Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ledaco vypovida o stadu, ehm prominte aktualni herni scene.
  • Peťo s těma měkkýma "I" si ze mě snad děláš srandu :D Na tom zapracuj brachu vždyť se to nedá číst :D
  • Heroes 6 na uplay je posledni hra co jsem od nich koupil. Doufam ze budou v zebricku popularity spolecne s EA nekde na konci :(
  • Ac4 jsem dostal ke koupi gtx 780 ti... Prvni 3 dny mi hra neustale padala, Ubisoft nereagoval, hruza. Pote jsem zjistil, ze stacilo stahnout game ready driver. Aby toho nebylo malo, hra mi v cca 50% smazala savy pri BSOD... Navic ten jejich pos.anej Uplay porad pada. Fakt uzasna hra ten AC4
    • Savy si u podobných titulů zálohuji. BSOD ti způsobil AC4? Uplay ti padá? A tohle všechno přičítáš Ubisoftu? Mně to spíše přijde jako problém na tvé straně. Když neberu v potaz to, že Uplay nemám rád jako klienta, protože mi byl vnucen, abych mohl hrát hry Ubisoftu, nikdy jsem s ním neměl sebemenší problém a to ho používám již několik let. Jediné problémy jsou čas od času se synchronizací / cloudem, to je ale vše. BTW v AC4 mám nahráno cca 100 hodin na ATI a bez jediného problému. *3*
      • Aristarch
        ROG...Uplay ti byl vnucen? Tak taký istý pocit som mal aj ja...keď som v roku 2006, bol nútený Steam nainštalovať, spolu aj s hrou Dark Messiah of Might & Magic. Je zaujímavé, že na Steame to hráčom nevadí. Zväčša v ňom vidíte všetci výhody ako: online objednávanie, sťahovanie, hranie hier a dostupnosť z akéhokoľvek počítača s internetom. Lenže to isté ponúka aj Uplay, Origin alebo teraz už aj Battle.net. Tak nechápem v čom je tá zaujatosť hráčov, proti iným klientom ako Steam. Len v tom, že Steam bol prvý a preto je aj najsilnejší? Ja by som bol spokojný aj keby Steam či Uplay neexistovali. Ale v súčasnosti si bez Steamu niektoré hry nezahrám...aj keď mám fyzické médium...takže Steam je nanútený tiež....vieš ;)
      • Procti siprosim forum Ubisoftu, napr. Chyba AC4SP.exe stopped working ma cca 55 stranek prispevku bez jediny odpovedi Ubisoftu. Savy, jak jsem se docetl mi smazal Uplay cloud savem (stahl mi poskozeny savy a prepsal je). Navic s BSOD u AC4 taky nejsem sam. Proste AC4 je jedina hra s kterou mam problemy...
        • Aristarch
          ...mne Uplay ani AC4 tiež nikdy nezamrzli, ani nepadli do okien. A to som už vystriedal ATI aj Nvidie. Niekde bude problém u teba. Ja sa bežne stretnem s tým, že mi niekto po dvoch dňoch na novom PC povie, že mu niečo padá alebo nejde. Na novo nainštalovanom systéme? Lenže potom sa pozriem na fakt...aký humus tam ten dotyčný za dva dni stihol nainštalovať...nehovoriac o množstve a celkovom zaobchádzaní s PC...tak mám hneď jasno.
  • Takže z jedné, 8 let staré konzole maji dvojnásobné zisky než na PC...a pak tady bude někdo brecet, ze na PC kaslou...ano, nejsou to zanedbatelná procenta, ale když vám jiná platforma vydělá 2x víc, tak logicky, na jakou platformu budete soustředit vase hry?
    Já se ale fakt divim, na PC je lepší grafika, víc fps a podobná vylepšení, tak co by pcckari chtěli víc?
    • No na PC nie je Just Dance...otazka znie, ci to niekoho trapi ;-)
    • smejki
      tjn, ještě že to "moar fps" DLC dali zadarmo
    • GlaDOS
      Já bych bral třeba lepší obsah. Vše kromě námořních soubojů bylo docela nudné, ohrané a už několikrát viděné v předchozích dílech.
    • cool trolling bro
    • MidnighT91
      Možná lepší hru?
      • Myslis nakladnejsi? Kdo to zaplati?
    • Starých konzolí se prodávají mraky, protože jsou to šunty za pár tisíc pro masy. Ale postavit si pořádnou herní mašinu za 30 nebo 40 litrů .... a pokud nechápeš, že na PC je lepší grafika a všechno ostatní, tak jsi jednoduše hloupý.
  • Byl jsem u kamaráda s kamarády na GTA V. Místo něj mě však donutili hrát Just Dance 4 One Direction (jen ze srandy) :( Bylo to hrozný, ale měl jsem ze všech 4 nejlepší skóre. :D Pak ještě 4 písničky a konec. Nebylo to úplně špatný. Každopádně viděl, zkusil a odešel. Dnes se mi po JD4 nijak moc nestýská. AC IV jsem si moc neužil. Jediná výrazná změna je ve změně prostředí, ale mě holt piráti a ani slunný Karibik nic neříkají. Hra mě nijak extra nepřekvapila, i když 35 fps na každém rohu bylo opravdu překvapení. :/
    • Takže dobrá klackopárty, jo?

      btw naučte se už konečně rozdíl mezi hold a holt.
      • Náhodou to má použito dobře. Hold- pocta, Holt- zkrátka, prostě.
        Takže než něco začneš kritizovat, nejdříve by sis měl ověřit pojmy s dojmy
        • Než to editoval, tak tam měl "hold", tudíž to měl špatně, tudíž zbytečná reakce jak z tvé strany, tak nyní i z mé.
          • To jsem nemohl tušit no..... :)
      • Dobře... Trhám si za trest jeden prst. Chci říct, že se omlouvám za chybu. Možná mi to někdy v životě odpustíš. Teď mě omluv, jdu do kouta odpykávat si svou chybu.
        • Dobrá, to jsme "vyřešili" hold/holt záležitost, ale neodpověděl si mi na otázku, zda-li byla ta klackopárty dobrá? Zkoušeli jste experimentovat se svými těly nebo něco takového? Byla to aspoň zábava?
          • Žádné experimentování, žádná klackopárty. Jen banda blbců hrající GTA V. A pak chvilka JD4, abychom zjistili, co si to ten d*bil zase koupil za chujovinu.
  • MidnighT91
    Just Dance si to zaslouží, oproti jinejm tanečním hrám to má parádní kreace a rád bych si to zahrál s pár lidma. O AC4 se to říct nedá, nezasloužené prodeje. Jediné co mě na té hře bavilo bylo nechat loď plout po moři a poslouchat songy posádky...
    • What Shall We Do With a Drunken Sailor... Na tom jsem taky ujížděl. *1*
    • AC4 je vyborny.
      kazdopadne si myslim, ze nejaky ten stereotyp je uz sucastou AC serie ;)
      • Jason_dinAlt
        Ano proto já cíleně přestal AC sérii sledovat. Trojku jsem si záměrně už nekupoval. Pak jsem ale před pár dny náhodou viděl nějaké video z BlackFlag (o kterém jsem si do té doby myslel, že je to jen nějaký prachyždímající datadisk k trojce) a když jsem viděl ty nádherný loďe a to luxusně zpracovaný moře, tak jsem okamžitě běžel na Aukro. A musím říct, že pro mne (opakuji: pro mne) je čtyřka nejlepší díl celé série a to právě díky prostředí.
    • Jason_dinAlt
      "Nezasloužené prodeje"? Co to je za podivný termín? Prostě se hra buď prodává hodně nebo máalo. AC4 se prodával hodně. To že zrovna tebe hra neoslovila neznamená, že je špatná. Ano nejsi sám, těch co na toto nadává je tu celkem dost, ale furt je vás málo ve srovnání s těmi co si koupili.

      Akorát mě překvapuje, že si do toho byl ochoten vrazit paníze. To ti nebylo jasné z recenzí, že hra není pro tebe?
      • MidnighT91
        Ac je pro mě srdcovka od prvního dílu a ačkoli má série světlé i tmavé stránky tak čtyřka mě bavila ze všech nejmíň. Stereotipní, repetetivní mise které zabírají 80% hry, kdy jediná jejich náplň byla někoho sledovat a pak zabít. Před koncem se to trochu rozjelo ale příběhově mě pořád víc bavila trojka.

        Technologická stránka hry je samozřejmě parádní (nejlepší moře co lze ve hře vidět), díky tomu to bylo hodně atmosférické a musím uznat že to mělo krásnej konec. To je ale tak všechno. S duchem série to nemělo nic společného. Nebude mi ale vůbec vadit když z toho uděladí novou herní značku. Jako pirátská hra rozhodně ano, jako AC v žádném případě...

        BTW: Peníze jsem do toho nevrazil protože jsem z recenzí na konzole věděl že to není ono. Hodlám to ale koupit později, abych měl celou sérii...
        • Tak jestli si trpěl u 4, tak co teprve první díl? Rozhodne nejhorší AC, který jsem neměl ani sílu dohrát...
        • Aristarch
          ...uvedomuješ si, že to čo píšeš...je ako keď naši "slovenský latino spoluobčania", ukradnú v obchode čokoládu a potom nadávajú, že sprostí gadžovia robia hnusné čokolády, ako je možné, že sa také vôbec predávajú. To ma vie doraziť. Keď sa mi hra páči...kúpim ju. Ak mám za hru platiť...veľmi dobre si rozmyslím, ktorá hra to bude. Nekupujem si každú hru čo vyjde a samozrejme ani 10 hier do mesiaca. Ale ak si niekto, niečo, stiahne zadara, a potom na predaje hry nadáva...to je trošku detinské...nie?
          • MidnighT91
            ??? Když se mi hra líbí, koupím ji. Když ne, tak mě nezajímá. Jenže já se nerozhoduju podle toho co o hře řeknou jiní, nejsem multimiliardář. Jak říkáš, velmi dobře si rozmyslím co si koupím ale až po tom co jí stáhnu, zahraju a zjistím jestli vůbec jede a pak se teprve rozhoduju jestli mi za ni stojí vyhodit 1200 nebo počkat rok až bude za pětikilo...
            • Jason_dinAlt
              Právě jsem koukal na aukro. AC4: BF za 400 a ještě ti k tomu přihodí FarCry3. Maj tam ještě sedm kousků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit