budete i vy recenzovat Killzone Mercenary?
  • Podle ceho se vybiraj komentare, ktere se pak zobrazuji na indexu? Je to automaticke a nahodne? nebo to nekdo vybira? Ptam se proto, protoze to co tam je ted je trochu nepodstatne - opravdu mne nezajima, ze nejakej clovek ma vyplatu v pondeli.
    • Tak tu nechod,Jinak náhodné to není.
      • Nevydávej se za mě, moulo.
        • Nebudete se tu snad hádat. *1*
  • Jack1947
    Diablo, vzhledem k tomu ze nadchazejici mesice nebudou uplne tak plne her asi i nakonec vyzkousim, kdyz jsem dneska videl tu Recenzi v Replay , navic kdyz se to hraje tak pekne jak tam rikaly neni uz o cem vic prmylet + je to vlastne vylepsena pc verze. ( aspon neco az budu mit sjete GTA *15* , na delsi chvily zabavy , no teda minimalne do Castlevanie2.)
  • Tady to neradi uslysi, ale imho se presvedcive prokazalo, ze hre formatu diablo sedi lepe gamepad nez klavesnice s mysi. Skoda ze na pc si to clovek s gamepadem nezahraje.
    • Nemyl si akcne rpg z izometrickeho pohladu a Diablo III, ktore bolo svojimi obmedzenymi 4 skillmi a takmer nulovou nutnostou zameriavat presne miesto na obrazovke uz od zaciatku koncipovane s moznostou portu na konzolu.
      • God-of-War
        Diablo 1 taky vyšlo na PS 1 a ovládalo se to luxusně.
        • V diablo 1 nebyl plynulý pohyb postavy, šlo se tam tuším pohybovat jen v 6ti osách, co pamatuju, třeba nox se na gamepadu paří hůř, protože ten je plynulý hodně a pro přežití je nutná rychlost reakce, se kterou si gamepad neporadí
      • Hry stylu Diablo se hrali na joypadu vždy dobře, není to nic nového, baldurs Gate:Dark Alliance, Champions of Norrath,Dungeon and Dragon heroes jsou všechno konzolove hry a joypadem se hrali vyborne. Mozna někdo s diablem 3 objevil ameriku, ale je to stara znama věc:)
    • Presvedcive se prokazalo, rikas :D
    • Ristoro
      Běžně se hrajou RPGčka lépe s gamepadem :D:D.
      • Jak ktery.
  • God-of-War
    Dead Nation 2 prostě musí vyjít! Jinak k Diablu sem se zatim nedostal:((.. výplata je až v pondělí *1*
    • tak to bych teda radeji usetril, diablo 3 je odpad lituju ze jsem za to vyhodil 12 stovek
    • Mahcake
      Ani se k tomu nedostávej...nemá to cenu věř mi. *3*
    • Hanzales
      Next - Signed :) Na Dead Nation jsem ujel hodně, párkrát jsme ujížděli i co-op, pokud bude dvojka, neváhám ani co by sklapla pastička na myši ;o)
    • Dead Nation je paradni hra, takzvana vecna, ta se da hrat furt, doufam v port na vitu.
      • God-of-War
        Já tu hru pařím furt, páč se chci dostat v CZ hráčích na TOP první místo *1* .
        • Ja tolik casu nemam, ale patri do meho fondu zlatych her, ke kterym se neustale vracim.
          • God-of-War
            Já teda taky moc ne, ale snažím se. A taky chci posunou ČR aspoň o jednu pozici víš.
            • Nevydavej se za me, moulo.
            • Na to nemáš chlape ,to bys musel něco být.
  • na pc sem hral diablo III a ted sem si stahel na xbox aspon mam hrat po vecerech ked nic v tv nepujde :)
  • Pekne vychvalili na konzolistovi Diablo 3. I v diskusi jsou vsichni nadseni. Az takhle moc sem to teda necekal, ale moc to konzolistum preju. Ja kazdopadne zustanu verny pc verzi.
    • BookerDeWitt
      PCčkář a něco přeje konzolistům? Tomu se ani snad nechce věřit! *8*

      Dělám si samozřejmě jen legraci, ale přesto mě to zaskočilo trochu, zvlášť když si připomenu zdejší nenávist komunity ke konzolím...
      • Cim vic blizz na D3 vydela, tim lip pro hru na vsech platformach imho. Z uspechu na konzolich budu tezit i ja. Navic sem pred davnymi lety vlastnil ps1 *14*
        A hlavne pařan jako pařan. Jedno na cem.
        • JJ, 5 lety holcicky co na iPhonu drtej Angry Birds jsou paranky jak svin, SO HARDCORE!
          • kennyB
            Proč by ne??? Já jsem taky měl jako malej ruskou digihru s vlkem a vajíčky *1* Ty asi ne, podle tvého komentáře si ještě utíráš mléko na bradě *1*
            • God-of-War
              Kenny si jede. Máš + 1 *5*
            • kennyB
              Rozhodně víc, než ty. Psát to, že ke konzolistům to není nenávist, jen obrana když tady začínaj jako první držkovat pcčkáři, to je teda síla.
            • Zato ty pusobis dospele az to boli.
            • Nu Pagadi! Ještě je u našich a funkční! Tak jsme měli podobnou s kuchařem, jak chytal omelety. A potom Spectrum a už to jelo. *1*
          • I 5 lety holcicky maj pravo si poradne zaparit. Jen jejich herni portfolio je ponekud odlisne. Ale respekt i jim!
      • To neni nenavist, jen obrana. Je to jako by si chtel po normalnim cloveku aby miloval komunisty protoze je tu par exotu prevazne v duchodu, co je voli. Konzole zpristupnujou herni scenu i uplnejm technickejm antitalentum, malejm detem a fetakum, potom jsou hry jake jsou. Umet se prokousat instalaci, starat se o ovladace a specifikace tvorilo prirozenej filtr.
        • Děláš si srandu ? :D Takže uzivatelska nepřístupnost je vlastně plus jo? Tohle to elitářství PC technofobu (tím samozřejmě myslím jenom úzkou skupinu pc hráčů, sám na pc hraju)který maj pocit ze herní scéna je něco co jim patří a ostatní by měli mít vstup zakázán je fakt strasne smesny. Je jich pet a pul tváří se jako ze jsou něco vic, protoze oni jsou přece ty praví hráči, jako ze starých casu, neustále se hatem na sebe snaží upozornit a přitom si jich mainstreamová herní scéna vůbec nevšímá a vesele si prosperuje na konzolích.
        • Zato farmville na pc je desne nepristupny :-).
        • BookerDeWitt
          To se mi teda zdá jako nešťastné přirovnání zrovna ke komoušům. *2* A prosím můžeš mi nějak vysvětlit, co mají společného děti a feťáci s úpadkem herní scény? To chceš říct, že hry se dělají převážně pro tuto skupinu lidí nebo jak to mám chápat?
          • Ano delaji, viz Call of Duty mirene na decka kolem 15.
            • BookerDeWitt
              Dobře, jedna série, a ten zbytek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit