Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nevypadá to špatně teda až na ty psionické schopnosti... to mi do takové hry moc nesedí ale když se to povede skloubí se jízda a střelba a třeba i nějaký ten mechanoid.
  • Ty 20+ vteřinové reklamy co nejdou přeskočit jsou opravdové peklo!
  • On ten prusvih s jednickou nestacil, takze od toho bude jeste dvojka? lol
    • Jaký průšvih, já s jedničkou neměl sebemenší technický problém (a to jsem měl předobjednáno) a herně se mi to líbilo.
  • Zrovna Rage 2 mi přišlo jako jedna z nejlepších ukázaných her - trailer. Prostě parádně vypadjící, ujetá, odreagovací fps z krásného postapo světa. :) Spokojen. ....Dokonce mi to přišlo lépe vypadající jak nový Fallout ...tam to byla nuda do chvíle než ukázali možnost házení atomovek a realtime ničení světa. ...Každopádně zde máme zajímavou fps trojku postapo akčních her: Rage 3, Fallout 76, nové Metro. ....Metro vypadalo hodně dobře ....post apo atmosférou si nejprve strkalo Fallout 76 do kapsy, avšak Fallout to zachránil tím koncem. Za mne spokojenost.
    • jo, mne se to taky kupodivu docela libilo

      to ten prvni teaser/trailer pres e3 se mnou ani nehnul
  • Mně se to líbí, je to rychlý, barevný, ujetý a vypadá to, že to bude fakt zábava, osobně se nemůžu dočkat :)
  • Kdyby novy Far Cry a Bulletstorm meli dite. Dokonce si neopustili ani opravdu treskutou teleshopingovou vlozku. ZPIVAJICI MUTANTI HLAVA HAHAHAHA

    Mam opravdu pocit ze lidi co delaj tyhle trailery si porad mysli ze jejich cilovce je 12 let.

    No snad to alespon nebude nedotazeny a nudny jak jednicka.
  • Vypada to dobre. Jedinou vytku mam, ze to je obcas proste prilis barevne, prvni Rage se mi libil graficky vice (i pres ty rozplizle textury). Jinak Rage jsem poprve dohral par dni zpatky a byt je to hra, ktere se nedostava tolik kladneho hodnoceni, ja jsem k Rage pravidelne "utikal" od hrani Bioshock Infinite, coz myslim o urcitych kvalitach hry svedci (alespon tedy "imo").
    • Je to nádherně barevné! Konečně hry začínají zase používat jiné barvy, než jen šedou, hnědou a tmavě modrou.
  • kde jsou ty časy, co jsme u E3 málem ani nedutali, po každým druhým traileru bylo potřeba sebrat čelist ze země.. teď už mi všechno připadá jen debilní. ale připadám si staře, když tu volám po good old times..
    • TheGGG
      Asi bys měl přestat hrát hry a nešířit tady svou toxickou náladu a řeči.... Microsoft i bethesda konference byly super
      • kdybys hrál hry víc jak nekolik let, tak bys videl jak je ted všechno deb.lní. Jako ekonom bys mel vedet, že hra která ma za cíl vydelat co nejvíc penez, nemuže být príliš kreativní a inovativní, protože je to veliký risk. Hraješ umyslne deb.lní hry, to je logika která nepustí
    • Tomu se říká nostalgie a postupné stárnutí. Já taky vzpomínám na to, že jsem hrál pomalu každou lepší hru co vyšla, ale nyní již tu potřebu nemám a jednou za čas si zahraji něco jen něco vyloženě originálního nebo dobrého.
      • máš pravdu, snažím se hrát nový věci, ale poměr toho co vychází a co mě vůbec láká zkusit je tak zanedbatelnej, že mnohem častěji šáhnu po něčem starším, třeba časem osvědčeném.
  • To zase vypadá na slátaninu všeho a nic pořádně dotařené. Všechno a nic.
  • Přestřelky v Rage byli skvostný, tohle vypadá jako CoD na houbičkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit