Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne asi nejvice zatim vadi ta moznost rychleho presunu mezi safehousy. Ja doufal, ze konecne vznikne poradny sandbox bez stupidnich levelu, kde mimo par lokalit nebude bezpecno. Ale vedomi toho, ze hrac zdrhne do safehousu a pak se teleportuje kamsi na druhy konec sveta se mi nehorazne zajida :(
  • Strašně vtipný jak máchá těma rukama když jde a má přepnuto na first person.
  • Falc
    Osobně doufám ve větší výběr povolání, líbí se mi představa pracovat pro železniční či důlní společnost. Koneckonců západ nebyl pouze o přestřelkách ale také o velkých možnostech.
  • Podle mně by každý vývojář měl napřed poprosit o schválení komunitu games.cz, než začne něco dělat. Tady je to prostě spolek herních znalcu, geniu a lidí co mají v šuflíku vešteckou kouli.
    • ale........ne moc snadne...
  • Ronox
    Bacha .. vysoká šance, že to bude další scam ;)
    • MickeyMutant
      Jo jo. Viz třeba Another "Scam" by Sergey Titov? nebo WarZ Goes West!

      Taky si mohl Aleš aspoň jednou zahrát na investigativce a najít před sepsáním článku nějaké bližší informace než jen ty, co našel v tiskovce.
      • XorxoxTalarius
        No porad plati "Remember, no pre-order!"
        • Tak to platí snad u každé hry. A žádný Early Access.
  • Ak bude mať RDR2 multiplayer v štýle GTA 5, tak toto bude chudobný príbuzný.
  • MickeyMutant
    Joplinův The Entertainer jako podkresová hudba v báru? To musí bejt celkem pozdní Divokej západ.
    • Coffin.Corner
      Třeba se z toho vyklube Westworld :)
      • MickeyMutant
        Spíš tam prdli melodii, kterou každej zná, než aby se zdržovali s hledáním něčeho historicky pravděpodobnějšího.
  • Ghost47
    Zdá se že autoři jsou docela fandové Westworldu (jméno serveru, jméno postavy a vlastně celý začátek...) *4*
  • froztik
    Jako animace beru, ty jsou fakt úsměvný, zvuk běžícího koně už byl horší, ale taky nic, co by se nedalo opravit. Každopádně to na mě působí velmi příjemným dojmem a moc rád do toho v plný verzi půjdu. Tohle nám na trhu tak trochu chybí. *5*
  • XorxoxTalarius
    Mne osobne se to libilo, akorat by mne zajimalo jestli pak muzu dojet do mesta, zastrelit serifa a udelat z mesta moji vlastni osobni vyspu, jak je to v mnohych weternech.
    • Far Cry West? *1*
      • XorxoxTalarius
        To ani ne, ale predstav si ze by jsi mel treba level 30, dosel jsi do mesta, odpraskl serifa a na forech napsal ze to mesto je tvoje a hledas pistolniky. Prislo by ti treba padesat hracu na nizkych levelech co by ti delali pohunky, meli by z toho zkusenosti a penize.
        No a nakonec by se prihlasilo o odmenu sedm statecnych (hracu) kteri by se snazili to mesto osobodit od tvoji krutovlady.
        A jelikoz to neni film, tak by je tech tvych padesat chlapu rozstrilelo jako reseta a tak by jsi mohl rozsirit byznis na prilehle farmare, zeleznice a tak dale ...
        • Bylo by to bezesporu pekne, ale mam obavy, ze mezi temi hypotetickymi sedmi statecnymi bude jeden cheater, co to cele vystrili sam. Vzhledem k tomu co jsem tak ruzne slysel o technologii na ktere to stavi, derava je na to udajne dost. Bohuzel.
          • Spíš by ho odprásknul jeden z těch 50 poskoků :) resp. by to byl obrovskej deathmatch jako u všech takových her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit