Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To je supr ale chtělo by to poladit nebo to dopadne jak je již psáno a dominovat bude nejen skill alwe chytré využití abilit jednoho championa což je špatně... protože když to bude hrát člověk co sedí 24/7 na jednom champu co si koupil za prachy zábava bude ta tam. Naštěstí to budu hrát jen ze zajímavosti a spíše se vrátím k UT.

    Nepopírám že nejsem noob ale abych hrál proti příliš vysokejm levelům a to pomalu každou druhou hru (leavnout se dá) to se mi nehce na to je čas celkem drahý. JE to dost věcí, kvůli čemu můžu být horší - pomalejší reflexy na rychlé champy, nevyváženost zbraní neznalost herních mechanismů... ale nebudu v tom sám v UT aspon hraji proti podobným jedibcům a nejde hrát rank 9proti 5-6 mám pocit.
    Jo občas je tam nějakej blázen co to tam kydlí fest rychle a třeba ranked nehraju. Protože vím že bych neměl šanci atp...

    Vyhovuje mi pomalejší tempo, podobní nebo hloupější protihráče a lepší tým který aspon hraje jako team než abych hrál sám. S tím že beztak uvídim červenou obrazovku. Třeba Titanfall2 2-3 hru hraju s blbcema a navíc dostáváme náklep tak dám RAGEQUIT když naopak mě to jde team stojí za vyliž tak zůstanu. Jenže to asi nebude nejlepší příklad.
  • even eveil will fear me !
  • Hraje někdo alphu nového UT? Já to kdysi zkoušel a ještě to bylo fakt špatný (hlavně vyvážením všeho) a nechce se mi to znova tahat. UT 2004 hraju (Instagib) s přestávkama doteď a Quake 3 jsem nedávno taky na kancelářském stroji spustil a docela pěkně si zařádil (hra zestárla velmi dobře). Nového Quaka určitě zkusím.
  • Moc si přeju, aby to nedopadlo tak špatně, jako v případě UT III, po kterém jsem nad jinak perfektními Unreal hrami zlomil hůl.
    • Tys nehrál betu? Jestli doteď nemají mód bez abilit a rozdílných armor/health/speed, tak už je to teď nesrovnatelně větší průšvih než UT 3. Osobně jsem měl problém i se spoustou změn v QL, ale Champions udělala tolik ústupků současný generaci hráčů, že budu radši hrát zastarale vypadající dobrou hru, než zprzněnou Team Arenu v lepší grafice.
      • Hrál, mám v ní přes 100h a je to bomba. Je mi 37 a quake3 sem hrál od dema. O ústupcích kvůli dnešní generaci nic nevím... nějak sem si nevšimnul za tu dobu.
        Stejný kecy co píšeš sem čet i když vyšel Quake 3.
        Jestli chceš furt ten samej hamburgr choď do meka... Quake byl vždycky revoluce ne evoluce.
      • V progamingu to nikdy nebude fungovat. Vždycky bude jeden champion nebo kombinace, ktera bude nejlepsi a budou s tim hrat vsichni, dokud to nenerfnou hehe. Pritom staci naprosto jednoducha vec, mit stejny podminky pro vsechny a pak se muze resit jen skill. Bohužel tohle s championama není možný, takže bye Bethesda. Opět nepochopili a dodrbali další IP...
        • Předpokládám, že hrdinů bude více a více a bude to jako všude jinde, což je bannování hrdinů před každým zápasem v to bych neviděl problém...
        • Asharak
          Wow, takže progameři budou muset hrát stejné championy proti sobě *8* brutál brutál *16*
          • Pointa championů?
  • Impressive
    • https://www.youtube.com/watch?v=uvUL28Skt6E
    • Excellent
      • Overwatch
        You are tied for the lead.
        • Two frags left.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit