Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Unreal trojka? Ééé, další koridorovka bez možnost přeskočit plůtek... Ach jo.
    • Malleth
      Na Unreal 3 enginu běží Batman. A ten umí lecos přeskočit/přeletět
    • He? Co to s tím má společnýho?
  • Harry Potter, Pan Prstenov, Assassin's Creed, Zorro, mozno este Alone In The Dark.....vyzera to, ze to skombinovali vsetko do jedneho :P
  • Ten obrazek me zaujal na prvni pohled, tesim se co z toho vyleze :)
  • Keby bol miesto meča revolver a miesto sovy havran , už by som sa potešil že niekto adaptuje temnú vežu od Kinga *9*
  • Malleth
    Hellsing
    • Jeste by to mohl byt D z Vampire Hunter D. Ale to je asi take nepravdepodobne. Navic jedna hra na motivy D uz vysla na PSOne.
    • Alucard? to by mohlo bejt dobry:D
    • Helssing jako http://en.wikipedia.org/wiki/Hellsing? To by bylo moc pekne ... Jsem rad ze to tu na forech taky nekdo zna :)
      • Malleth
        Jasně Alucard byl první kdo mě napadl
        • vidis, ja jsem si myslel ze Hellsing by do herni podoby nikdo nepredelal. Hmm ... uvidime. Na jednu stranu to vypada vyborne. Na druhou stranu mam rad ten klasicky hellsingovsky styl animace. Ale chapu ze v cell shade by to asi nefungovalo tak dobre ...
          • ales.smutny
            Já bych radši nechal Alucarda mimo hry...;)
            • Tashika ni, buď by byl extrémně overpowered nebo nějak trapně zeslabenej. Ani jedno nezní jako dobrej nápad.

              Ale taková hra z Hellsing univerza s alternativním příběhem a pár cameo appearances od Alucarda, Seras Victorie a dalších by nemusela být na škodu.
  • Ono sa tu píše že by to mala byť hra zo stredoveku ale neviem či je to pre ľudí prijateľné i keď ja by som to veľmi rád prijal však poctivé stredoveké diela sú maximálne tri .Ale keby som to mal tak vydedukovať tak ta hra sa by mohla odohrávať tak medzi 17. alebo 18. storočím ja by som to tiež prijal niečo také barokové a k tomu začiatok vynálezov riznuté jemným európskou fantasy , zaujímavá doba aj vizuálne aj príbehovo.
  • Ono ten steampunk ma celkom zaujal neviem či to hovorím správne a to je proste štyl ktorý ako keby s nádychom začiatku 19. storočia kde vládla para pred elektrikou kde boli rôzne možnosti vynálezov a dnešné moderne veci by vyzerali ako keby s nádychom 19. storočia ako keby počítače s viktoriánskej doby- hovorím má to istú atmosféru nie nepodobnú surrealistickému umeniu.
  • to bude mazec
  • holec89
    jasna hedvika, ze by dospelejsi verze harryho pottera ?
  • vrerim ze so to povede *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit