Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No voči predbežným prístupom už mám averziu, takže smola... Ale po vydaní si to určite kúpim, to vyzerá na podobný zážitok, ako v knihe Marťan od Andyho Weira :)
    • Pravidelní čištění solárních panelů za zvuků diska nikdy neomrzí.
    • Adrianek
      já si při hraní několikrát vzpomněl na 3 Stigmata Palmera Eldritche od P.K. Dicka *4*
  • Nejsem si vědom, že by věk hráčů byl nějak legislativně omezen.
    • Jack1947
      V Austrálii i dospělí mají problém si zahrát legálně svou oblíbenou hru, i když se dle Levelu možná blízká na lepší časy cenu tomu např moc neodpovídají no. *3* *12*
  • jindra.veliky
    Matt Damon simulator.... *1*
    • A to doslova, příběh hry má vycházet ze stejné předlohy jako ten film s Damonem
      • Jack1947
        To snad né, navíc jak je to možné když film byl až ted... *7*
        • Magister_Peditum
          Protože kniha byla dřív? *1*
          • Jack1947
            Asi tak no. ( zprznily další literární dílo levným emerickým auušusem tedy?).
            • Nikoliv, nezpzrnili. Film dost těsně následuje knižní předlohu. Výrazně se vymyká typické Hollywoodské produkci - má realistické postavy, realistické motivy, a z knihy si udržel silně nadprůměrný vědecký základ. Žádné patriotické kecy, ani tupé emocionální výlevy. A Ridley Scott se v tom realismu shlédl, takže i vizuálně to odpovídá.
  • Mark Watney vás miluje.
  • MidnighT91
    Můžu si to legálně zahrát, pokud je mi deset let?
    • Ne, Mars má bradavky
      • Já myslel že jenom Američani mají strach z bradavek.
    • Od osmi hraju Flashpointa. Nikdo mi na to nikdy nic neřekl.

      Jooo, myslím si, že to bude v pohodě...
    • Adrianek
      Jistě, hra nejenže je nesmírně mírumilovná (žádný combat) ale je i velice edukativní a hodně se z ní dozvíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit