Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ale copak vždyt to nakonec tak těšžké nebylo chtělo umět trochu přemýšlet😉

  • Johnny

    já to asi po 50ti hodinách dohrál par dnu po vydání, hra mi přišla moc, moc lehká... ke konci sem měl asi 85 000 zlataku

  • Lukass

    Mimochodem kolik penez ste ve hre nejvic nasetrili? 

    • Odulin

      celkem vydelano 869k grosu...v jednu chvili u sebe nejvic 156k grosu

  • Lukass

    No ja po 100 hodinach, kdy su zhruba v pulce hlavni linie su celkem nezabitelnej :)  Nemam problem s nikym,  me teda hra neprisla tezka ani na zacatku.  Treba Elex byl mnohem vetsi vyzva. 

    • Duncan66

      100 hodin a cca v pulce? To se asi hodne kochas a uzivas si bloumani po vsech koutech mapy, co? :D

      • Lukass

        Jj, lovim,  soutezim,  plnim vedlejsi questy i ty ruzny aktivity,  a dost chodim pesky.   A hodiny ubihaji :) 

        • Duncan66

          Mi cele dohrani zabralo cca 100hodin, ale ja jsem si naopak uzival cestu na koni, kdy jsem si koupil toho nejrychlejsiho a jeste jsem mu dal atributy a vystroj tak, aby byl co nejrychlejsi. Prakticky jsem nepouzival "fast travel", protoze me ta jizda na koni velice bavila, skakat pres ploty, vyhybat se prekazkam, lidem atp. naprosta parada. Jinak v lese jsem bloumal a lovil taky rad. Jakmile se ozvaly ty spravne zvuky, zpev ptactva atp., hned se mi vybavil pobyt v realnem lese u nas na chate, jako bych tam byl. Velmi autenticke.

  • Duncan66

    V clanku se na zacatku pise, ze je to balanc hry, ale pritom 99% uprav hru usnadnuje a nevsiml jsem si prakticky niceho, co by melo ze hry udelat naopak vyzvu ...

    • Jez3vec

      Přečti si titulek a nekecej blbosti

      • Duncan66

        "Neoficiální mod zároveň není cheatem, který by z Jindry udělal neporazitelného boha, jen pečlivě balancuje některé statistiky." - kdyz jde neco jen jednim smerem, tedy jen vse ulehcit, neni to peclive balancovani. 

        Ten mod hru jen ulehcuje a to tak, ze to neni absolutne zadna vyzva a aniz by si to mnoho hracu uvedomovalo, tak jim to zkazi zazitek s dalsiho prubehu hry, kdy diky modu bude casem vse az prilis lehke a vse bude automatika, aniz by te cokoli mohlo ohrozit ........

  • Anarcha

    Řekl bych , že hra je celkem lehká to si to ještě někdo potřebuje zlehčovat.

  • uher

    Přemýšlím nad tou kompletní edicí. Ale kamarád mi říká, že je to stále dost zabugované, což mě ale po takové době aktivní podpory přijde jako dost nepravděpodobné.

    Jaké máte zkušenosti?

    • Johnny

      dohral sem to par dni po vydani a nenarazil sem na vaznej bug kterej mi by nejak branil. Jen na par usmevnych bugu ktere mi vubec nijak nepokazali herni zazitek.

    • Lukass

      Ahoj,  hru sem koupil zhruba pred mesicem,  mam v ni kolem 100 hodin

      Hraju na Ps4,  zadny bugy ktery by znemoznovali plneni questu tam nejsou,  sou tam vizualni bugy,  doskakovani textur,  mizejici npc,  atd,  vsechno vetsinou kdyz jedes rychle na koni. 

      Ja sem byl ke hre taky skeptik,  ale bez do toho,  je to skvely a tech par bugu hre odpustits

      • Zaho

        Já stále čekám. Mám ps4 pro ale bojím se nedostačujícího výkonu a zvažuju počkat na ps5.

        • Lukass

          Lepsi uz to nebude,  hrat se to v pohode da. 

    • Hram to od prveho dna, hra sa v mnohom zlepsila. Ja som mal situacie kedy som musel skoro kazdy Q googlit aby som ho dokoncil, kvoli neustalym bugom. Niekedy som musel dokonca teleportovat NPC ,lebo sa zasekli v lese alebo sa vobec neobjavili. Obcas som musel robit niktore questy v urcitom poradi, inak ich nebolo mozne splnit. Taketo veci by sa uz nemali stat, hra bezi plynulejsie ale k dokonalosti ma daleko.

      Loadingov je dost aj ked su neni dlhe,  vzdy ked cestujes po mape alebo posuvas cas (spanok) tak sa ti hra nacitava. Toto povazujem za obmedzenia enginu a vyvojari s tym uz nic nespravia. Obcas sa stane, ze uvidis este doskakovanie textur. 

      Ta hra je v podstate v najlepsom moznom stave vzhladom k tomu aky "porod" to bol na zaciatku. Rozodne by som tych 30€ obetoval. V poslednom DLC som ziaden bug nemal.

  • Murlock

    Ulehčí? KC by rozhodně potřeboval balance patch ale rozhodně tim opačným směrem, protože od poloviny hry je z Jindry hotový Rambo. 

    • Maxianimal

      Souhlas. ze začátku to byla výzva, ale potom už nebylo co objevovat z hlediska schopností a equipu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit