Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dřív jsem se na to těšil, ale poslední dobou na mě hra pusobí dost lacině... Nejdřív se to tvářilo jak buhví jakej simulátor mechu..... jak se bude muset taktizovat a přemyšlet při soubojích, ale nakonec z toho vyjde online sr..ka choď a všechno postřílej super lasery!! těšil jsem se že se bude opakovat Mechwarrior 3 který bude v serii nejlepší a asi to i tak zůstane. A ještě jedna věc.... nechápu měřítko vecí- strom je velkej jak blázen...baraky zas malí.... nechápu. *8* u mě hra končí.
    • Pokud tým netaktizuje a hraje způsobem "Hurá na ně!", tak většinou prohraje. Vyjímku tvoří pouze zápasy, kde zablbne matchmaking a postaví proti sobě nesmyslný skupiny.
  • Tož ja si to chcu taky zahrat ale zaboha mi nechce přijit aktivační Email...
  • No vypadá to hezky, ale bez clanských mechů jako Mad Cat MKII a Daishi to nějak není ono *15*
    Tak doufám, že se jich ještě dočkáme.
    • Ghost47
      MWO se odehrává v Inner Sphere a o klanech ještě pořádně nikdo neví... první větší invaze (a šance dostat se k jejich technologii) bude až někdy příští rok.
    • jj to bude nieco ako obdoba premiovych tankov vo wot za real money ti daju timber wolf, masakari ci blood asp kludne aj s full rackom cerppc
  • IWKYN
    Neví někdo jak je to s betou ohledně progressu?
    Až nastane vydání, vymažou se vaše záznamy, nebo to půjde hrát bez přerušení?

    Jde mi o to, že bych si to rád zahrál, ale nechci to hrát na 2x!
    • Vývojáři ohlásili, že poslední reset statů bude při přechodu do open beta fáze. Žádný reset už tedy nebude.
    • Cypri
      Když se začne hrát teď tak podle toho co se ví by ti i po vydání final verze mělo vše zůstat.
    • Na 200% se bude začínat po betě od znovu.
      • Ani náhodou - hra je ve fázi Open Beta (bude v ní ještě hodně dlouho) a vyvojáři jasně řekli že po začátku open bety již žádné restarty čehokoliv nebudou.
      • dam ti radu vyckaj casu bugy lagy desyncy imbalance ta hra potrebuje este daky cas

        radsej si to potom poriadne vychutnaj az to bude hotove komplet jak teraz riesit v bete veci za ktore su zodpovedni a plateni profesionali
  • Tak já netrpělivě očekávám, že za pět dní se spustí Planetside 2... ale tohle mne láká taky a ne málo. Že sem vůbec lezu a nezůstanu jen u učení...
  • Video nejde prehrat, proc s tim kuuurva! porad nikdo nic nedela? Kdybyste sem alespon hazeli alternativni link, kdyz sem neumit vlozit video tak, aby ho umely prehrat bezne pouzivane prohlizece.
  • Jde v open betě odemykat nebo upravovat mechy. Díky.
    • Jde. Jen si musíš koupit vlastního. K dispozici máš 4 Trial modely ale ty nemůžeš upravovat. Za pár zápasů si vyděláš na prvního mecha a s tím už si můžeš dělat co chceš ;) Je dobrý koupit si vlastní mašinu co nejdříve. S trial mechem nezískáváš XP a penízky se taky zrovna nehrnou. Vlastní je prostě vlastní ;)
  • Hoja, jen připomínám existenci http://www.mwo.cz/
    • parada
    • Díky, to jsem hledal *4*
  • Hrám to už asi týždeň a je to super. Ovšejm je nutný nejaký balanc a vyriešiť bugy + optimalizácia, ale hlavne začať separovať premade a pug.
    Ale všetko bude a má to ohromný potenciál.
  • Ta hra mně vůbec nebavila. Hrál jsem půl hoďky a hned jsem musel vypnout. Fujky. *11*
    • Za pol hodiny das maximalne 2-3 matche. To ani neprídeš na to ako sa ten mech ovláda ako ako s striela a urcite nebudes vedie ako na ktorej mape sa mas hybat. Vzdal si to dost skoro.
      Ja som na to siel z BF3 a tiez som to chcel vzdat, ale potom som sa zatal. Musis si uvedomit ze to ze mas 6 laserov a vies z nich strielat naraz, neznamena ze to mozes robit nonstop.
      • neries trolla
    • all systems nominal - je tu uz od dob MW2, jinak stejna nuda. ty mapy delal nekdo retaaaardovanej ? rovna placka... nikde nic. *11* nebrat
      • Nechápu jaká rovná placka. Si magor, troll nebo si zahrál jednu mapu (zrovna Caustic Valley). Takovým bych bil huby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit