Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    To, ze se neco stahuje vic na jiny platforme, nutne neznamena, ze je z toho vic penez. U uzivatelu iOS je bezne znamy, ze za hry a aplikace mnohem vic utraci, takze i kdyz je hra zadarmo (u androidu mnohem oblibenejsi model), tak muze bejt i s mensim trznim podilem vic penez z iOS verze a pak by to byl ciste marketingovej tah. Proc ne.
    Stejne tak za to mohli proste dostat zaplaceno od Applu, opet proc ne :D.

    PvZ 2 jako takova spatna neni, ale jednicka me bavila, i kvuli vetsi variante miniher a vlastni zahrade, vic.
  • Není o co stát... I za blbej Ice Pea Shooter se musí platit, spousta základních kytek nejde odemknout jinak, než za peníze... levelů je málo, člověk se k těm samým musí vracet po odehrání ještě 3x, aby se dostal do další lokace. Jednička je lepší. *16*
  • Robotron3
    Nikdy nic nevysvětlovat. Pravda je to, co lidi zajímá ze všeho nejmíň, a když jim ji někdo řekne, ještě víc se utvrdí v tom, že to tak neni.
  • smejki
    Já nějak nevim, co je na původním tvrzení tak strašně zlýho, že museli hasit. Exkluzivity byly, jsou a budou. A vždy byly jen o penězích. Navíc když je někdo ochotnej lít vývojářům prachy za obyčejnou časovou exkluzivitu, je to jen dobře.
    • spatny je, kdyz nejdriv tvrdis, jak je port narocnej, ze to neni jen tak, ze prevod bude trvat mesice po vydani na prvni platformu, a pak se zjisti, ze si to delal zaroven (protoze to neni zas takovej problem) *5*
      • smejki
        tak samozřejmě i lhát se má konzistentně, když už. *1*
  • Eda.Frtan
    Jo na android dávno vyšlo. Jen to vyšlo v čínštině... Tady je důkaz toho, že na nás EA jebe jako na trh a nejsme pro ně priorita... Jo a než mě někdo obviní z warezu, tak tohle je ofiko ftp .apk
    http://android.sc/plants-vs-zombies-2-game-1-0-1-apk-chinese-version-for-android-free-download/

    http://blog.popcap.com/2013/09/12/plants-vs-zombies-2-is-available-on-android-in-china/ - důkaz ;-)
    • Té čínštiny škoda, ale jinak mám už skoro celej Egypt hotovej a jeden klíč mi chybí k přeskočení do dalšího světa :)
      A jj, hra se vážně povedla !
    • Erien
      V článku je napsané, že to už vyšlo v Číně. Myslíš, že pro nějakou větší herní firmu je naše země priorita? To při naší velikosti asi dost těžko.
      • samozrejme mysli region evropa ne cesko. a pridavam se rad bych si to na mobilu s kamosema koupil ale je smutny ze evropa uz není pro vyvojare zajimava. Je divny ze i usa ale ok. Je videt kdo prebira svetovy oteze
  • Klobasor
    Je nam jasne ze to je strategicky plan jak z toho vytriskat co nejvice penez. Ja to respektuji, nedelate to pro charitu ze, a takove nake keci si fakt nechte, nejsme pitomci :) Radsi nam uz to poslete na PC a nepindejte ;)
    • kostejnesmrtelny
      Přesně. Že někdo něco dělá pro peníze mi nevadí (říká se tomu práce), ale ty kydy okolo toho mi fakt zvedaj žaludek...
      • že jo.. totiž tomu, že by to nejdříve vyvíjeli v čínštině, aby to pak mohli přeložit do angličtiny se mi fakt nechce moc věřit.. :)
  • Veskoslav
    Protože prachy. Nic víc. Tyhle kecy nechť píšou svým akcionářům, ti tomu možná uvěří.
  • Qub4_honor
    Achjo pak nemají být lidi na EA naštvaný. Když už něco prokecnu tak tohle je snad nejhorší způsob, jak to žehlit. Prý nerozumíte tomu co jsme mysleli ... tak to nebylo, náš šéf byl nejspíše indisponován :D. Jenom si zase se.ou na hlavu :(
  • ja chcu PC verzi :)
  • ucho
    no pěkný nesmysl. samozřejmě je lepší vyvíjet od samého začátku na obě platformy zároveň. pak je vývoj mnohem jednodušší.
    • muzes to nejak rozvest?
      • Robotron3
        Nemůže. Jednoduší pro případné porty je jen, když se od začátku počítá s tím, na jaké platformy hra bude. Je jedno jestli se to dělá zároveň, nebo posléze. Stejně to dělají většinou jiní lidé. Naopak logicky snazší je to co říká popcap, vyladit hru na jeden systém a pak udělat další.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit