Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedošlo k omylu? Není to nějaká jiná hra z roku 2005? *1* No přinejmenším grafika nebude zábavnou stránkou hry. Animace zřejmě také protože NPC jsou jenom stojící figuríny bez pohybů které při mluvení neotevřou hubu... no vlastně jsem neslyšel ani dabing.... luk a meč levitují před vámi - ruce přece nejsou potřeba *15* A abych nezapoměl velmi silnou stránkou hry bude herní náplň kdy můžete prozkoumávat univerzitu které sice vypadá všude skoro stejně ale to nevadí. Pitomá a hnusná NPC jistě taky neodradí a souboje osvětlováním černých mráčků také nemůžou odradit........ *1*

    Ale teď vážně - jestli to není raná alfa hry a nemají před sebou spoustu práce tak to vidím bledě
  • Tak uvidíme, zatím mě nadchnul spíš zdejší text než samotná prezentace...ale RPG není nikdy dost:)
  • Vypadá to jako simulátor vysoký školy. Nevěřte jim, neni to taková zábava!
    • tj, taky jsem po 5 minutách videa začal klimbat jako bych byl na přednášce *1*
  • Kinet1c
    No... uvidime, zatial ma to nejak neohromilo a to nemyslim grafiku, ta nie je nic extra, ale ani uplne na nic, myslim tym tak celkovo to zatial nevyzera na nieco hm nadejne, ale ved no mozno to bude lepsie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit