Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Raději knihu.
    • dobre Mirku... *15* *5* jsi mazak.
    • Lukyz
      Tu prodávají taky. *1*
      Zřejmě ji i koupím, zpracováním to vypadá celkem zajímavě.
      • Chim
        Šmarjáááá. *16*
  • FansLunacy
    NO HATE, píšu předem s caps lockem, kdyby to nějakej ze zdejších přizdis*áčů přehlídnul ...

    Koukám na gameplaye, hodně se snažim přesvědčit se, že to je dobrej nápad, protože miluju postapo a ještě jsem nenašel kloudný postapo s online prvkama, ale každej gameplay, na kterej koukám, tak jen běháte v nějakejch koridorech a střílí se ... žádný rozhovory, žádný cutscény, myslel jsem si, že to bude alespoň obsahově přibližně zajímavý, jako SWTOR (NEPOROVNÁVÁM TYTO DVĚ HRY), ale stejně ...

    Proč tam neni na výběr z vícero frakcí jako v každý onlinovce? Proč tam vypadá každej stejně? Všichni maj stejnej bágl, stejný čepice atd ... Co je na tý hře tak moc zajímavýho, že to tak každej chválí? ... Ty gameplaye, na to se nedá dívat, je to samej HUD, miliarda čísel, běhá tam na obrazovce strašně moc informací, jen se střílí a nic víc, občas nějaká ženská kecá do vysílačky ...

    Znova ... Miluju postapo a strašně rád bych si to koupil, ale prosím pěkně ... Napíše mi tu někdo nějaký výčet, co ta hra má zajímavého, převratného, skvělého, co zabaví na spoustu týdnů, možná měsíců dopředu? Chválí se tam strašně super mlha nebo vánice nebo co to je, ale já tam v každym gameplayi vidim jen vnitřky budov, malý místnosti s přestřelkama a to je tak všechno ...

    Jediný co tam bylo fajn je těch pár emotů, co dávaj do každý onlinovky.
    • je to prumerna srczka. nic co by tu uz nebylo. zkurvili to.
    • Chidlink
      Ubisoft a cutscény ? Spadnul si z Marsu ? Heroes VII mělo přece muzeum voskových figurín, to nám zase na pár let musí stačit, přece po tak obří společnosti jako je ubisoft nemůžeš chtít aby zainvestovali byť jen o jedno euro víc. Kam by pak všichni ty manažeři přišli, snad nechceš aby živořili.
      *12*
      • FansLunacy
        Jako koukal jsem na další gameplay, viděl jsem tam cutscény, takže zase nechci křivdit, možná tam i rozhovory jsou ... Ani by mi nevadilo, že to neni tak promakaný a musíš někomu do hlavy vysypat celej zásobník, aby zhebnul ... ale chci, aby ta hra něčím byla zajímavá, aby mě držela u sebe, aspoň něčím, čímkoliv. Jakýkoliv gameplay si pustim a doufám ve změnu názoru, pořád je to ta samá nuda ... doma TV nemám, pouštim si PSko s gameplayema jako kulisu, když zrovna nehraju ... nedávno jsem čučel na This War of Mine, nejlepší když jdeš zrovna jíst a chceš na něco koukat zajímavýho ... Ale tohle je prostě ... já nevim ... nuda! Nechci se nikoho dotknout, ale mě to prostě zábavný nepřijde. A to se fakt sakra přemlouvám.
    • hele nic moc, ten pocit ze strileni taky nic moc. V podstate je to takovy 3rd person borderlands zasazene do realneho sveta. Bohuzel v realnem svete tak nejak nefunguje a vic bije do oci ze muzes normlanimu cloveku vystriled do hlavy zasobnik a nic se nestane.

      Ma to docela peknou grafiku ale kdybych to nemel z promo akce urcite bych nekupoval, navic to vypada ze contentu tam nebude zrovna mnoho a dark zone tez nejak trvanlive nevypada.
      • FansLunacy
        Toho jsem se tak nějak i bál. Těšil jsem se na to už od minulýho roku, teď to v březnu vyjde a já zjišťuju, že to nakonec ani nebudu kupovat ...
  • Luckiller
    Doporučuje devět z deseti uctívačů Nurgle *5*
  • Na tyhle akce v dobach digitalnich downloadu jeste nekdo leze?

    Ano, chci to mit co nejdriv, proto to mam uz davno stazeny......
    • a uz to hrajes ne ? Hlavne ze The Division Servery se zapnou az pred 0h a to dne 8.3 do te doby si nikdo neskrtne ;)
  • Ghost47
    Prvních 50 dostane chřipku *4*
    • Při koupi The Division: Sleeper Agent Edition se prvních pár nejrychlejších zákazníků nakazí smrtícím virem ze hry...
    • mega pobavilo ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • Prasečí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit