Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super článek! +Líbí se mi, jak je odlehčeně napsaný,. pokud chápete, jak to myslím. (dívám se na tebe, Václave)
  • Fordzy
    Já si myslím, že hráči nejsou unavení z každoročního vydávání, ale spíš je sere postupná nekvalita výsledných her. Já jsem rád, že si mohu své oblíbené série zahrát každý rok (pokud jsou dostatečně kvalitní). Stejně mám pocit, že dneska je ten vývoj nějak delší a nevychází tolik her jako před 10 lety. Když vycházel každý rok nový AC v době Eziovi trilogie, tak to stálo za to a nikdo si nestěžoval. Ale z dlouhodobého hlediska vidím problém v nedostatku kreativity a díky zapojení většího počtu vývojářů i ve výkyvu kvality. (Nový Bioshock odehrávající se v Columbii bych chtěl hned teď.)
  • MARTASLJ19
    Bože veď to isté povedal aj v roku 2015 a aj v 2014. Načo sa každý rok opakuje.
    • Paulcz
      Asi něco jako zprávy v tv o tom, že v létě je léto a nebo jako ty náhodně generovananý story od zemědělců :)
  • Pásovou výrobu z toho dělat nemusí, ale taky by bylo hezké, kdyby Rockstar vydal víc než 1 hru za 4 roky. Dřív měli daleko širší produkci a mezery mezi GTA vyplňovali menšími tituly (Bully, Manhunt, Midnight Club), ale od GTA V bylo až do traileru na RDR 2 mrtvo, a to taky vyjde nejdřív na podzim příští rok.
  • To opakujou pořád....se chtějí zvdecit nebo co
  • Hlavně si myslím, že by to za rok docela nestíhali :D GTA je kolosální projekt
    • JamesFaith
      Přesně tak, ale proč si neudělal snadnou reklamu u hráčů, co nemají rádi často vycházející série, že?
  • TheGGG
    mě teda nebaví ani tak, pořád čekám na městskou akci, kde se bude hrát ta detektiva/policajta a né za nechutné gaunery a vrahy...
    • jamar28
      Městskou akci a la Rychlé šípy? Nebyla by to nuda? Přece jen to přejíždění civilistů a styl jízdy, který vidíme v GTA, by u policisty vypadalo trochu nepatřičně. *1*
      • TheGGG
        přejíždění civilistů může zdravého dospělého člověka bavit asi tak 5 minut... navíc pokud by byla hlavní postava drsný detektiv ze staré školy, klidně může sem tam někoho zmlátit, nebo oj*t nějakou tu šlapku.... ale prostě řešení rozsáhlých korupčních afer, mafiánských bossů, šílených sériových vrahů a droghových kartelů by mě bavilo mnohem víc...
        • Přejet pár lidí, pod kterýma si představíš své nejvíc nenávidějící osoby (tchýně,šéf apod) je mnohem lepší na vypnutí po práci, než nějaké řešení dalších problémů. Člověk chce někdy vypnout a udělat to co v reálu nemůže,ale chápu, u někoho kdo má fotku s JB asi už není co vypnout *1* *1* *1* *1*
          • Asi ti to prijde normalni, ale ver, ze to neni normalni a mas nejaky psychicky problem.
          • TheGGG
            pokud si podobné věci představuješ, doporučuji detenci + ne každý má problémy se svým okolím...
          • Kozy
            To si opravdu někdo představuje? *8*
        • To ani nikoho tady nepřekvapí že by tě bavila pí*ovina. *1*
          • TheGGG
            ty budeš jeden z těch edgy hochů co stráví 20 hodin střílením prostitutek...
    • Příběh v GTA V byl o ničem. Ale největší blbost je to přepínání na postavy a umělý natahování herního času.
    • Tak už nečekej v roce 2011 vyšel L.A. Noire http://games.tiscali.cz/recenze/l_a-noire-recenze-55827 a ten splňuje přesně to na co čekáš *7* *7* *7*
      • TheGGG
        dávno dohráno...
  • Samozřejmě, že jako hráč s touhle taktikou naprosto souhlasím a jsem taky pro "nepálení IP", ale ruku na srdce, která společnost by nechtěla generovat zisk jako třeba Activision? GTA V je sice nejprodávanější hra v historii, ale taky za jaké časové období a s jakými náklady?

    GTA V dodalo do obchodů 65 milionů kopií za 3 roky s 5-6 letým cyklem vývoje a statusem nejdražší hry vůbec. Activision vydal k dnešnímu dni od vydaní GTA V pro Xbox 360 a PS3, 4 CoD hry s 3 letým cyklem vývoje za každej díl a s určitě nižšími náklady z čehož vzešly Ghosts (27 milionů prodaných kopií) Advanced Warfare (22 milionů kopií), Black Ops III (26 milionů kopií) a Infinite Warfare (čísla nebyla zveřejněna, ale pár milionů se určitě od launche již prodalo). Zatímco GTA V prodeje jsou pouze čísla her dodaných do obchodů, tak CoD má ty čísla potvrzena pro dodání samotným hráčům, což znamená, že při započítání čísel v obchodech ta série v klidu nechá GTA V míle za sebou, co se ziskovosti týče. Když se k tomu navíc připočtou ty předražená DLC, microtransakce a i to, že si každý CoD drží vysokou cenu i 2 roky, tak se při pomyšlení na slova šéfa Také-Two musím jen tlemit. Ani s tím "syndromem vyhořené značky" nejde moc souhlasit, když CoD tu je už 13 let s 13 díly, i když je pravda, že Infinite Warfare by už snad mohl zasadit nenažrancům z Acti pravý hák a nechat je trochu přehodnotit aktuální stav kolem CoD.

    Každopádně z "kapitalistického" hlediska je prostě Activision úspěšnější firma jak Take-Two, to jsem totiž ještě ani nezmínil, jak hráče je*e do zadku Destiny nebo Skylanders a jejich ultra drahé figurky, které jsou pro spuštění hry nutné.
    • Nezapomínej že v GTA jdou kupovat shark card kde 8000000usd stojí cca 75euro za co si tam koupíš jednu jachtu v základu a šmitec takže to určitě generuje vetší zisky než samotný prodej hry právě díky tomu že si to koupilo desítky milionů lidí a z toho jich určitě pár milionů ňákej peníz jeste obětuje na ňákou vilku hadry atd...proto ty přídavky vydávají zadarmo protože kdo by nechtěl třeba motorku jak tron s kombinézou za skoro 3m který vyděláváš pekelnou dobu pokud nemáš firmu nebo klub do kterýho musíš narvat další hromadu milionu aby to něco solidního vydělávalo :D
  • netreba , ešte nenaplnilo potencial GTA 5 , potešilo by rozširovanie mapy a viac života do toho
  • Jack1947
    GTA by přestalo bejt zajímavé takhle se každých 5+-let můžeme těšit a čekat vždy něco jiného, takovou otázku jsem si nikdy nepoložil a jsem rád že tu nemáme každý rok GTA ještě aby GTA skodovatělo no fuj *11*
    • U tebe to platí přesně naopak. Kdybys sem nepsal příspěvek každých pět minut, tak možná by ty tvé žvásty měly nějakou váhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit