Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předobjednáno na Steamu!
    • postolka
      To nechapu :D. Vzdyt krabicovka je u nas o tretinu levnejsi a pak si to na tom Steamu stejne budes muset aktivovat.
      • a když se to koupí jinde než na steamu tak k to mu bude taky Civilizace 5 navíc?
        • Minimálně na tom Green Man Gaming ano (http://blog.greenmangaming.com/2012/10/xcom-enemy-unknown-civilization-v-bonus.html, použij kód GMG25-EVFWS-4Z4ZN pro 25% slevu). BTW kdyby se ještě zdál GMG někomu strašně podezřelý, je dokonce uveden na oficiálních stránkách XCOMu http://www.xcom.com/enemyunknown/preorder
      • Steam Key za 900 Kč, Xzone 799 Kč. Stovka je nic a bude to bez čekání a nutnosti lézt na poštu (jo, jsem z oblasti, kde doručují jen lístečky o nezastižení) :)
        • postolka
          Nojo, ja se dival na Steam - si psal na Steamu :D.
          Tam je to za 50EUR ~= 1250 CZK.
          • Lenost je nekdy draha vlastnost ale taky uz bych nenakupoval jinde nez na steamu :D
          • Sorry, špatně jsem se vyjádřil. Na Steamu jsou pravda novinky dost drahý :)
        • Na Green Man Gaming s kódem GMG25-EVFWS-4Z4ZN za cca 650, všechny preorder bonusy (možná až na klobouky do TF2, nevím, nezájem), dostaneš klíč pro aktivaci na steamu :-)
          • To mi nic neříká. Nakupuju jen u ověřených obchodů. A nejsem zrovna člověk, co by se kvůli ušetření pár stovek musel přetrhnout :)
            • Ty simulátory tam jsou myslím proto, že jsou u nich největší slevy. Je to normální online obchod, často si ho kvůli cenám některých her doporučují lidi na zahraničních fórech (dokonce jsou o tom thready na oficiálním steam fóru pro XCOM), tady na Games o něm taky byly články když se otevíral. XCOM tam momentálně prostě jde koupit nejvýhodněji ze všech prodejních kanálů, to je vše.
            • walltar
              Akorát v Too good to miss mají .... Bus simulátor, Farming simulátor, Police simulátor, Road construction simulátor .... pokud sou tohle too good to miss hry tak to se už začínám bát.
            • Tohle je úplně normální obchod typu GoG, GameFly, Desura a spol., není to nějaké podivné scanování krabic bůhví odkud.
  • kdo chcete hrat opravdove UFO, kouknete na http://www.xenonauts.com/
    • walltar
      Už mám nějskou dobu koupeno a čekám, než se posunou s vývojem ještě kousek, než začnu hrát.
      • postolka
        Beta vyjde spolecne s XCOM:EU. Psali ze to tak vydaji zamerne, aby meli cas si zahrat XCOM a az do dohrajou, budou resit bugy v Xenonauts :D.
      • jj, za chvili budou mit Betu (cili veskerou funkcionalitu ve hre), tak se na to vrhnu. Zkousel jsem si jen na dve hodky zahrat Alfa build 15.1 a i tak jsem byl unesen, bude to parada.
        Navic se casem pridaji mody...takze zabava na dlouhou dobu a za 15 USD, no nekupte to.
  • Kdo hral hru (ne demo), je z ni nadseny. Trailer ji ukazuje jako nejakou akcni strilecku. Demo je o nicem. Lepsi je se na ne vubec nedivat.
    Kdyz jsem ji hral, skutecne jsem citil atmosferu puvodniho UFO (to z roku 1994). Jedine vytky jsou vertikalni destrukce, baze mohla byt vice customizovatelna a informace o technologiich/pitvach apod. mohly byt o neco lepsi.
    Pridali multiplayer, uprava TU na 2-kolovy boj je take skvela, ...
    A mimochodem Jake Solomon (lead designer) je take obrovsky nadsenec do UFO - uz jen to by vas melo naladit.
    • tak ja jsem hral jenom demo.. nejdriv klavesnice + mys.. pak jsem si z hecu pripojil xboxi gamepad.. a musim rict ze oboji me fakt bavilo a porad jsem z toho UFO citil.. takze demo bych nezatracoval.. jen jsem nejak nepoznal vetsi rozdil v ovladani.. ale je mozne ze ta zmena v ovladani o ktere psali je opravdu jen na konzolich.. protoze na PC se obe varianty ovladali prakticky stejne.. jen ze ctvercoveho zamerovadla byl kruh.. :))
  • Mozno som sa narodil na stastnej hviezde, ale mne tu na games.cz idu vzdy vsetky videa. Ziaden problem ani na domacom, ani na pracovnom pc *1*
    • Asi budem sousedi, taky žádnej problém. *3*
  • Styl grafiky se k teto hre absolutne nehodi.
  • XCOM:My Little Pony *4*
    • pravda, měl bych mrknout na další díl dneska...
  • Toto není remake UFO Enemy unknown, ale jak uvádějí autoři, je to reimaginace. Původní základ hry v novým kabátě a zmodernizovanej. Takže od toho nečekejte něco co vám ta hra nemuže dát.
    • walltar
      Spíš než reimaginace je to reciklace značky.
      • recyklace ufa už tu byla kolikrát? 5x nebo 6x ? No každopádně když těch pokusů bude dost, tak jednou se to podařit musí, ne? Tak nějak to učí i ve škole *2*
        • walltar
          Jenom škoda, že se někdo nevrhne na Xcom Apocalypse .... to byla mohle nejoblíbenější hra ze série.
          • Jsem na tom stejne. Taky se mi to nejlepe hralo
          • ... to abys jako mohl pak brblat, že ti zprznili tvou další oblíbenou hru? *3*
            • walltar
              A co mám dělat? Mám sedět s přiblblým výrazem a ignorovat to, že mě przní jednu oblíbenou hru zadruhou? *9*
  • rancor1223
    No s tou specifickou stylizací bych to nepřeháněl, protože tam žádný společný znaky nejsou (mluvím čistě o grafice), snad s výjimkou jednoho bonusového účesu pro vojáky.
  • Paulcz
    nejen Aleš je Smutný, já jsem také smutný z tohoto přehypovaného pokračování :)
    • LTM3
      A já jsem zase smutný ze zdejšího přehrávače. *13*
      • To není přehrávač. To je zobrazovač reklam na jehož pozadí běží (mizerně) video.
        • mě teda adblock těchhle nervů šetří. Možná proto mám problém s přehrávačem *1* I když tohle video mi nepřišlo tak hrozný, jak většina (slabši komprese?)
      • walltar
        Já né ... mě vůbec nepřehrává. *1*
    • To kazda hra ktera vyda nejakej trailer je prehypovana nebo jak si predstavujes neprehypovanou hru?
      • Paulcz
        stačí si přečíst text této novinky :)
      • EuroSamurai
        Musi mit co nejmin pixelu a motto "hipster friendly".
        • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit