Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Balanc zbraní hlavně na blízko je zoufalej, asi by měl někdo tvůrcům vysvětlit že když střelí chlapa ze tří metrů do hlavy tak je hotovo hned po první ráně bez ohledu na to zda použijí pistoli nebo sniperku. Není možné aby se protihráč po takovém zásahu ještě stihnul otočit a odpravit mě jen proto že má v ruce aktuálně výkonější kvér.
    Beta byla dost osekaná tak sem zvědavý co nabídne plná verze ale obecně mě to nenadchnulo. *6*
    • Zahraj si Escape from Tarkov. V arkádách tohle už nečekej. V Tarkovu máš co dělat rozdejchat i jeden zásah brokovnicí do vesty, nemluvě o častých vedlejších následcích.
      • Jack1947
        Já jsem čekal něco ve stylu Stalker ( aspon mutanty by tam mohli časem bejt - když už je to od bývalých tvůrců) ale jako střílečka s realismem to špatné asi není.
      • Rejsek
        Tarkov už je venku? Nesleduju progress.
  • Rejsek
    Dokud tam nebude Battle Royale tak na GRW kakám. PUBG nemá krom BR nic navíc, takže bych GRW určitě koupil raději, ta hra je na to jak dělaná.
  • ChyrenCZ
    Nějakou Betu už jsem hrál. Zatím žádná sláva. Ty mapy se mi zdály dost malé. A Tier klasifikace mi připadá dost zbytečná. Přesto si také myslím, že ta hra má potenciál velký. Zejména na nejtěžší obtížnost v "pětkové" zóně to je dost masakr. Fandím, uvidíme. *4*
  • Může mi někdo prosím vysvětlit, proč nefunguje vypnutí Tier režimu. S kamarádem jsem postoupili dost vysoko, bohužel teď už je to za hranicí hratelnosti neboť mají nepřátelé zas až moc bezchybnou mušku a tenhle prvek evidentně šitý horkou jehlou se dostal do fáze, že je hra ne obtížná (to by mi vůbec nevadilo), ale spíš nehratelná.
    Teď když Tier režim deaktivuju, tak se sice už nezvyšuje, ale v základu mi hra zůstala na jeho tehdejší úrovni a to je celkem otrava.

    Víte někdo jak na to vyzrát?
    • Vypnout Tier režim a změnit obtížnost?
  • BoB.2
    Chtělo by to zničitelné prostředí aby ta artilerie k něčemu byla,stejně to bude samej sniper.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit