Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to, nebo jí od toho prvního dílu pořádně vybělili?
  • tvl toto furt jeste je
    • Samozrejme, je to velice ocekavane.
  • jindra.veliky
    jzs, ono to furt vychazi? :D
  • Snad jedna z nejvíce nadhodnocených postav ve hrách.
    • Snad jedna z nejvíce nadhodnocených her.
      • Pravda, ale tehdy šlo o ten wow efekt. Do té doby nikdo pořádně nedělal interaktivní hry. Dalo by se to porovnat s HL 2. Na tu dobu celkem paráda, dnes však lepší průměr.
  • Kdysi byla akce, tak jsem hrál první díl zdarma. Hrál jsem to celkem s nadšením, ale zrovna Clementine by tam být vůbec nemusela (kdyby to byl harant té hlavní postavy, tak to dává aspoň větší smysl), ale co chci hlavně říct, je to, že když jsem zjistil (spoiler!!!*4*), že moje rozhodnutí nemají žádný vliv na průběh hry a už vůbec ne na konec, tak bych už nikdy podobnou "hru" "nehrál".
    • Přesně tak. Vývojáři a hra se prezentovali tak, že hráč svými rozhodnutími může ovlivnit svět, ale navzdory tomu, co jste udělali, to vždy nakonec dopadlou stejně hloupě...
      • ucho
        základ příběhu stejný, ale rozdíl byl v tom, co se odehrávalo. kdo zemřel, co se komu stalo a čím si kdo prošel. tyto detaily byly různé. ono někdy nejde o cíl cesty, ale o to, co na té cestě člověk zažívá. člověk se tedy musel rozhodovat, co udělá, a hra na to adekvátně reagovala. jen holt ten cíl byl stejný. a bez toho by ani nešla dělat pokračování...

        hra trochu přeceňovaná je, ale neřekl bych, že si hraje na něco jiného. je to prostě taková interaktivní záležitost, kdy má člověk pocit, že je uprostřed dění.
  • "Trvalo to celé tři sezóny, než se tvůrci z Telltale Games rozhodli utnout současnou dějovou linku The Walking Dead"
    Taky aby ne, když se jim propadají tržby.

    Řekl bych, že v minulosti Telltale boužel usnuli na vavřínech. Tak dlouho vařili úplně tu stejnou polívčičku, až to všem začalo lézt krkem. Kdyby dříve zareagovali na zpětnou vazbu hráčů a provedli nějaké změny (např. herní engine), tak by na tom dnes byli lépe.
    • Zrovna engine mě u tohohle typu her vůbec netankuje. Spíš mi vadí mustr příběhu: "Do poklidně žijicí kolonie se vetře malá chundelat, začne dělat bordel a kvůli ní všichni zhebnou." ... Serie 1,2,3...
      • Jo, to byla věc, která mi nejvíce vadila. Hra byla prezentována tak, že hráč mohl svými rozhodnutími ovlivnit hru, ale nazvdory tomu, co jste si zvolili, vždy to nakonec dopadlo stejně hloupě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit