Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    mne sa zas nelubi ze to robi kalypso, oni hry robit nevedia, takze aj toto moze mat tak 7 bodov maximalne
  • jindra.veliky
    moc se mi libi ta stylizace grafiky do zelena *5*
    • Jasný Matrix je všude... No vida já na to přišel. Hl. postava se vzbudí v Matrixu proto si nic nepamatuje *1*
  • Škoda, že Vampire the Masquerade: Bloodline je tak nedoceněný. Radši bych viděl druhý díl i kdyby byl na stejném enginu než nějakou blbou akční hru, kde jen o to, že každý je nepřítel a všechny je mám zabít. Aneb dodnes vzpomínám na úkol ve strašidelném hotelu nebo na tu upírskou kočku Jeannete a její sestru Terezu. Nebo natáčení v kavárně. A ta hudba tam byla báječná. Příběh super.
    • Bloodlines se řadí mezi nejlepší rpg co jsem kdy hrál... přivedla mě k pen and paper předloze Wod: Vampire: Masquerade a jen díky pravidelnému hraní téhle vyprávěčky nemám absťák po kvalitních rpg ;)
    • To si taky moc dobře pamatuji. Prvních pár minut v hotelu jsem byl na pokraji infarktu. Ani ty zatracené chodící masové kuličky v kanálech mi tak nerozbušily srdce. Ovšem netuším o jakém natáčení v kavárně mluvíš? Co mi uniklo?
      • Točily se tam ty brutální vraždy těch holek nebo prostitutek. Bylo to v tom městě jak byl club Venus.
        • to nebyla kavárna ale dům co patřil klanu Tzimisce
    • Jeannete byla hafo sexy a taky se mi ji podařilo obtáhnout *1* Dobry bylo radio i televize. Třeba ta ztřeštěná reklama na kuře... Pro mě nej hra. Oproti té hře mi přijde Mass Effect jako laciná vykradačka a to mám ME moc rád.
    • Tak tak...
    • Respektive třetí díl, jelikož Bloodline byl v podstatě druhý díl s jiným hlavním hrdinou.
  • nikde nevidim ze by se tu nekdo bavil o LOK serii to snad to tu nikdo nezna? si delate srandu
    • tak treba ja osobne vubec LoK serii neuznavam, krom prvniho dilu Blood Omen : Legacy of Kain, ten byl uplne super ( diablovka shora videna ), pak vysel soul reaver a misto peknyho, akcniho rpg v normalni grafice, se ukazal nechutnej Raziel s satkem prez hubu v humusnym 3d a tim to pro me v podstate skoncilo :) To uz radsi Bloodryane nez LoK Soul Reaver a dalsi dily... nicmene sto lidi sto chuti :)
      • Oooo ten boží Bloodryane a v něm porcování nácků. To si musím oživit *1* *1*
  • no né to mě snad i bude zajímat
  • Masa-san
    Už je to nějaký ten pátek co se naposledy ukázala upíří gamesa, paráda *4*
  • Amylee.Anderson
    KONEČNĚ nějaká upířina!
  • Tak nejak my to pripada jako: "Vampire: The Masquerade - Bloodlines"
  • To zní zajímavě. Že by se už začalo dělat něco jinýho než bezduché fantasy a ještě víc bezdušší warfare? Vůbec nechápu proč tehdy po vydání Vampire: The Masquerade - Bloodlines, nevyšla další nějaká upířina. Protože to osobně shledávám jako jednu z nejlepších TPS-FPS-RPG hru, která kombinovala tyto žánry. S celkově dobrým příběhem a vedlejšími postavami

    Snad se ukazuje na lepší časy :)
    • Protože svět je nespravedlivý a o Bloodlines nebyl zájem. Byl to komerční propadák. Warfare je sračka, Twilight je sračka, ale všude si je lidi kupují.
      • Takže to jasně dokazuje v jakých sr.čkách ten svět je :)
        Protože za akční hru, kterou jsem už hrál Xkrát před tím, nehodlám platit dál. Jen protože budu bojovat v Praze, nebo Paříži :-D
        Ale já jsem asi moc náročný uživatel trhu, když tak koukám na tuhle situaci
    • Hanzales
      Mé oko zbystřilo již při pohledu na obrázky :) Takový Masquerade s nádechem sci-fi bych si krutě dal. Alespoň stylizace se mi na první pohled líbit a doufám, že to něčím nepokazí. Čím více RPG prvků a tajemna, tím lépe.
      Lepší časy bych tuze rád, tak... "na lepší časy!" ;o)
    • to byla skvela hra s hutnou atmosferou a dospelym prostredim. Byl bych rad za pokracovani.
      • ke vsemu vznikla i naprosto skvela cestina, takze kdo jeste nehral ma pred sebou porci zabavy
        • prozrad jak zprovoznit Vampires ze steamu + cestinu + nejnovejsi comunity patch a dam ti pusu :)
          Anglicky celkem mluvim, ale Malkaviana si uziju jedine v cestine :D
          • lipkozzi
            presne! V case ked som to hral tak prvy aj druhy pokus to odohrat za malkaviana velmi rychlo skoncil, pretoze som mu proste nerozumel :) Asi by som tomu mohol dat znova sancu, pretoze verim, ze to za to stoji.
  • Ted jakym zpusobem je mysleno to "novodobi upiri". Jestli to, ze se to odehrava v soucasnosti, nebo jestli to, ze to budou emo buzny. A nebo kombinace obojiho.
    • vamp-emo buzny už nejsou v kurzu ne? :)
      • Ringwraith
        Teď jedou tvrďáci na styl Erica Northmana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit