Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pri chuzi/behu poskakuje jak koza,to je strasny se na to divat.celkove to je nezazivny a rekl bych ze serie jde do kytek.muj nazor.jeste ze si muzu zahrat DayZ
    • Série RE je už dávno v ...... potom co po RE 3 : Nemesis vyšel RE 4 tak asi tak ...... no a filmová série RE je už někde v zemském jádře *1*
  • Klasika: osvobodíte civilistu, aby otevřel "neotevřitelné dveře" (tm), a v deseti následujících vteřinách chcípl v "extra cool naskriptované situaci" (c).
  • Vůbec se mi to nelíbí.
  • Nevím..od chvíle co to změnili(4), tak jde Rezi nějak mimo mě. Asi si pořídím Gamecube abych si zahrál znovu jedničku v pořádný kvalitě.
    • moje řeč , mám wii a už se na ten rýmejk chystám !! *1*
  • Co to je za hovadinu zase, ten ho pokouše a nic, pak se jich 10 zastaví a čumí čekajíc než je postřílí ... to snad ne.
  • DangerousDave
    prestřelka ? :-)
  • BoB.2
    Je mu špatně rozumět to je asi ten ostravskej přízvuk.
    • Ne, to se ti jen rozléhá v mozkovně.
  • no_matter
    tak jediné čemu jsem rozuměl byla "marijuana" v 1:38 *1*
  • ZvacA
    Co mě dostává je ten syndrom chování nepřátel v blízkosti charakteru už od čtvrtýho Biohazardu, kdy se kolem hráče shromáždí skupinka a potom ho atakují v pořadí, takže hráč má dost času reagovat. Koukám, že se to (ne)úspěšně převedlo i do šestky. Sakra, proč nezvýšit obtížnost tím jako za starých dílů, kdy skupinka zombií byla skutečným problémem a útočili sice sólo, ale v rámci davu byli nevypočitalnou masou? Tady to vypadá jak útok na hráče na pořadník. Ale jinak se to nejeví zase tak zle, ačkoli se do budoucna kolem BH6 nadržkuje ještě dost.

    A kdyby měl někdo zájem, tak byla k dispozici ještě jedna ukázka, ale bacha na spoilery : http://youtu.be/BadH4kN4Y6Q

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit