Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    Článek jsem nečetl až na poslední větu 😂 😂

  • 0011

    Hra je to parádní, akorát jsem čekal, že zapojí global link, i kdyby měli omezit možnosti importu Pokémonů, kteří tam nejsou a oni ho místo toho zabili. GL byla nejlepší možnost na obchodování, to co je tam teď je tragédie a v podstatě použitelné jenom pokud protistranu znáte osobně a má tu druhou verzi hry, s tímhle handlováním se můžou jít bodnout. Singl je pořád skvělý, dokonce díky odstranění  random encounter lepší, ale pokud nenahradí tenhle balast ekvivalentem GL tak se ani nebudu pokoušet zaplnit pokedex.

    • SalemCZ

      Ono to tam není? Jsem myslel že to představili právě kvůli téhle hře.

      • 0011

        Já původně taky, ale mělo mě to hned napadnout, když stejný naprd systém mělo už Let's go. Takhle tohle šlo už v předchozích dílech, když si člověk zapnul možnost obchodování, ale aukce přes global link byl nejlepší způsob, nabídl jsi pokémona a uvedl co za něj chceš a pokud se za pár hodin nevyměnil, tak si ho stáhnul zpátky, nebo sis mohl vybrat z toho, co nabízí ostatní, za mě ideální. Jinak  v GL dávají poslední dárek do sun/Moon/ultrasun/ultramoon a za dva měsíce konec. Štve mě to, protože jenom díky tomu jsem v Moon jako v jediném dílu zaplnil pokedex a bavil se u toho. Na netu všichni nadavaj na tzv. dexit, ten je mi u zadku, smrt GL je ten hlavní důvod proč být na tenhle díl naštvaný, ale pořád je to super hra, s 8/10 souhlasím, Moon a všechny předchozí díly od X/Y jsou pro mě devítkové hry, Alpha Saphire možná desítková.

  • Murlock

    Milouš žije!

  • SalemCZ

    Bohuněk expert na Pokemony. Doufám že někdy přijde i na nějaký gamesplay

  • Stávalo se to pravidelně. Tak jsem to vypnul. 

    Update: reakce na jacka

  • jack

    také se vám občas rozpadá design stránek, že je pak zobrazuje jen background ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit