Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    To my víme, že vyšla. Nevíme ale, proč nám píšete oznamovací článek pár hodin před recenzí😯

  • Jednička výborná, bavil jsem se od začátku do konce. Ale ta dvojka... po pár hodinách kruté nudy smazal. Hrál to někdo? Je to jako jednička nebo jako dvojka?

    • Krescz

      věř mi, dej dvojce ještě šanci...ten začátek je pruda, ale pak se to slušně rozjede

      • Jeden z nejhorších herních zážitků a mám věřit? NIKDY

  • RaketovyZid

    Ale, tak redakce Games už si uráčila všimnout? 😀

    • ales.smutny
    • Ctes jen clanky, nebo celkove sledujes deni na games? Treba v podcastech Ales pomerne casto zminoval, ze brzy Darksiders 3 vychazi a je pomerne sucho na trhu co se tyce techto her, takze zvyseny marketing by hre bodl. Nejake bleskovky jsem taktez  zahledl. Nejak nevidim problem v tom, ze tu mame o den pozdeji clanek o vydani hry.

      • RaketovyZid

        Embargo na recenze padlo v pondělí. Ve středu je tady zpráva o vydání. Ne recenze (i když přislíbená), ale jenom zpráva o vydání.

        U BlizzConu a XO18 by se to zpoždění ještě dalo omluvit tím, že se o víkendu nikomu nechce pracovat, ale u tohodle... obzvlášť když je teda to sucho...

        A argumentovat nějakým děním okolo? Pořád je to tady hlavně textový web, ne? 😂 Nebo jde Games opačnou cestou než Vortex a já si toho jenom nevšiml? 😀

        • Mno Games je v podstate jediny cesky web vubec, ktery sleduji, takze porovnani s ostatnimi nemam. Ale tak alespon je videt, ze lidem zalezi na tom, aby tu ty clanky byly co nejdrive spolu se svetem a redaktory to tak svym zpusobem pozitivne tlaci kupredu? I kdyz me osobne se tohle narikani moc nelibi, protoze si radeji pockam na kvalitnejsi clanek, ktery recenzent nemusi uspechat.

          • Ja si spis myslim, ze to redakce to ma silne na haku...jde to delat rychle a kvalitne, jen se musi sprabne definovat role a hlavne chtit. Proto sleduji hlavne zahranicni weby, sem chodim jen do komentu a na videa... clanky me nezajimaj a v podstate ani text... nema pridanou hodnotu povetsinou.. Videa jsou dobry..

  • TheGGG

    zajímavé, příběh a lore prvních dvou dílů bylo dost zajímavé a jsem zvědav, jak se bude děj ubírat dál. Až budu mít víc času, rozhodně koupím i trojku.

    Podle všeho to není tak dobré jak první díly, ale pokud chci mít nějakou šanci na čtvrtý díl se stryfem nebo na nějaké setkání všech jezdců, je třeba to koupit.

    Trochu horší herní mechaniky mě tak netrápí, pokud zůstal kvalitní příběh.

    • Zaho
      Vždyť to jsou blbé omalovánky pro ovce.
      • TheGGG

        článek o warcraftu je vedle

  • SalemCZ

    Chybí mi tu u toho poznámka že je to PR článek, zas tak často nemáte články že vyšla nějaká hra. Nebo večer bude že vyšel Artefact?


    Darksidera si rád zahraju i když s češtinou už asi vycházet nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit