Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hmm, tedy základní hra jen basic nic tam není snad ani ten proklatý bazén, no a zbytek dodáme postupně v DLC, nevím tak nějak si nedovedu představit že by nám třeba akumulovali kampan takhle po kouskách do nové BF nebo COD nebo jiné hry... *7*

    Jediné co je tomu trochu podobné je ten... proklatý Trainz kde přídavky přesáhly asi 20x cenu hry.
    • Erien
      Bazén tam je, tak si nejdřív zjisti info, než něco vypustíš. I když tobě něco říkat, to je jako mluvit do zdi.
      • Bazén přidali patchem asi dva měsíce po vydání. Takže pravda je někde na půl.
        • Jack1947
          Ha, takže jsem měl svým způsobem pravdu. *5*
      • Jack1947
        Tak sry, proto jsem napsal snad to neznamená že by tam nebyl. Je dobře že se naje někdo kdo vysvětlí a to i BEZ ZBYTEČNÝCH KECŮ NA VRCH. *3*
        • Erien
          O zbytečných kecech toho ty víš přece nejvíc. *3*
          • Jack1947
            Já SIMS nehrál tak mně mrzí že jsem takhle znevážil tvou oblíbenou hru tímto se ti omlouvám... zbytečné kecy? no záleží na úhlu podání a pohledu, maximálně tak trochu slabší výroky atp to uznávám.
            • Jack1947
              Ano? ! *12*
            • Nehrál, a proto máš potřebu se k tomu vyjádřit. Ok.
  • Vždy som mal pocit, že rôzne videá z hry, fan videá a ďalšie, sú viac zábavné ako samotná hra. Pamätám si na Sims 1. Tam som nič iné celé dni nerobil len jedol, chodil na záchod, umýval sa a spal. Sims 4 je už asi niekde inde, neviem nehral som. A keď tak nad tým spätne uvažujem tak Sims 1 bol vlastne celkom autentický simulátor života. *5*
  • No, hlavně nechápu, jak to někdo může se všema těma datadiskama hrát. Já si cvičně stáhnul ze zátoky nějakou complete edici.

    90Gb a hra se nahrávala asi 15 minut. A při hře jsem měl asi 10 fps.
    • Tyto výkřiky do tmy miluji, co třeba uvést HW na kterém jste to hrál co ? *3*
      • AMD FX6300 + AMD R270X, Win 8.1, 8GB RAM
        • No a jsme u toho FX6300 je výkonově (ve hrách) lehce nad Pentium G860* což se opravdu nedá považovat za herní CPU, navíc The Sims 3 má po updatu 1.27 doporučen i5**. (nehledě na to že tento cpu bude takřka určitě bottleneck pro Vaše gpu) Takže jestli možná nebude lepší si nejdříve zjistit požadavky hry, srovnat se svým systémem a pak až se rozčilovat že to beží špatně. *5*

          *http://www.cnews.cz/recenze/test-amd-fx-6300-zatluce-sestijadrovy-piledriver-core-i3-do-zeme/strana/0/10

          **http://simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:TS3_System_Requirements
    • Mozna by stacilo mit normalni komp. Sims3 se vsema datacema na prumerne grafice jede snad 100fps, datace na fps nemaji vubec zadny vliv a nacita se tak 30 sekund. Coz je i tak dost, to uznavam.
    • Keyz
      *15* Jo sims 3...To jsou skuteční fanatici kteří to takto hrají. A podle YT videí je jich dost. Nějaká holka tam kecá o svém sims, nastavení low, lagy jako prase a pohoda....
  • fizola
    No open for business na dvojku bol super, ak je podnikatel taky tak parada. Doktor je theme hospital s ovladanim priamo. Vedec by mohol zabavka. Jedine co ma nezaujima je detektiv, ale to je asi mojimi preferenciami...
  • Keyz
    Neskutečný jak je základna fandů, kteří tohle kupuji hloupá.

    Borci vydají vždy sims x a není tam skoro nic. Poté to časem za prachy doplňují.
    Tohle dělají opakovaně a tak by se dalo čekat, že se lidé "poučí" ale neeee.... Prachů mají dost jak je vidět.
    • A jak se maji poucit, kdyz je to proste bavi a chteji to hrat? Jina takova hra neni.
      • Keyz
        To je problém. Ale je možnost si počkat a koupit to celé v kolekci. Když to udělá hodně lidí tak:
        - Ušetří
        - Bude tlak na vydavatele udělat něco jinak.
        • Jack1947
          Počkat a koupit v kompletní edici, SIMS? lol to by bylo drahé... ano ušetřilo by se ale né o moc. Season pass by se třeba naopak nevyplatil EA.
  • Bude fajn az bude za rok hra kompletni aby si clovek vyzkousel celou
    • Ano kompletna a bude stat 250 eur :D
      • když to budeš kupovat po jednom tak za to zaplatíš okolo 400eur pravděpodobně víc. já nevim ale 150 eur není zrovna málo. Lepší pro mě počkat až to vydají vše a stáhnout. EA ode mě neuvidí ani jeden euro cent. Podporuju jiné vydavatele. Ale hra to není špatná *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit