Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kokosový ořech už byl v minulé sezóně.
  • The_Nameless_One
    Protéza, ryba nebo pánev? Kam se hrabou na kovbojskou bustu! A sluší se dodat, že díky Vaškovi a Adamovi jsem také nalezl netušený respekt ze šroubováků a nůžek! :)
    • Khanemis
      Já zase odmítám jet někdy na dovolenou do Marrákeše...
  • BoB.2
    Protéza, ryba, nebo pánev je muj sobotní večer.
  • S tou pánvičkou bacha na BlueHole, ještě by se to mohlo dostat až k soudu.
  • Khanemis
    Já hlavně doufám, že se jim s pokračováním podaří ten engine trošku odladit (uměl způsobovat propady i na slušnějších sestavách) a především stabilnější spojení s jejich severy (pokud to bude stále vyžadovat to online připojení i pro normální hru), aby to tak často nepadalo. Grafika je stále ucházejícím víc ani netřeba. Pokud rozšíří interaktivitu prostředí, a tím i možnosti hráče, jak řešit každou misi, tak budu potom naprosto spokojený:)
  • Spíš než na grafice, by měli zamakat na ničem jiném. Grafika vypadá parádně, ale třeba pohyb té postavy v prostředí je frustující. Když chcete vyléz po okapu, římse nebo překonat různý překážky, tak musíte zmáčknout tisíc tlačítek, což je strašně nepřirozený a po čase vám to znechutí náladu.
  • Hmm, na statických, pečlivě vybraných a vyšperkovaných obrázcích, to vypadá celkem libově, ale co to video? Tahle hra zůstala vizuálně v období nějakých 10 let nazpět, ne? Ty hry stylu "ty krávo, to vypadá fakt brutálně dobře" už se dneska nikdo ani nepokouší dělat?
    • Jack1947
      Bohužel ta doba kdy jsme viděli nějakej technickej pokrok v grafice už je několik let ta tam!
      • Jack1948
        A kedy budeme vidieť obsahový pokrok tvojich komentárov?
        • sukovf
          Hned po tom, co budu moci ocenit pokrok ve hrách samotných *3* .
          • Jack1947
            Přesně tak 😬
    • Ristoro
      To video je z nějakého důvodu divně rozblurované. Hitman 2016 měl krásný, ostrý obraz. Nemyslím si, že by Hitman 2 na tom byl nějak jinak. Nemá ty nejlepší animace ani textury na trhu, ale má krásné nasvícení a barvy. Jako celek je hra podle mě vizuálně uspokojivá.
      • Já nemluvím o mizerné kvalitě videa (které není ani v 1080p!!!), ale o tom, co na něm vidím. Ona ta hra nevypadá vyloženě blbě, ani minulý Hitman tak nevypadal, ale sakra, v roce 2018 bych opravdu rád viděl něco docela jiného. Jednak je to technologicky zastaralé a jednak z vizuálního stylu není cítit žádný cit - nevidím nic než jen hromadu generických assetů. Když se dnes podívám na stoletou první Mafii, mám z té hry pořád ohromnou radost, je na ní jasně vidět, že autoři ve své době vytěžili z dostupných prostředků a nástrojů maximum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit