Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi
    Celkom mi tu chyba i zmienka o dalsom hernom projekte ktory o 3 dni konci: http://www.kickstarter.com/projects/texmurphy/tex-murphy-project-fedora
    Alebo je Tex Murphy uz naozaj taka starina, ze to uz nikomu nic nehovori?
    • ales.smutny
      Víte kolik je tam herních projektů? Na Fedoru jsme upozorňovali v bleskovce, kdybychom měli rozebírat každou klasiku, kterou se někdo dneska rozhodne nakopnout Kickstarterem, tak máme program na hodně dlouho...;)
      • lipkozzi
        Istu dobu som si kratil cas prechadzanim danych kickstarter hernych projektov. Zial az tolko pokusov o reinkarnaciu klasik, ci vobec hier ktore by stali za zmienku, som tam nenasiel. Co do mnozstva mam pocit, ze vedu rozne pokusy o JRPG napodobeniny Final Fantasy. Ak ste na Fedoru upozornovali v bleskovke, tak sa ospravedlnujem, ale tu bleskovku som nezachytil a momentalne sa mi ju ani nedari dohladat v historii...
    • Mě rozhodně "hovori" a to hodně.. Jedna z nejlepších her mého mládí a tuším že v té době jedna ze dvou originálek, které sem měl (tuším, že se ještě někde ve skříni válí). Na nového Texe sem zvědavej i když sem nic nepřispěl, jen mám obavu z délky vývoje. *9*
    • Thorleif_cz
      Já jsem nikdy nebyl velkej adventůrní hráč... *4* V dobách, kdy jsem se hraním začínal, mne naprosto uchvátil Indiana Jones and the Last Crusade a to i když je ta hra jen o rok mladší než já...

      Tenhle projekt mě ale sejmul humorem, takže nejspíš budu backer...
  • Já to hodil Brianovi na Wasteland 2 a autorům Titan Questu na jejich nové RPG Grim Dawn. Snad mě oba týmy nezklamou *7*
    • Thorleif_cz
      Tak to jsi na tom stejně jako já, já nejspíš ještě podpořím Fallout: Nuka Break Season 2... To je další věc, kterou bych strašně rád viděl.
    • Co som neoplieskal na vianocnych team zlavach, som oplieskal na Double Fine Adventure, Wasteland 2, Shadowrun Returns, Grim Dawn, Carmageddon, Malevolence, takze tiez dufam :)
  • jindra.veliky
    kdyz projekt neuspeje tak to ma svoje duvody

    1). je to kravina
    2). lidi poznaji ze se autor jen snazi umele ziskat penize do kapsy (napr 2d skakacka na par hodin ma potrebnej rozpocet skoro pul milionu dolaru)...
    • PreidaQ
      Jindro - ty jsi už v 11 letech velikým tržním analytikem, smekám před tebou. *3*
  • co se stane když pošlete peníze neuspešnem projektu? vrati vam je zpatky?
    • smejki
      strhnou ti dvakrát víc
      • Cahir
        To z toho dělá docela slušnou adrenalinovou zábavu!
    • ucho
      ne. peníze od tebe vůbec neodejdou...
  • a jeste doplneni k clanku - vsimnete si, ze co do poctu lidi, kteri projekty podporili byly PC hry 3. nejvetsi => evidentne podpora po mensich castkach...

    => Nevidel bych to pro hry tak negativne ;)
  • Kickstarter je diskutabilna vec, ja osobne som na nic neprispel ale ak schafer vyda tu svoju double fine adventurku a stainless svoj carmageddon a fargo wasteland ak ak to vsetko budu fakt pecky, tak zacnem prispievat a myslim ze to presvedci aj dalsich hracov. V takomto pripade by sa mohli zacat obavat naopak velky vydavatelia. co by mohlo mat jedine pozitivne nasledky hlavne ohladom tej recyklacie, aj ked uznavam urcite nie nejake enormne viditelne. takze drzim sa sice stranou ale drzim palce, nech je to aspon tych 50...
  • Hronzně moc mi tady chybí zmínka o nové, zajímavém RPG projetku tvůrce Vampire: Bloodlines.
    http://www.kickstarter.com/projects/70755535/dead-state-the-zombie-survival-rpg
    • EuroSamurai
      Někdo z Troiky dělá na dead state?
      • Ano, Brian Mitsoda, tvůrce mnoha památných rozhovorů , třeba ten s dopravní značkou. Ten samý člověk co tam i daboval Romera, týpka co chce vyčistit hřbitov od zombíků.
        • EuroSamurai
          Paráda tak to se těšim ještě víc.
          • Tvůrci by asi chtěl slyšet: "Paráda, tak to přispívám ještě víc."
  • Co to je sakra za nadpis? Přes polovině? To je slovní spojení jak pojď na mě zleva. Má tam snad být přes polovinu když už. *16*
    • Musim reagovat. Taky jsem se podivil. Podle grafu bych řekl, že autor původně zamýšlel napsat "přesně polovině" , ale pak se asi "zamyslel" nad něčím úplně jiným. :) A to dneska nebylo ani takové horko.
    • Přes polovinu herních projektů to na Kickstarteru nevýjde? To snad ne.
  • Půlka je podle mě docela solidní číslo
  • Backnul jsem Carmageddon: Reincarnation, tak tady nestraste lidi ^^
    Stainless se mnou preci nevy*ebou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit