Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Satanovi? *1*
  • Coffin.Corner
    Nikdy! Pracuju zásadně pro Ježíšek Inc.
    • Johnny
      a už si ve jmenu ježíše někoho zabil? :) jako miliony lidi pred tebou?
      • Coffin.Corner
        Hele, já jakožto dítě ateistů jsem si ježíška asi do osmi let představoval jako humanoida zkříženého s ježkem, co má místo jablek a hrušek, napíchané na bodlinách dárky... *1* Proto mě netřeba obviňovat z propagace náboženství. Jen jsem prostě alergickej na určitý kulturní tlaky, v čele s naprosto nechutným a kýčovitým Santou. *5*
        • Tilwaen
          Takový vánoční Sonic? *1*
          • Coffin.Corner
            *1* Sakra, kdybych ho tenkrát namaloval, mohl jsem se teď soudit o trade mark... *1*
      • Současný výskyt různých léčitelů, šamanů, ezoteriků a vůbec šarlatánů, co škodí lidem nám ukazuje, že takové upalování čarodějnic (ve jménu Krista) bylo vlastně správné a záslužné. Nebo kolonizace střední Ameriky - aztékové a inkové byli pěkný ksindl. Lidské oběti, tyranie, zotročování okolních kmenů - taková starověká třetí říše. A díky víře v Ježíše a primitivním mušketám je tam pár set španěláků vyhladilo do jednoho. A bylo po problému. Na tohle bychom měli být hrdí a ne se za to stydět a omlouvat.
        • Johnny
          to samé dělá islámský stát :P sice trochu později, ale je to uplne to samé. Také je to tedy ok a máme být za to rádi???? OMG!
    • CRYPT
      Mi to prijde jako kdyby to cetl tento blabol na novinkach. Si oslavuj to srandovni batole a Americkeho Santu nechej nam
      • neuražej krestany ty bazerante skurwenej
        • koukam ze ty jses krestan jak poleno...
    • Snad s.r.o. ne?
      • oba špatně Ježíšek i.n.r.i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit