Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju pár dní, zatím mě to baví. Líbí se mi ty možnosti modifikovatelnosti (zatím v betaverzi moc nepodporované), možnost tvořit vlastní mapy a asi propracovaný, ale u mne zatím nefunkční videoeditor.
    Nejdřív mi přišlo divné, že hra obsahuje jen tři zbraně, ale po pár hodinách to beru. Jde hlavně o rychlost a o skill, je tam minimálně 11 módů hry (možná jsem nějaký minul)... za 20 euro dobrý.
  • Jak instagib do Unreala...tak nějak bez důvodu to zkusit...
  • GlaDOS
    Zajímavy, jak se to tu lidem nelíbí. Já to vidím obráceně. Líbí se mi, že ShootMania si na nic nehraje a jde čistě po dovednostech hráče. Velká rychlost pohybu, vysoké skoky, orientace na mapě ve vysoké rychlosti, žádné rozdílné zbraně, všichni stejné podmínky. Může to být dobrá zábava, stějně jako Tribes nebo Quake Live.
  • Nwm jaký pocit máte vy ale mně to přijde docela divný a nudný. Cítím propadák. *1*
    • ucho
      nemyslím si. tvorba zase tak nákladná nebyla/není. určitou skupinu fanoušků si to najde, nemusí toho prodat milióny. nějaký peníze získají a úplně málo jich nebude. každopádně jsem zvědav hlavně na Questmanii.
  • Zase chabej pokus o opraseni zavedenych her = bez inovace, bez nove myslenky... proste Ubisoft style.... uz jen proto ze je to od ubisoftu me to vubec nezajima, nesnasim jak se chovaji, jak jednaji (osobni zkusenost s jejich supportem). Takze potencialnim hracum preji snad zabavu... pro me nic zajimaveho. Q3 a UT to stejne neprekona.
  • Menorri
    Nevím co tím básník (Ubisoft) chtěl říci....TrackMania je přeci jen něco jiného a neoběveného v té době kdy hra vycházela tedy akční závodní hra kde rozhoduje rychlost a přesnost.....ale co nabízí tato hra opravdu nechápu.....dle videa usuzuji že půjde především o skill, styl a rychlost hry.....no dobře....a v jaké hře viz. všechny podoby CoD toto neobsahuje??? *7*
    • No zrovna CoD je pomalá a skill nehraje, tak velkou roli jak by měl. Co jsem slyšel já, tak profesionální hráči postrádají nějakou dobrou rychlou na skillu založenou FPS. Přece jenom Q3 už má nejlepší za sebou.
    • Co takhle moznost tvorby uplne vlastniho obsahu? To je jedna z veci, proc se TrackMania stala tak popularni. Tuny obsahu, ktere hraci samotni vytvorili. Nadeo (ne Ubisoft) vicemene vytvorilo zaklad a hraci na nem postavili jednu z nejpopularnejsich zavodnich her. To je to, cim ma shootmanie excelovat narozdil od ostatnich FPS. Mimoto tam samozrejme patri i ten skill a rychlost.. co se vam na tom nelibi?
  • Evokuje to ve me vzpominku na UT / Q.

    Proc ne, regnul jsem se.
  • Jak to ze ode dneska? Ja se tam prihlasil uz asi tak pred mesicem :D
    • a uz mesic hrajes nebo sis pred mesicem do kolonky na jejich hmpg napsal svuj email ?:)
  • nuda jak quake

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit