Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak specialne Bastion a Transistor povazuji za nejmene zazivne hry jake jsem ve svem zivote hral.Pyre nevypada o moc jinak.
  • Co zas tolik nenávisti? Ta hra je krásná, má skvělou hudbu, zajímavý námět, ale pojďme na ni nadávat, protože to není 756. díl CoD. Pokud ze mě takový postoj dělá hipstera, nějak nechápu, co na takovém označení berete jako nadávku a klidně si budu "hipsteřit" dál!
    • Kolik nenavisti? Kde? :D
      Hipsterem se dneska rozumi kde co, vc.typka v kostkovany kosily. To je pak tezky
      • Už se to smazalo. Byly tu zbytečně negativní komentáře.
  • MickeyMutant
    Na mě Pyre z obrázků spíš dělá dojem, jako když se potká Disney s Anime, přežerou se popcornu, přechlastaj to kolou a pak jim je všelijak. Určitě ne Toyen s Hokusaiem.
    • nightborne
      Mně ty čistý linie evokovaly Hokusaiovy krajiny, kombinace tvarů mi zas připomínaly Toyen (a teď zrovna nemyslím ty oslavy penisů se Štýrským) =). Ale znáš to, krása v očích pozorovatele a tak všelijak podobně.
      • MickeyMutant
        Jasně, vkus nikomu neberu, ale zrovna tihle dva (T+H) jsou v mých očích dost jinde. V některých momentech se Pyre může
        blížit surrealismu, pokud by to člověk chtěl mocí mermo rvát do nějaké umělecké škatule, ale Toyen fakt ne-e. Ale mně se vizuálně děsivě nelíbil už jejich Bastion, takže nějakou nekompatibilitu s jejich uměleckým designérem mám určitě v sobě.
        • nightborne
          Jak říkám, Toyen mi evokovaly ty tvary. Třeba. Zatímco ten příjemně čistej lineart mi zas připomněl některý z Hokusaiových Fuji . Pravda, je to celý daleko víc neonově zfetovaný, ale co už, jasně, že na to budem mít jiný pohledy, pointa umění, ne ;)?
          • MickeyMutant
            Tys to hrál, já to vidím jen na obrázcích. Tys tam podobné tvary někde našel, já je hledám marně.

            EDIT: To už tam klidně můžeš čuchat třeba secesi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit