Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nenejhorsi na tom je ze to hraje na volantu ale na klavesnici to bude nehratelny
    • :D
      Věř mi, u Coddies tahle obava nikdy nebude namístě.

      1 000 000 %.
      *3*
    • GRID? Na klávesnici je hratelný i DIRT3, který někteří samozvaní experti považují za "nesrovnatelně realističtější". Pokud si člověk nepovypíná různé asistenty (vyplývající mimo jiné z absence analogových vstupů), tak řízení jde v klidu. Na rozdíl od těch takzvaných "simulátorů".
      • Unika ti jedna vec, Grid 2 ma byt bez asistentu, jakoze pro vsechny stejny. Coz je samozrejme uzasny. Jak z toho ale Codies vybrusli a jak maji byt spokojeni arkadovi a sim hraci, jak to bude hratelne na klavesnici i volantu, to nikdo nevi. Mozna ani sami Codies. :)
        • Sim hráči Grid 2 ignorují.
          Vyřešeno.
        • To je pochopitelně blbost. Mě osobně to nevadí, ale dokážu si představit, že dost volantářů to naštve. :/
  • Radioaktivni_surikata
    No hezky mu přenechal závodní stopu, jen co je pravda *1* Ale McLaren co jezdí bokem napřed? Není rozbitej? *8*
    • ?

      Motor ulozen veprostred (spise vzadu) nahon na zadek.

      ?
  • Ty voe prý v Gridu se auta chovají reálně :D To může napsat opravdu jen člověk, který nikdy nejel v autě.

    Mimochodem taky nechápu proč je tak těžké ? udělat reálně se pohybující auta a ne vznášedla.
    • Je třeba vždy vyjít vstříc všem. .. já to beru proti tomu nic nemám. Jak říkám - Grid 1 - pecka !
      Ale nepřekousnu falešný kecy real jezdců směrem k něčemu... mno to už je na každým.
  • Já tu prostě nechci trollovat, ale to KUA ještě technicky nezvládli to, aby ty auta při jízdě neklouzaly jak kdyby jezdili ma mejdlu?! Se podívejte při průjezdu zatáčkou jak nereálně podkluzujou kola. Autorům zřejmě nic neříká pneumatiky typu SLICK. A to neni jen u téhle, ale u x dalších závodních her. Fakt to vypadá blbě.
    • Tak zrovna slicky určitě nebudou ten problém, že se ve hrách auta chovají jak vznášedla, respektive tak vypadají... to s tím nemá co dělat, zase nepřeháněj :)
      • Naopak, má to s tím co dělat, jelikož jsou slicky pneumatiky určený na suchej povrch a tím, že nemají dezén tak po zahřátí lepí na silnici, to znamená, že auto do určité rychlosti v zatáčkách je přikované. Taaaaaaaaaaaaaaaakže tím sem chtěl naznačit, že žádný mejdlo a podobně. Je to otázka znalosti a technického umu zpracování ve hře. Já ždánej znalec nejsem takže, tímhle debatu o kolech ukončuju :-D nicméně, je to trapné chování vozu ve hře....mejdlo
  • Když to tak sleduji, jsem celkem rád, že přítelka si na Vánoce přála Xbox... *1* Jí to sice po chvíli omrzelo, ale já ho teď můžu okupovat společně s Forzou 4... *1* První Grid byl vážně skvělou hrou, celkově mi ten jízdní model od Codies dost sedí a celkem úspěšně se poprali i s Dirtama a když si člověk trochu pohrál s nastavením, byla to i na volantu krása... *3* Je škoda, že PC nemá (zatím) nějakej svůj tahák, kterej by přitáhl milovníky aut...Znám spousty lidí, co kupujou PS3 nebo Xbox 360 jenom kvůli závodním hrám...Shifty 2, které se dle mého skromného názoru taky dost povedly, to bohužel taky nezměnily...Ale třeba se jednou dočkáme něčeho pořádného... *3* Za sebe bych nemusel mít nějaký super reálný jízdní model, beztak ten žádná hra nenahradí, ale spíš mám rád "uvěřitelný" jízdní model, který baví a ne frustruje...Gridům držím palce a doufám, že to nebude jenom přehlídka driftů bez interiéru auta... *5*
    • deridon
      uvidíme jak se předvede Project CARS, který by měl vyjít na podzim
      • Radioaktivni_surikata
        Hele, teď jsem po relativně delší době zkusil aktuální build a je to fakt hodně dobrý. Shift je fajn, ale tohle je někde jinde...
  • Tyhle radoby cool videa kde nakej real driver dela promo nake priblble arkade (ktera ani nema pohled z kokpitu :D:D:D:DD:D:D:D:) za naky maly obnos me vzdy pobavi :)

    Brzy vychazi Asseto Corsa, hmmm na games.cz ani zminka.... rf2 beta se stale rozrusta, hmmmm ani zminka, prave vychazi Open Beta RaceRoom Experience... hmmmm ...... Project Cars jakbysmet hmmmmmmmmmmmm. Jdu se teda mrknout na jine weby.
    • rancor1223
      Jsou taky lidi, který nebaví učit se trať aby vyhráli závod. První GRID byl skvělý v tom, že vypadal velice reálně a popravdě se auta i docela reálně chovala a přesto byl poměrně jednoduchý na ovládání a především zábavný.

      Tohle nemá konkurovat ničemu z toho co jsi vyjmenoval. To se ti pomotaly žánry. *7*

      Jinak, ohledně druhého GRIDu. Já se toho jízdního modelu dost bojím. Pokud vím, tak řekli, že nebude nic jako asistenti apod. Prostě jedno nastavení pro všechny, které uspokojí zkušené závodníky i začátečníky. No nechci si ani představovat jak to bude vypadat... Holt si přinejhorším zase zahraji první GRID *15*.
      • pokud nekoho nebavi ucit se trat, pak ho nemuze nikdy bavit zavodeni a ve sve podstate NEZÁVODÍ.
        Tyhle dve veci se navzajem naprosto vylucujou
      • no ja jsem to nepodal jako konkurenci .)

        Kdyz arcada - at konkuruje Gridu / TDU

        Kdyz sim.... .)
        • rancor1223
          A kde bereš, že se cpe mezi simulátory? Reklamy se skutečnými jezdci jsou dnes u závodních her zcela běžné a nezáleží na tom jestli je to sim nebo arkáda. Nebo nechápu tvou logiku.
          • realny jezdec mluvici o arkade - tomu rikas logika ?:D (pak de domu a rika si, tyjo aspon ta vata za to stala protoze tu !sracku! co sem tam musel hrat a jeste se u toho tvarit jak je to free n cool bych zadarmo nedoporucil ani sve tchyni.
            To je moje logika.
    • andrewz
      Jednička Gridu měla kokpity, ale ani to jí nepomohlo v tom, že je to nechutná arkáda. *1*
      • To ano, ale byla riditelna. Mezi arcadama radim TDU1 a Grid 1 na absolutni spicku :). Nic PO uz tomu nesahlo ani po paty... Mozna jeste NFS Shift2 byl sympatickej.
        • btw pokud se nepletu u TD1 se dalo prepinat mezi min. 2 druhy fyziky. V gridu byly urcite k zapnuti/vypnuti ruzni asistenti. Obe hry proste super... Skoda ze jde jiz ciste o minulost a dnes mi prijde dobra hra tohoto typu uz jako scifi pri dnesnich free n cool trendech. *7*
  • Nevypadá to špatně, ale pořád to není ono. Project cars skoro ještě rok, ach jo... zatím nejlepší závodní hra, co jsem hrál, je Forza 4, Xbox jsem prodal a rázem na pc nemám co závodit ... docela smutné.
  • Kein
    To je hodně trapný video. Proč nevěřím tomu, že člověk co sedí za volantem supersportu bude celý vycáklý z PC hry??
    • To si špatně pochopil, nebo to nebylo na první pohled vidět, on je "vycáklý" z bankovního konta, kam mu přistály peníze za reklamu :)
    • Protože si taková lama co nemá supersport a nemůže porovnat jak se tvůrci přiblížili v jízde ve sportovním autu...
      • Kein
        To je bohužel pravda, ale přesto... *5*
    • kdyby to byl PC simulator, divil by ses kolik realnych jezdcu jezdi simulatory... neni jich malo.
      Samozrejme pokud jde o arkadovou zalezitost je to usmevny.
  • sugyn
    Myslim ze zustanu u Gran Turismo.Stejne u Gridu zase vypnou servery.
  • andrewz
    Jak málo stačí k tomu, aby mě závodní hra odradila. Holt si budu muset počkat, až v roce 2018 Polyphony Digital dokončí GT7 na PS4.
    • :D u polyhphony se ti muze stat ze se nedozijes... a pak stejne narazis u Veyronu na emulovanej zvuk sekacky na travu...... (6 let vyvoje?:)

      staci trosku otevrit oci, nebo v tomto ohledu nechodit na games.cz....
      Je rozhodne uz dnes z ceho vybirat................
      • andrewz
        Stačí si zacpat uši a vybrat vhodnou kombinaci auto/trať a GT5 nemá konkurenci. :-)
        • GT5tce dela konkurenci jen FM4 tim to ale konci. Jsou to "konzoloidni zavodni hry smerovene spise k simulaci" Tedy ani arkada, ani simulace. A tak to proste bude.

          *nicmene jista kombinace trate, auta a hlavne pocasi muze opravdu v GT5 pusobit bezkonkurencne, ale maximalne po strance grafiky. Co se fyziky tyce tam ho konkurence zere zaziva, ale nemam rad srovnavani konzole VS PC, nedokazu si ani uprimne predstavit pure sim na konzoli. A tak to asi ma byt. GT5 je GT5, FM4 zase FM4. A HC simulátory zůstanou vždy HC simulátorama, kde když chceš ten opravdovej požitek, pořid minimálně G25/G27 a zazijes neco cos v GT5 urcite nikdy nezazil :)
    • A co GT6? *14*
      • andrewz
        To vyjde ještě na PS3. *3*

        Edit: PS3 ignoruju, protože bez lepšího hardwaru se už těžko někam posunou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit