Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto musí být má první hra kterou koupim hned na launch. Jako na začátek to bude supr a Killzone je navíc u mě srdcovka, hlavně dvojka. Co víc si na start přát.
  • at ubisoft prizna z jakych penez bere,delat konverzi pro pc!a crytek taky!holoto pcckarska!zlodejska!od vas urcite ne!bez konzoli jste nic!
  • vy blbeckove s pc,uz me zacinate stvat!!!!!bez konzoli byste hrali tak mozna doom3!kdo myslite ze vam plati licence na direct x10/11.kdo vam plati ty vsechny licence na ty nove vecicky co pouzivate ve hrach?my konzolisti!kdyz si to vse spocitate licence na ty vase vymozenustky tak hra na pc by nestala 800kc,ale cca 2100kc!cetl jsem,ze z 50 ks hry asassin3 pc verze se prodaji 4ks!zbytek torrent!tak z ceho si ty vase hyres veci z licencema platite!ubozaci, nic z toho co pouzivate jste si nezaplatili,takze jste skoro jako zlodeji!
    Vy zebroto jedna pc-ckarska, nic jste si nezaplatili, tak nic nebudete hrat
    • Tak ja ti nevim kdo je tady ten ubozak, ale tvuj prispevek naznacuje ledasco. Takovou snusku generalizovani, stereotypu a vulgarismu v jednom prispevku jsem uz nejakou chvili vazne necetl.
      A jen takova hypoteticka otazka. Myslis si snad, ze kdyby bylo piratstvi na konzolich stejne snadne jako na pc, ze by se na konzolich tolik nepiratilo? Ze pc hraci jsou chatra zlodejska, zatimco na konzolich je to samy cestny hrac? Probud se.
      A to pisu jako vlastnik pc i konzole a nad temi flamewars mezi fanatikama jednotlivych platforem se akorat muzu jen kroutit hlavou a obcas se i pobavit. *1*
  • Mám Killzone Trilogy a nevím, jestli má smysl začínat tou jedničkou v HD, protože podle videí to nevypadá nic moc a taky jsme četl, že je tam naprd ovládání. Mám to vzít od začátku, nebo jít rovnou na dvojku?
    • A co takhle to prostě zkusit? Kdykoli přeci můžeš jít na další díl.
  • Jen škoda že se zase bude hrát za ty bu*íky z ISA. Hlavně aby tam zas byl ten mexikánec rico, jediná opravdu nesympatická postava ve hře. Chci hrát z Helghasty jeden z nejlepších fiktivních národů co kdy kdo vymyslel a pořádně nakopat ISA zadek.
    • Rico tam bude možná tak jako důchodce, Killzone: Shadow Fall se odehrává 30 let po Killzone 3.
      • Proč? třeba v budoucnosti vymysleli něco proti stárnutí.
        • Jo to beru, může bejt.
  • Super, právem je Killzone považováno za jednu z nejlepších FPS a todle vypadá dost dobře. Navíc to je zřejmě jen zlomek toho co PS4 dokáže. Stejně jak s PS3, všichni byly paf s resistance 1 a pak bum resistance 3 bylo o několik tříd výš.
    Playstation 4 převálcuje konkurenci
    • O konkurenci se toho zatim moc nevi, ale ty uz ted vis, ze PS4 ji prevalcuje? A KZ jako jedna z nej fps her? To si jich asi moc nehral co? Ty ses ale vtipalek. *1*
      • Pověs mi co je lepší?
        • A na co přesně to chceš pověsit?
          • tak to bylo slabsi uznavam ale existenci dvou lepsich fps nez killzone. a to battlefield 3 a crysis 2 a3
            • Hrál jsem killzone 2 a 3, a naprosot je zbožňuji, ale crysis 2 a 3 byl rpostě o chlup větší zážitek
            • to urcite!crysis2 jsem hral.a to diky tomu,ze jsem to mel pujceny.dat 1000kc killzone vs crysis.tak ikyby byla killzone multiplatform,tak jen kuli multaku vyhrava killzone.kdo nehral killzone2 a 3 at nehodnoti.
  • Sem jediny, komu prijdou ty animace postav spis prumerne? Jinak po vizualni strance je to fajn, hlavne ty zabery na mesto ze vzduchu.
    • vsak pracovali jen z 1,5gb ram.samotna konzole jeste neni hotova.matou microsof.stvou me v sony,ze dovoli bungi a epicu nahlednout pod kapotu ps4.oba kopou za microsoft,vse vyzvoni microsoftu.meli to nechat jen svim studium.vse bude vedet microsoft.
    • Jako absolutní fanboy Killzone a člen Playstationovýho ultras bych ti řekl že meleš sračč*y.
      Jako člověk s nadhledem ti řeknu že animace sice nejsou špatný, ale není to žádná sláva.
    • Na to nezaleží, pokud se hra buede hrát dobře.
    • Nejsi jedinej, taky jsem si všiml.
    • si asi nevidel aliens co?tohle je primo luxusni
      • Magister_Peditum
        V porovnání s Aliens je luxusní i CoD. *15*
    • God-of-War
      Ano jsi jediny.
  • God-of-War
    Killzone bude jedna z prvních her, co kupuju.. Výpadá to luxusně *14* .
    • Another shitty generic console shooter 4.
      • vy blbeckove s pc,uz me zacinate stvat!!!!!bez konzoli byste hrali tak mozna doom3!kdo myslite ze vam plati licence na direct x10/11.kdo vam plati ty vsechny licence na ty nove vecicky co pouzivate ve hrach?my konzolisti!kdyz si to vse spocitate licence na ty vase vymozenustky tak hra na pc by nestala 800kc,ale cca 2100kc!cetl jsem,ze z 50 ks hry asassin3 pc verze se prodaji 4ks!zbytek torrent!tak z ceho si ty vase hyres veci z licencema platite!ubozaci, nic z toho co pouzivate jste si nezaplatili,takze jste skoro jako zlodeji!
        • Hlavně klíídek, já mám doma pořádnej kompl, ale přitom zbožňuji svou PS3 a zrovna dnes jsem hrál demo chystanýho GoW a bylo to maso. Prostě někteří lidi musej jen pomlouvat a nadávat na diskuzích
          • vzdy hanili jen pc hraci.ze mi konzolisti brzdime vyvoj her!pritom ho zdrzovali oni sami.tato platforma nevidelava tolik,aby ten pokrok byl uskutecnen.torrentama vse akorat prodluzovali oni sami.
        • God-of-War
          Jim to nevysvetlis..sou omezeny:)

          Jinak dobrej kotel:D
      • Běž si na svůj kompl hrát nějakou hovadinku typu Doom 1 anepruď
        • God-of-War
          To vis, Crysis stoji za ho*no, tak si to musi nekde vylejt:).
          • Co mas porad s tim Crysis? Pokud se tak snazis shazovat PC hrace, tak doufam ze si uvedomujes, ze posledni dily Crysis jsou predevsim konzolove hry?
            • jeste aby ne.vy pc jste si to joko exluzivku nedokazali zaplatit.chudaci zlodejsky.haha.to sami metro2033 a last light.haha.stahujte vic s torrentu,at prijdete o vsecko.patrivam to.haha.jo vlastne jste uz prisli i o diablo3haha.tak jaky duvod pro pc.zadny duvod za rok pro pc nebude.prinesu vam na hrobecek kyticku.
            • God-of-War
              Ja na nikoho neutocim, on tady pise kraviny;). Jedinej generic shooter je CoD..Killzone je kvalitny fps a kdyz to neumi prekousnout, jeho problem.. Ja si jen branim Kvalitni hru

              A jen tak pro poradek.. Taky sem PC hrac.
        • Tak Genericzone je FPS, čiže je to tiež hovadinka typu doom.
      • God-of-War
        Horsi jak Crysis 3 to rozhodne nebude.. teda Benchmark 3;)
        • Vsak Crysis 3 je taky primarne konzolova hra *3*
        • Stále radšej benchmark 3 než French Cry 3.
  • Nejak sem nepostreh co ma poloprazdnost prostredi spolecneho s ATi(kdyz uz tak AMD). Inak sem Nvidiot.
    • Reakce na kosac
  • radeji bych videl nejaky novy originalni znacky nez recyklaci porad tech samych....co dal? dalsi killzone, GOW, Resistane, metal gear ... zatim neni moc duvodu proc PS4 kupovat
    Snad se vytasi snecim dalsim.
    • Proč reciklovat, já se třeba na killzone nehorázně těším a Helghasti jsou mojí asi nejoblíbenější herní protivníci tak proč místo něčeho co dobře funguje vymíšlet nějakou novou třeba blbost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit