Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, co mě nažhavilo víc, jestli hra, nebo ta písnička? Co je to za kapelu??
  • Mapa tam nevypadá špatně, má celkem slušné detaily, akorát připojovací pruhy jsou krátké. Vypadá to moc pěkně, ale simulátorem bych to rozhodně nenazval. Pořád to má arkádovou fyziku a ani ty knoflajse v kabině nemůžu mačkat. A doufal jsem, že tam přidají vysílačku, jako v 18 WoS.
    Jo, a zatím tam jsou jen dvě značky vozů a modely pouze s čumákem, takže nic pro mě.
  • V ETS a ETS2 mám naježděno nespočet hodin. ATS vypadá na pvní pohled opravdu jenom jako reskin půvoních her ale od SCS je vývoj znát na každem patchi takže bych se málo inovace fakt nebál.

    Jak mám v ETS2 velice rád když tu a tam narazím na nějaký objekt který poznám i z reálného světa tak ten pocit je prostě super.Teď když koukám na trailery ATS tak mi to vážně vrací vzpomínky na cesty po dálnicích/okreskách z US, tož už jeno kvůli tomuhle "flashback" pocitu hru rozhodně koupím a projedu křížem krážem :D
  • Grand
    Tahle hra mi privodila hemoroidy. *13*
    • Třeba vyměnit ševcovskou štokrli za pořádnou židlu k PC. Mezitím pořiď mastičku na řiť.
  • Kdo je na pochybách, tak Squirrel.
    Chlapík bude v předstihu jezdit a povídat. Má nějakou plánovanou delší šňůru a bude mít i rozhovor s autory.
    http://www.twitch.tv/squirrel
    Momentalně 4200 lidí online, takže není to zase tak malá ryba.
    • Koukám se na něj, a nevíte co to má na hlavě, že si může rozhled z kabiny prohlížet otáčením hlavou ? Díky
      • Něco takového vypadá, že má na sluchátkách a ve specifikaci: TrackIR 5 with Trackclip Pro
        • Tak to je potom drahá sranda jen kvůli rozhlížení :D
          • solomon.short
            170$ je draha sranda?
            • solomon.short
              pisu si te na seznam, az budu mit zase nekdy rozdavacnou, tak se ozvu. Jen si ujasni nick :)
            • ahola
              Tak mi to kup pokud pro tebe pět tisíc nic není. Já si pro to klidně přijedu.
          • Ono takové rozhlížení jen pohybem hlavy přidá asi stejnej rozdíl jako hráttu hru na kávesnici+myši a na volantu - pro zážitek ze hry je to fakt hned o něčem jiným.
      • Nejspis TrackIR
  • Toto není oficiální trailer.
    • Ten je tu https://youtu.be/Yu32OisFgWI
      • V tom traileru jdou vidět i policajti, že by konečně ? A kdyby tam byla vysílačka jako byla v 18 wheels to by bylo taky super :)
        • CB vysielačka je bohužiaľ len efekt.
  • Chim
    Jako odborník na herní průmysl říkám: Nekupovat! Z twitch vysílání je zřejmé, že jde z větší části jen o přeskinovaný ETS2. Navíc model vydávání placených DLC po jednotlivých státech... to je prostě hnus.
    • A čo si čakal? Je to primárne určené pre americký trh! Nikto v USA by nebral ETS 2 a Ameriku len ako DLC, preto je to samostatná hra. A načo meniť dizajn menu? Pôvodný z ETS 2 je super.
      • Chim
        O menu nejde, to ať klidně zůstane takové jaké je. Spíš bych čekal, že město bude mít víc než 3-4 křižovatky. A pak takové věci, jako hustota provozu, AI ostatních aut, typy křižovatek...
        • Mestá sú tam o dosť väčšie ako v ETS2 a aj pribudlo omnoho viac modelov medzi AI.
        • Tak to asi pozeráš iný Twitch ako ja. Lebo ja v Los Angeles vidím podstatne viac ako 3-4 križovatky.
          • Chim
            Ano máš pravdu. Nebrat doslovně. Chtěl jsem tím říct, že města jsou tady plus/mínus stejné jako v ETS2. Vlastně většina toho je stejná jako v ETS2.
            • MikeR
              S tou cenou kompletní mapy USA (nemůžu už reagovat přímo pod koment) - když to je to, že tu cenu netuší ani SCS, ba co víc, není ani 100% jistý, že se tak vůbec stane. Byť jejich přání je nakonec pokrýt pokud možno celou Severní Ameriku, nejen USA, tak všechno záleží jenom na prodejích hry a DLCček s rozšířením mapy. Pokud hra přestane být atraktivní a prodej DLCček nevydělá na výrobu nových, no tak to holt budou muset utnout. Samozřejmě oni tu aktraktivitu chtěj udržovat stejně jako u ETS2, dlouhodobým vylepšováním hry, ale prostě ta jistota není a celkovou cenu nemůže nikdo ani odhadnout.

              V tomhle měřítku herní mapy ale SCS rozhodně nemůže nejdřív udělat celou Ameriku a teprv potom hru vydat, to by museli žrát pět let kořínky a to se potom vyvíjí dost blbě. *1*
            • Pethulla
              Tak oni autoři nikdy netvrdili, že to bude fungl nová hra. Ona i ta cena 20 euro naznačuje spíš samostatně spustitelné rozšíření. A ono to fakt někomu vadí, že to bude podobné ETS2? Sákryš, vždyť ta hra je tak oblíbená, že nějaké razantní změny by vyzněly spíš negativně.
              Kdyby se tvůrci na updatování Euro Trucku vykašlali před, dejme tomu, 2 rokama, tak ten rozdíl markantní je. Naštěstí to neudělali.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Jde o to že to není podobné, ale prakticky stejné (jen jiný skin). To mi přijde příliš málo a je to stejně "ujeté" jako si kupovat každý rok Fifu, Nhlko atd. Nebo třeba FMko, které se prostě kupovat každý rok rozhodně nevyplatí i když je to pro mě vynikající hra ve které jsem strávil obrovské kvantum hodin. Pravda, tady ta hra nevychází po roce ale po několika letech od předešlého dílu, přesto tam ten posun vidím jen minimální.

                Jinak základní koncept ETSka je super zábavný, o tom žádná a kdo ETSko nehrál, tak je pro něj ATS určitě dobrá volba. I když... nelíbí se mi ani to, že nevím, kolik bude stát kompletní hra (tedy kompletní USA).
            • Chim
              Skilly naprosto stejné jako v ETS2...
    • Nie je to izo, to nebude pre teba.
      • Chim
        Náhodou ETSko mě docela bavilo. Takový příjemný relax když člověk nechtěl moc po práci přemýšlet a prostě si jen tak vyrazit na výlet.
        • Amerika bude to isté a SCS už pri ETS2 ukázalo, že dosť obsahu dáva zadarmo. Takže nejakých premrštených cien by som sa nebál.
  • Snad to bude mít lepší fyziku. *7*
  • BangMeInBangladesh
    Doufám, že tam bude hodně rovných silnic, kam až oko dohlédne.
    • přesně tak, abych jen zapnul autopilota, abych to hlavně nemusel hrát *15*
  • MikeR
    Evropský tahače jsou super, ale ameriky jsou ameriky. Těšing level 99, z nedočkavosti jsem si aspoň zase chvilku zahrál starý díly 18WoS.

    Mimochodem nešlo by k příležitosti vydání ATS zase pozvat Pavla Šebora (nebo někoho z SCS) do Fight Clubu / Tea Clubu? V FC byl snad jen jednou.... to i Dan má trošku lepší skóre. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit