Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi

    Keď som si prečítal titulok, tak mi to prišlo najprv ako dobrý nápad. Ale ako pozerám na tie videá, tak ma to vôbec nepresvedčilo. Tá hra si remaster zaslúži, ale RTX tam pôsobí ako päsť na oko. Radšej vylepšiť modely postáv, doplniť hi-res textúry a trebárs aj upraviť levely, aby nebolo všetko také rovné, prázdne a hranaté, než toto.

    • WortexCZ

      Ha! A ja se naopak nemuzu dockat, pac to vypada... nenapada me dostatecne nadseny citoslovce! A porad je to "starej dobrej Quake". Uz aby bylo sestyho :D

  • Tak jestli to moje GTX 1060 zkousne, tak proč ne, akorát se mi zdá, že je na Stroggosu nějaké moc pěkné počasí :).

  • MalyZeli

    No jo, ale budu k tomu potrebovat GPU za 35k abych z toho vylupal 30 fps?

    • WortexCZ

      Podle vseho zrejme ne. Sem z toho celej zmatenej. Ted sem se koukal na dalsi video kde testuji vykon na bezny 1080Ti a BF  - 53fp/s prumer, Shadow of TR - 50 fp/s, M. Exodus - 44 fp/s. Je to nejaky podezrely... ale vse se zapnutym RTX na High. Nevim jak je to tu s odkazy, tak radeji jen presny nazev videa na YT: "Pascal Ray Tracing Tested! GTX 1080 Ti vs RTX 2080/ RTX 2060 + More". Je tam kompletni rosbor vc. 3D Marku, latenci, doby vykreslovani a propady snimu v grafech, zatizeni CPU i GPU. Zajimavy, zajimavy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit