Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Divim se, ze se jim to vubec vyplati za 600 na rok

  • SalemCZ

    Typuji že p¨řesně tohle byl důvod proč PES změnili na Detroit. (Moje spekulace)

    • Veskoslav
      • SalemCZ

        V tom hle slově mám vždycky problémy, vím že typ je jako druh, ale prostě vždycky mě i u tipu svádí na Y

        • Veskoslav

          Nedivím se. Já jsem se právě na to taky díval a pamatuji si to jenom díky Tipsport.

          • SalemCZ

            Tak to dík za tip, třeba si to konečně zapamatuji. A jaký je to typ toho sportu 😂

  • uher

    No ale jsou tam bohužel hry od EA a tam jaksi nevidím nic co by obhájilo tu cenu...

  • No tak až to konečně propojí mezi sebou, takže si budu platit na PC a automaticky to bude i na PS4 a Xbox One, tak mne to začne možná zajímat.

    • radim.zaty

      To je dost nereálné, protože Sony z toho předplatného určitě dostává "desátek" a EA by byli sami proti sobě, kdyby to spojovali. Na druhou stranu stovka měsíčně, who cares?

  • matthew451

    "Již brzy předplatné rozšíří také FIFA 20 a za plnou cenu nemusíte kupovat ani Anthem nebo Madden NFL 20, které tam taktéž jsou."

    Opravte ma, ak sa mýlim, ale všetky 3 zmienené hry je nutné zakúpiť, nakoľko v Access sú dostupné len trials na vyskúšanie, nie?

  • Tak te´d ještě aby tam byly nějaké hry, které člověk chce hrát, aby to za tu stovku i nějak stálo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit