Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mdkGT
    Proc Sony nepredela nejprodavanejsi hru z PSX, Gran turismo (temer 11 milonu prodanych kopii) na PSP vita?
    • To by me treba nezajimalo, ale rad bych na Vite z PSX videl X-Com.
    • Na PS Store si můžeš stáhnout PSP díl do Vity. Ale je samozřejmě škoda, že původní PSX díly tam nejsou, jako celá řada dalších skvělých her.
  • V pátek sem si na iTunes koupil vice city na iphone 5 za 40kč. Na ps vita gta1,2 bude určítě stát dvěstě nebo třista kč.Na ps vita jsou ty hry předražené proti iTunes.Mislím si že sony udělala chibu že hry prodává v krabicích.Každý si radši koupí použitu hru v krabici než předraženou na ps store.
    • Jenze na vite si to zahrajes s tlacitky a analogy. Ja jsem si treba v unoru koupil na Vitu Alien Breed a sice me to stalo 172 Kc, ale jsem si jist, ze na tabletu by me to ani zdaleka tolik nebavilo. A mimochodem, nemas pravdu ze kazdy, 1) ja pro vitu vyhradne kupuji hry na PS Store a 2) je to nelogicke, nekdo musi koupit hru novou, aby ji nekdo mohl koupit pouzitou.
      • Takze musim zaplatit za hru o kilo vic, protoze mam zaplacenej hw co ma tlacitka? To dava smysl.
        • Vrook
          Taky mi přijde můj iPhone jako dostačující mobilní herní zařízení. Navíc bych fakt nemohl nosit milion klumpů na všechno. Takhle mám mobil, mp3, hry, internet a miliony aplikací v jedný krabičce. A páčky, co mě budou v autobuse tlačit do pr*ele, když to budu mít v kapse, fakt nepotřebuju. *15*
    • No já mislím, že hlavně ti si udělal někde chibu *1*
  • GTA bylo vzdy jen o kriminalite a nasili, stavim se protit takovyma hram co podporuji agresi a zlocin! Vyzyvam vsechny aby tyto hry bojkotovaly a nekupovaly, drive nez nas nase deti ve spanku umlati baseballkama.
    • Hallelujah!
    • Ve mně nevyvolává agresi 24 hodinový pařící maraton v GTA, ale rozhodně příspěvky jako ty tvoje. *6*
    • davidBray
      a co máš proti tomu, aby ty hry hrály ženy? Muži GTA bojkotovat nemusí?
    • ZvacA
      Podle toho jak píšeš tě tou "baseballkou" někdo už vzal, co?
  • jindra.veliky
    popijim energetak, dam si lajnu kokainu a ted jeste tohle

    pecka

    ja se citim skvele *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kakao s piškótami nie je kokaín, synček...
    • vysmahni smažko
    • Vrook
      Člověka, co ujíždí na koksu, a řiká tomu, že si "dává lajnu kokainu", jsem neviděl ani ve filmu lol
      • Ataker
        že na kokeši *1* to zní tak teple
        • Vrook
          Džízs, tyvole.. já to editnu, abyste se z toho nevo*rcali náhodou. Asi se v drogovym prostředí pohybujete víc no, já s tim takový zkušenosti nemám.
          • Ataker
            *1*
      • "ujizdi na kokesi" je este horsi *15*
        • Vrook
          whatever, já na něm nefrčim..
  • Uvital by som, keby tie GTAcka prerobili aj na android. 3 a VC su sice fajn, ale GTA2 v mobile by uz bola ina bomba.
    • darthak
      na PSP je GTA2
    • Janun
      Ja ti nevim, ale hraní na telefonu me vubec nebere. Pokud se nejedná o telefony k tomu stavené (a to uz si radsi koupim handheld), tak vetšina her je jen na dotykovem dispeji nehratelná.
      Tím samozrejme myslim porádné hry. Tower defence apod si na tom klidne hrajte :-)
      • tak on to pise za sebe . Nevim s cim mas problem .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit