Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No... Bojím se ... aby to nedopadlo jako laciná kopie Outlastu+Routine... Zasazení je dobrý 70. léta, NASA (trochu mi to připomíná staré Aperture v Portalu 2), ale zatím mě nic nedonutilo proč si tu hru zahrát... Žádný náznak zajímavého příběhu... Nic :(
  • nj horrory ala penumbra jsou ted dost trendy. do toho jak pise bieber namet je okopirovanej z apolla. teaser c. 2 ma tak tuctovou sablonu ze jsem se musel smat. nechci to zatracovat. treba to bude dobry ale originalne to teda zatim rozhodne z niceho nepusobi.
  • Jack1947
    Nebudu psat jak krasne to vypada a ze by konecne mohl byt nejaky naznak alespion Horroru.

    Napisu ze proste vic nezavislych hororu prosim, at je co hrat. A hlavne at je jak se konecne bat. Neotrele napady jsou vitany . Outlast ukazal i ze z mala se da udelat solidni nervak tak proc ne i tohle ze.
  • GlaDOS
    Možná to bude dobré, ale už je tu Routine s podobnou tématikou, který vypadá jak na papíře, tak ze screenů a z videa daleko lépe.
  • Trocha to zavani tim filmem o posledni misi Apollo, kde na mesici byli krabove s ulitama co vypadali jak sutr. Cili neoriginalni.
  • Ty teasery to má fakt výborný - doufám že stejně dobře na to bude i hra samotná.
  • IIBANIIOcelot
    Nelíbí se mi to...což je divné nápad dobrý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit