Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomb Raider me nikdy moc nebavil (vyjma revolucni jednicky :)...Ale mam odehranou tak hodinku na x360 a super, grafika je vynikajici, i pres to stari xboxu, jak tu jiz nekdo zminil. Samozrejme detailu novych konzoli a pc to nedosahne, ale porad je to mazec. Nehlede na to, vysledny dojem dost ovlivni i kvalita TV. :)
    • Jack1947
      To jsem psal já a to hraju na obyčejné LCD jinak samozřejmně mi triochu vadí tamvaé části kdy vidím prd a snadno mně zabijí... ten maník s plamenometem mi tam moc ttedy taé dvakrát nepsaoval hehe.
  • Jack1947
    Ta hra vypadá naprosto uchvatně na staré konzole, jak filmečky tak nasvícení např efekt odrážejicího slunce z kůže pokryté vodou je parádní, filmečky mají skutešně parádmí motion a Latra vypadá dost uvěřitelně...

    Kdyby aspon tolik nehekala a nepřehrávala chápu že to je mladé děvče ale vždyt je snad kua už na něco zvyklá ne. QTE ok.

    Jinak, smekám a jsem hrozně moc rád že to vyšlo i na staoou X360tku. Protože to ždíme kurna strašně moc. Je radost i se jen tak zastavit a koukat (nejen na laru).
    *5*

    Naposledy mně takhle (snad) dostalo LOU... to jsem fakt nečekal. Snad to jede i v těch plynulých 30fps super..
  • ty obrazky mi připadaj stejny. A ten poslední je lepší z xboxu 360 (to město na pozadí za Larou je detailnější) PC rules ;-)
    • Tak to mas asi neco s ocima *3* Jinak na PC to bude vypadat nejlip, to je jasny, jen aby to nephrbila odflakla optimalizace. Par prikladu v posledni dobe tu mame.
      • cumpi3
        jak me nova lara nechytla, optimalizaci mela dobrou, tak preji, at ji ma dobrou i napodruhe *4*
  • já už chci hlavně co nejdřív porovnávat s grafikou na svým komplu :)
  • Na YouTube je již k dispozici hodinový gameplay verze pro xbox 360 a vypadá to parádne........fakt klobouk dolů. .....
  • Skoda, ze to x36 ma to chemicke svetlo zelene. Libi se me vic to modre, takze XB1. Nasel jsem doufam ten hlavni rozdil...
  • Jack1947
    Pak že "staré" konzole patří do šrotu... *3*
    • 0011
      No to asi nepatří ale ve srovnání to vypadá hrozně, těším se na PC verzi, ale ta XBone je nádherná, narozdíl od x360, graficky mi to příjde jako kdybych se díval na srovnání soldier of fortune 1 a stalker lost aplha, osobně kdybych měl x360 a slabé PC tak tahle hra by pro mě byla argumentem ke koupi XBone
      • Jack1947
        I minulý díl byl po grafické stránce více než pěkný... chtěl si napsat kdo by nechtělčekat na pc verzi ne?
        • 0011
          Díky skvělé optimalizaci jakou předvedl minulý díl, který mi slušně fachal i na pracovním notebooku věřím, že tahle hra bude stát za to čekání. Tomb Raider (2013) je má druhá nejoblíbenější hra ze série (po legend, to je srdcovka) a to jsem hrál skoro všechny TR, ale jednička a aniversary mě moc nebrali, dvojka byla asi z celé té první série před restartem nejlepší
          • Jack1947
            Mně Anniversary naopak bavilo a to hodně. Jinak asi souhlas no... ale tak když má někdo X360 tak si to zahraje a pak může v "lepší" verzi i na pc.
  • Obě verze jsou nic moc. Rozmazané cosi, co sotva udrží 30fps v nějakém tom patvaru rozlišení ala 1080p, jenže horizontální body jsou osekané.

    Já si rád počkám pár měsíců na lepší ostrou, čistou grafiku bez mazanic v 60a více fps na PC.
    • No jo ... pcmasterrace ... porad jen ceka a ceka ... *4*
  • Jo to je ještě celkem obstojný, na to jakýma hnojema nás naposledy úmyslně aby vypadaly na X360 hůř než by mohly zásobovali. (Forza Horizon 2, Shadow of Mordor, WRC 5) apod...
    • Draken69CZ
      Forza Horizon 2 na X360 vypadá ochlup lépe než první díl, prý úmyslně *15*
      • Ty jsi fakt vadnej na oči, to máš asi jinou FH2 než všichni ostatní, si dojdi k očnímu. FH2 na X360 je mnohem hnusnější než FH1.
        • Draken69CZ
          Nějaký důkaz nebo jen tvé mylné domněnky?
          • Nebudu se s tebou víc dohadovat, hrál jsem obě hry a vím své, FH2 na X360 nikdy více. čau.
          • Tady máš další důkaz:

            http://www.jenprohrace.cz/news/x360-verze-horizon-2/
          • Ty voe děláš si srandu, hrál jsem obě hry, to vidí i slepej

            https://www.youtube.com/watch?v=XguU9URnz8U
            • Draken69CZ
              Rozmazaný YT video a?
  • A co teprv PS4 verze, to bude ještě lepší, jelikož XONE verze poběží pravděpodobně na 900p a PS4 na 1080p.
    (PC samozřejmě je graficky na vrcholu, beru to z konzolového hlediska)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit