Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A posledni je konzolova arkada pro PS. *5*
  • To je opevovani jednoho odpadu:
    http://www.rpghry.cz/blog.php?id=62
    • yuri337
      Takovou snůšku blábolů jsem už dlouho nečetl. Hry jsou především o HRANÍ SI a zábavě. Pokud vás hra baví, tak svůj účel splnila a je jedno jak špatná a tupá je.
      • Ono celý problém je, že Diablo vlastně není RPG (ve smyslu role playe) ale čistě akční hra obsahující rpg prvky (vývoj postavy). Jenže se z toho udělal žánr, podobně, jako u RTS které moc o strategii taky nejsou :) Ostatně podobný omyl panoval o prvním SystemShocku, RPG byl až díl druhý. To že to někoho může bavit na tom nic nemění, mě se Diablo taky netrefilo do vkusu a nebaví mě (je to takové moc náhodné a moc dokola a moc nicmoc). Je to prostě individuální a tak je to dobře.
  • To je novinka, kterou jsem zaznamenal cca pred peti lety. A Diablo 1 bylo dosovskou hrou (samozrejme spustitelnou i ve windows).
  • Ono tusim uz na Diablo 2 ani nerobili povodny ludia z Blizzard Norh. Ty tusim navrhli D2 ale zacali tam nezhody s Blizzardom a nakoniec cast ludi odisla. Ale tusim ze nieco podobne sa im aj opakovalo pri D3. Skor ako keby ta seria bola prekliata :-). Inak okrem hratelnosti a clickfestu :-) bolo Diablo jedinecne aj v tom ze malo dynamicky generovane prostredie. Kazda hra bola ina. Uz v D2 to bolo bohuzial dost obmedzene a v D3 mam pocit ze sa nahodne generuje snad iba pozicia krikov :-(
  • Grandhalf
    Pleeeease, no hurt, no kill. Keep alive and next time good bring to you. Diablo jednička bylo stejnak nejlepší ... Ještě se mi na poličce válí originál cédéčko *14* ... To byla snad jediná hra co mi rodiče kdy koupili , někdy v 97 *15* . Několikrát upgradovaná sestava 486 DX4 na 100Mhz , 8 MB ram , S3 Trio už nepamatuju jaká , Windows 95 a lets rock ! Vobčas šli FPS dolů a sem tam se to i škubnulo *14* ...
    • Přesně tak. Mám zakoupené všechny díly Diabla včetně datadisků, ale jednička je prostě nejlepší. Gothic atmosféra, parádní gameplay, prostě ani dvojka ani trojka se na ní nehrabe! Co já bych dal za HD edici!
  • Ladislav_Loukota
    Taky bylo původně tvořené stylem clayanimation, čili podobně jako Neverhood...
    • granis
      Áno, je to pravda. Hovoril o som samotný Allen Adham, ktorý s Mikeom Morhaimom spoluzaložil Sillicone & Synapse, ktoré sa neskôr premenovalo na Blizzard. Pôvodne v Condore chceli, aby to bolo v plastelínovej animácii, ale Adham trval na tom, že s 3D sa dajú robiť úžasné veci a preto by sa mali vydať touto cestou.
    • To opravdu anebo nás taháš za fusekli? *8*
  • Jak by z toho mohl být další Fallout, když ten vyšel až po vydání D1? Srovnání s JA je na místě, ale toto ne. :-)
  • Mopped
    „byla by z toho další Jagged Alliance nebo Fallout“. A to jsou jako špatné hry, nebo jak to mám chápat?
    • Overwatch
      Vůbec ne, jsou to boží hry, ale vzniklo by jen něco podobného, neměli bychom tu najednou nový žánr...
      • Mopped
        Abych pravdu řekl, klidně bych se bez něj obešel.
    • Mně to z článku vyznělo naprosto stejně.
    • Ne, nejsou, ale nevznikl by nový chytlavý žánr, na kterém Diablo tak staví. *5*
      • Bohuzel vzniklo Diablo III.. coz je mozna i skoda :) A ano doted me mrzi, ze jsem si Diablo III koupil :(
        • GlaDOS
          Mě ne.
        • Uz stop flame prosimtě..
  • Tak Diablo mela byt singleplayer tahovka a Interplay zase tlacil na Black Isle aby udelali z Fallouta realtime zalezitost po vzoru prave Diabla. Nastesti se tak nestalo a z obou her jsou dnes kultovni zalezitosti. :-)
  • Zlaté časy Diabla , které jsem dohrál asi tak 100x a modlil jsem se aby mi konečně padl Messerschmidt *4*
    • Mně když padl Shaffers Hammer, tak jsem byl v sedmém nebi *14*
    • Tam jsi mohl mít letadlo??
    • a samozřejmě mi nikdy nepadl *16*
      • bratrovi padl :) cumel sem na to jak vemeno :)
        • Taky jsem byl mezi stastnymi, vygenerovala se mi hra, kdy mi neuveritelne casto padaly zlate veci a v pekle padla i tahle zlata sekera :) Jeden z nezapomenutelnych momentu a to jsem si do te doby myslel, ze Messerschmidt pada jenom v multaku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit