Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • caute, pise sa len o x360 a ps4, takze na xbox one a ps3 to nebude?
  • zda se to jenom mne nebo oproti 4 to ma horší grafiku? jinak tropico jsem dlouho nehrál protože to nebyla žádna výzva. postavíte par farem a už se penizky sypou a vy mužete delat co chete a jste porad v plusu
    • Čtyřka zase měla horší grafiku jak trojka (přišla mi vyblitá), takže to je možný .))
  • tak ja hlavne dufam, ze opravia dopravu, lebo tie zapchy co sa mi v 4 tvorili, boli neuveritelne.. aby cesta z jedneho konca maleho ostrova na druhy trvala pol roka, je kus moc
    • Problém byl v křížovatkách, které zvládly vyhodnotit a pustit skrz pouze jedno auto naráz, takže jakmile se město trochu rozrostlo bylo potřeba mít hodně silnic, ale stejně se člověk zácpám nevyhnul. Dále v kombinaci s tím, že pokud měli garáž při ruce, tak sedali do aut i na velmi krátkou vzdálenost, byla smrtící kombinace.

      Lepší silnice - možnost víc pruhů a vylepšit křižovatky - semafory? určit hlavní/vedlejší silnici? ale obávám se, že vše zůstane při starém.

      Ohledně 3 vs 4 (respektive 3.01) jsem nakonec rád, že se přidalo sice minimum věcí, ale zase se nic neubralo, jak je zvykem u jiných serií s novým dílem zjednodušovat a osekávat herní mechaniky až nezbyde nic než je prázdná uchvatná grafika a obsah kdesi v žumpě.
      • *hodně souběžných silnic, které alespoň trochu rozprostřeli dopravu
  • Jak hned na začátku ten náklaďák projede tim týpkem. :D
  • WhySoSad
    Nedokážu přijít na to, co jinýho by mi mohlo nabídnout Tropico 5 oproti 4 dílu...
    • No tak mezi tropicem 3 a tropicem 5 to vypadá na spoustu rozdílů
    • Ja zase na to, čo Tropico 4 oproti 3 dielu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit