Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač je úžasná hra se skvělým příbehem, nechápu proč hnedka šťourat a hledat chyby. Jde vidět, že se o své hráče skvěle starají. Spousta lidí nemá ještě aní dohráno a už je k dispozici plnohodnotný DLC s dalšími hodiny hraní. Rozhodně dobře investované peníze. Na hře se neustále pracuje a pořád je co hrát a co dělat. Mám rád příběhové RPG a společně s The last of us jsou to moje nejoblíbenější tituly na PS4. *1*
  • frag.ment
    Proč je tu na všechno samý hate? Nechápu.. Nikomu se nic nelíbí, všechno je špatně. A srovnávat Dark Souls s Witcherem je taky docela mimo.
    • tohle taky nechápu, hrál jsem obě hry a nevidím důvod proč je srovnávat, když každá jde jiným směrem...

      Witcher je příběhové RPG
      Darksouls je Hardcore Akční RPG
      obě hry ve svém směru kralují...

      Stejně tak jako hráči Darksouls nepotřebují od hry barvitě vyprávěný příběh, tak hráči Witchera nepotřebují vysokou obtížnost, kterou zvládne jen zlomek hráčů... a vývojáři obou her si to dobře uvědomují...
      • Myslíš to dobře, ale pravda je přitom jinde - nejsou "hráči Dark Souls" jako jedna skupina (co chce něco) a "hráči Witchera" (kteří chtějí něco jiného). Já například mám rád Dark Souls i Witchera. Hrůza! Mozek poloviny diskutérů na games.cz explodoval *3*
        • hele mě se taky líbí obě hry, ale třeba zrovna Zaklínač mě osobně sedí víc... jednak když příjdu po práci domů, tak se chci u něceho odregovat a odpočinout si... a taky mám rád když, mi hra poskytne uvěřitelný příběh a svět, díky kterému se mohu vžít do postavy...

          DarkSouls je protitomu výzva, má hezký netradičně designovaný svět, zajímavé bossy a velkou znovuhratelnost s možností hrát to pokaždé jinak... ale jen velice obtížně hledám sílu a čas na hru, u které se musím poměrně dost soustředit... Takže pokud bych se měl zařadit do nějaké skupiny podle preferencí, tak jsem opravdu spíše hráč Zaklínače...

          a kdo hraje obě hry a užívá si je bez zbytečných keců jako ty, je prostě opravdový hráč :) člověk by čekal že na serveru o hrách, bude většina takových lidí, ale to už dneska neplatí...
  • jedina hra u ktere si muze clovek i vy*onit. Ty zeny sou nadherne *5*
  • Nojo, přesně takhle to bude vypadat...
    To zas bude keců na téma "Né, my jsme nešli s grafikou dolů"
    • Má to luxusní grafiku jako prase, a pořád tu bude někdo brečet že udělali downgrade(optimalizace), který dělá 90 procent všech firem... kdyby ste si o tom nepřečetli, tak to stejně ani nepoznáte... nemluvě o tom, že většina z tech co furt naříkají, tak stejně nemá dost silný hardware, aby to rozjeli plynule v plných detailech...

      ale hlavně se furt oháňejte téměř neznatelným downgradem, jako malý fakani...
      • Presne tak... stezovat si u Witchera na grafiku je totalni kravina. Ta hra vypada s prehledem nejlip a v soucasnosti opravdu nema konkurenci ani po tolik omilanem downgradu. Kdyby tam pridali dalsi graficke vychytavky, vetsina bude zase brecet jak se jim to seka. Jen tak mimochodem, tzv. "ubersampling", ktery byl ve Witcher 2 neutahne ani dnesni high end a na 980Ti jsem to musel vypnout. Kazdopadne novy Witcher ma grafiku absolutne luxusni a podobne na tom bude i novy datadisk.
    • CD projekt toto nikdy nedělal, downgrade rovnou přiznali a nezapírali, bohužel díky zastaralosti nextgen konzolí byl downgrade nevyhnutelný
  • Napřed někdo pořádně definujte, co je kýč, a pak se bavte. Tohle je několik stránek mlácení prázdné slámy...
  • Magister_Peditum
    Diskuse na 4 stránky a přitom se jen řeší, jestli sou ty obrázky kýč či ne... *7*
  • Touissant je inspirovaný opravdu Francii. A kdo byl v Normandii nebo Bretani, tak musí uznat že sama ta krajina je nádherná - až kýčovitá... Fascinovalo mne že skoro v každé menší vesnici mají ne kostelíček, jako v Čechách ale krásnou katedrálu... Nebyl jsem tedy v zámcích na Loiře ale tam kde jsem ve Francii byl se mi to líbilo, takže nevím proč by měl být zaklínač odehrávající se v oblasti inspirované Francii kýčovitý. Co takový Mont st. Michel ? To je přece naprostá nádhera.... A když je léto tak to tam takhle nějak vypadá... takže...
  • Mně se to líbí, je to změna oproti původnímu W3, což je přece dobře. Až budu mít čas, zahraju HoS i tohle, a snad se budu královsky bavit jako u původní hry *3*.
    Než mě začnete kritizovat, prosím, řekněte si v hlavě "Kdo jsem já, abych soudil něčí herní vkus?", děkuji.
  • za co mě zabanovali? :-O :-DD redakce.....vy se jděte projít na čerstvej vzduch :-D napíšu text bez jediného sprostého slova, hanění, urážek - jen jsem ve svejch větách nepěl ódu a bohužel pro mě, jsem si z Witchera 3 nesedl na zadek . BAN NA 3 dny :-D copak, musítě mazat neutrální a negativní komentáře? na pokyn z Poslka? :-D ať žije svoboda slova pokrytci :-D
    • ales.smutny
      Tak jsem si kvůli tobě vyjel tvůj post, za který jsi dostal ban a hned v první větě urážíš ty, kterým se hra líbí a pokračuješ s tím v třetí větě. Tak se tu nestav, prosím, do role oběti a nauč se respektovat názor jiných, respektive je za něj neurážet. S tímhle chováním jdi diskutovat jinam.

      Pěkný den :)
      • Chápu, že banujete a mažete příspěvky lidí kteří uráží ostatní (jak jsem třeba udělal já ve svém příspěvku), ale dál fakt nic? Opravdu nemáte ambice z téhle žumpy udělat diskuzi aspoň trošku na úrovni? Smutné...
        • copak, chtěl by sis tu povídat o Feynmanových integrálech nebo sjednocující teorii pole? Jsi na diskuze o hrách. Hry hrají děti a nerdi, tak nevím co tu čekáš za diskuze. Z mých asi 20-ti letých zkušeností v diskuzích na webu můžu říct, že diskuze tu nejsou o nic horší než jinde na webu (pokud teda nepočítam odborné weby typu aldebara.cz atd). Naopak jsou tu lepší než většina politických diskuzí. To bývá teprve ta správná žumpa.
          • kostejnesmrtelny
            Hele, prolezl jsem jak všemožný redditový vlákna, tak eurogamer.NET a další weby a nikde, slovy NIKDE se neděje to, co tady, v žádným případě v takovým rozměru. Buď jsou všechny ostatní weby líp moderovaný, nebo jsou prostě češi v něčem (ne moc dobrým) výjimečný...
          • Blue.Shark
            Ono jde spíš o elementární slušnost. To je sice neřešitelný problém, ale minimálně by život trochu ulehčilo zavedení ignore listu pro registrované. Určitě není na místě říkat "není to tu o nic horší, než jinde"; spíš by bylo hezké ptát se "jak to tu udělat lepší, než jinde?".
      • Pane Smutný, vy by jste měl nejlépe recenzovat hry a ne mazat zcela normální příspěvky, myslím, že těch restů máte moc a moc, tož jsem zvědavý, kdy se dočkáme Xenoblade. Nedávno jste si stěžoval na nedostatek JRPG na PS4 a přitom hardcore Disgaea 5: Alliance of Vengeance tu nemá ani recenzi a to nemluvím ani o DLC k Bloodborne, ono je lepší podporovat umělě vytvořený hype a marketing u tohoto kýče, já vím :)
      • Paráda, odpověď od samotného redaktora :) "mamlas" je sprosté slovo? a termín "infantilní" je také zakázaný? myslel jsem, že je to cizí název pro dětinskost - pokud nelze použít ani tyto slova, tak koukám, aby si pisatel na Games.cz dával setskramentský pozor, na to, jaké termíny používá.

        Ale subjektivně si říkám, že kdyby lidé psali s prominutím jako prasata v jakékoli jiné diskuzi, tak vás to nechá chladnými.....nedejbože však pomyslně plivnout na poláky a jejich The Witcher :-D tak to ne! ban všem *14* .....legend se rodí jen pár za dekádu a i když se budete spolupodílet na marketingu jakkoli z Witchera 3 prostě legendu neuděláte, kdyby se kluci v Polsku na hlavu postavili
        • toto je uz paranoja...
        • ales.smutny
          Domníváš se, že urážka musí být nutně vulgární? V tom případě se velice mýlíš. Problém není se slovy, ale v tom, do jakých vět je poskládáš. A to by ses divil, kolik příspěvků podobných tvému se každodenně maže ze všech diskusí.

          Nicméně, jsem rád, že jsme si to vyjasnili a ty jsi pochopil, že se dá polemika vést i bez urážení, ať už k němu používáš sprostá slova či ne :)
          • tož to já s vámi pánové sympatizuji dlouhodobě a celkově s herním průmyslem :) a velmi často ve svých komentářích získávám od dětí a hrstky dospělejch, kteří zamrzli spousty plusek, protože svůj koment záměrně píši "jako gentleman"....no ale v diskuzích pod Zaklínačem to prostě nejde.....jakápak soudružnost s "bratri slovany" ? oni slovani jsou, ale MY JEN Z MALÉ ČÁSTI, takže já tu polomaďarskou, polorusínskou tématiku prostě netrávim vůbec dobře.....a vždycky vyšiluju, když nás házeji do jednoho pytle s Polákama a Ukrajincema - kurnik! my máme mnohem blíž ke Germánskejm a Románskejm národům, než k divokýmu východu.....nedávno jsem to napsal velmi slušně a zároveň jsem to rozepsal - historie, panovníci, náboženství - to bylo plusůůůů......teď se nechci rozepisovat, psal jsem to jako nick "František D´Este"......Chlapi - nemažte každej negativní koment, pokud je to tak dobrý, tak se to uhájí samo o sobě..... jak to takhle promazáváte, tak to hrozně smrdí cenzurou. Navíc sfanatizovaný dětičky si to stejně oplusujou/omínusujou podle toho, jak moc se to přibližuje jejich pocitům
    • pokud to mažete, tak děláte CD Projektu "skvělou" reklamu :-D....takhle jedna česká značka horských kol (AGANG) nechala na přímý pokyn ze shora vymazat popisky k fotkám z mistrovství světa
      (text ve smyslu "a tady máte poslední možnost kouknout na zadní kyvku AGANGU Ninji, než jako většina ostatních praskla" ) samozřejmě si toho všichni bajkeři všimli a AGANGU se vysmáli :-D
      Agangum praskaj zadní stavby - pssssst!!! cenzura!!!!! The Witcher chytá nějak moc negativních komentářů - pssssst!!!! CENZURA!!!!! :-D
      • Co to trpes ty sebestredny trole? To si jako myslis ze kdyz mas nejaky jiny nazor ze se s tebou bude nkdo otravovat a mazat te kvuli negativnimu nahledu na hru? A co ? Tak te witcher 3 nebavil. Nebavil tisice dalsich. Naopak dalsi tisice bavil. Tak si najdi hru ktera te bavi a tahni pet nejaky ody tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit