Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • far cry nikdy nepřišel s ničím převratným, ale myslím že tam byla parádní hratelnost . Já bych to viděl pozitivně s týmto dílem. Snad bych kvuli tomu kůpil aj železo : ) . a debaty o tom jestli byl tehdy luk ?, hh : D .. vždyť je to pohádka
  • Doufám že se v praveku nebude mluvit plynulou angličtinou...
    • Tvrdí, že ve spolupráci se skutečnými lingvisty vytvořili originální a funkční jazyk, takže se angličtina konat nebude.
  • palver
    Vtipné? To ano. Obzvlášť, jak americký voják při vylodění v Normandii zápasí se závěrem německé opakovačky Mauser... *7*
    • ty musíš byt solidni nerd
      • nejsme v americe
  • Asharak
    Brát to z té lepší stránky. Velké AAA firmy se patlají s tímhle, tak nenutí ty menší hnát a spěchat s vývojem kvalitních titulů *5*
  • Tak uvidíme co z toho nakonec vznikne. Možná by to mohlo vybočit z řad dnešních, mnohdy už stejných, her. A pokud někoho štve historická přesnost a bůhví jaká logika, tak si vzpomeňte, že FarCry o tomhle nebyl. Šlo především o hru, která měla člověka zabavit.
  • Tak ten "trailer" na historii valek je fakt vtipnej :-)
  • Firingo
    No otevřít komentářovou sekci jako vždy stojí za to *1* Já už ani nevím co mám říct. Lidi fakt co někteří chcete? Podle mě je to výborný trailer a pobavil mě včetně té hlášky na konci. Že není historicky přesný? Ale no tak, sám jsem studoval historii a je mi to ukradené. Naopak tady někteří tomu rozumí velké kulové, ale hned se navážejí do Ubi jak nejsou schopní udělat historicky přesný trailer... Lidi věřte mi, historicky věrný trailer by nikoho nebavil. Stejně tak hra. Všichni té hře furt jen nadáváte do sra*ek... A víte co já se na ní fakt těším a klidně mě ukamenujte, já si za tím stojím *1*
    • Nevím nevím, historicky se mount and blade s některými mody celkem realitě i blíží a mám nahráno tak 400h na steamu. Takže...proč by mě nebavila?
      • Zrzzek
        "historicky věrný trailer by nikoho nebavil"

        Najdi rozdíl.
    • Firingo - těš se na co chceš, tvoje blbost....
  • Pokud půjde ošéfovat šavluzubý tygr tak aby se dal na něm jezdit a co sem někde četl i létat na něčem tak to ať si tu parodii na kdo ví na co strčí někam
  • Blbější video už jsem dlouho neviděl, njn UBI... *13*
  • Luckiller
    "Mamut. Kluci! Opravdivcký mamut."
    PS:Proč zasadil Ubisoft poslední díl FC do pravěku? Protože neandrtálci jsou ti poslední, co by si stěžovali na útlak ze strany bílého muže *3*
    • Borcí z Vetřelců dávnověku by mohli namítnout že ti co přiletěli z nebes *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit