Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dusko, pokud si mel za 1,5 hodiny vsechny stroje i spolem a jeste si se topil v miliardach penez, potom nenaklikavej cheaty na penize je to pak k hovinku... :-) ja to hraju tyden a mam 4 traktory, 3 kombajny, 3x secku, a 2 kaminony s velkyma vleckama. K cemu budu hrat zrychlene, kdyz si chci hru uzit omg... premyslej a nehraj hru, ktera je o tom si ji uzit, hrat hodinu a pul a mit vsechno... *3*
  • Určitě zase koupím. V multi-playeru je to super casual zábava... Jen tak si pokecat a přitom farmařit.

    Navíc pro mě je super že přidali kácení stromů a tak, k tomu mám blízko. Jen doufám že tgo vylepší.
  • těším se až budu jezdit na vyrtuálním traktoru a vítr mě bude šlehat po vyrtuální tváři a montérky mě budou hryzat na vyrtuálních koulích *1* *1* *1*
    • Palec hore :-D
  • Já bych bral podobnou hru ale jako farming manager, neco skoro jako strategii, že bych to všechno ridil ale samotneho jezdit traktorem mne až tak nebaví. Vím že na to jsou mody, že si mužete najímat zamestnance. taky bych byl radši kdyby hra byla s kamerou z pohledu ptačí perspektivy jako ve strategiích.
    • Mart9
      Něco takového ale tak dva roky zpátky bylo ne? Nějaká taková strategie. Poraďte název prosím..
      • farming giant, ale pry to bylo hodne zabugovane a vizual nic extra, i když o to až tak nejde
  • No jednou jsem to zkusil a za hodinu a pul me koupene vsechny pole, stroje a topil se v miliardach, takze pokud ta hra nebude aspon trochu obtizna, je to ztrata casu...
    • Nesmíš tolik používač "číty"
    • za hodinu asi težko, jedine s cheatama
      • jaký cheaty??? u farmaření se tomu říka dotace!!!
      • Tak bylo to hodinu a pul...cele to je o tom si pujcit max penez, koupit pole nejbliz u tveho zazemi, koupit nejlepsi stroje a samozrejme jsem to hral na nejvyssi rychlost, po prvni pul hodine jsem zdvojnasobil pocet poli, po hodine mel vsechny pole a stroje na max a posledni pul hodku jsem vydelal tolik penez, ze jsem s nima mohl osadit vsechna pole...ono staci jen u techto her trochu premyslet a ne to hrat jako COD hura akce
        • Tys tu hru nejspis nikdy nehral. Můžeš zrychlovat jak chceš, ale traktor jezdí pořát stejně. Nebo to v 2015 po nějakym patchi předělali?
          • LOL...jediny kdo tu hru evidentne nehral jsi ty, kdyz ani nevis, ze jde hrat zrychlene
            • To neukecáš. Každý kdo to opravdu hrá ví jaký blbosti píšeš.
              Takže než něco začneš pomlouvat alespoň si to zahraj.
          • patchy
        • ta hra je o pohode, jezdit si v klidku s traktorem, ne hned všechno namaxovat
    • Ja to taky zkousel a neskutecne jsem se nudil.
      • neni to pro každeho, tak proč to komentuješ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=SiUz_akTmcY
  • Jack1947
    Trochu pozdě ne?
  • vtipny by bylo kdyby tadle hra byla napojena na nejaky opravdicky drony-traktory a ty lidi by doopravdy makali a nevedeli o tom. Coy by pro tudle dobu bylo taky krasne paradoxni.
    • Problém by asi byly traktory, které by se vydali na Carmagedon skrz města.qvs
      • Mart9
        Obojí jsou to nádherné příspěvky *1*
  • maximum comfy
  • MickeyMutant
    Nedalo by se v tomhle případě PEGI 3 brát jako porušení Úmluvy OSN o právech dítěte, konkrétně zneužívání dětí k otrocké práci v zemědělství?
    • Johnny
      tos vymýšlel celý den?
    • Ne, a nejsi vtipny
      • Nemam ho rád, ale vtipný je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit