Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    TWO-POint hospital radši...

  • Skvělá je to hra, bohužel když si hru uložím na druhý den už neotevřu :(( A hrát stále dokola od začátku  mě opravdu neba :(

  • Hidden

    Jak je to s mirou zaznamenanych bugu? V komentarich na Steamu hre hodne vytykaji prave technicky stav, tak me zajima jestli je to opravdu tak hrozne jak rada komentaru tvrdi a je lepsi pockat a nebo se problemy vyskytuji spise vzacne?

    • nightborne

      Při vydání to nebylo moc příjemný, ale po pár patchích už se zas takový technický trápení nekonalo. Doktoři se občas chovaj nelogicky, jak sem psal, ale vyloženě bug jsem za celou dobu potkal jeden, kdy se zasekl doktor a odmítal cokoliv dělat, jít domů, vstát ze židle... =)

      • Hidden

        Vyborne, dekuji za odpoved. 

        Jinak, hezka recenze. ;)

  • WilliamAdama

    Noo mě teda to hodnocení přijde opravdu vysoké k obsahu samotné recenze... Výčtem záporů je to spíše 5-6/10. 

  • matej.lesko.1
    Vyléčením pacienta na klinice oddělení si odemknete hospitalizaci tamtéž, následně se přesunete ke klinice dalšího oddělení, její konstrukce zpřístupní kontrakt s novou pojišťovnou, což znamená víc pacientů, první vyléčení opět odemyká hospitalizaci


    Klinika oddeleni, som slovak, ale tento odsek je neuveritelne jazykolamny

    • Destaa

      No máš tam kliniku chirurgie, kliniku ortopedie, kliniku kardiologie, atd.


      Takže klinika oddělení dává smysl...přinejmenším v češtině ;)

      • a neměl by to spíš byt klinika amputace, než oddělení? 🙂

        • nightborne

          V týhle hře má každý nemocniční oddělení dvě části. Kliniku a hospitalizaci. Proto klinika oddělení, abych jich nemusel vypisovat všech devět =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit