Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice hry miluji, ale upřímně ten pořad stál za prd
  • Dle mého skromného názoru Milan Fridrich LIBOVE vyfakoval do assu tvůrce těch trapných otázek. Jeho odpovědi jsou naprosto logické a správné. Děkuju Milane!
    • Dle tvého možné, dle mého vyfuckoval všecky hráče her, na PC i konzolích, řekl, že jsou banda nesvéprávných idiotů co nestojej ani za zmínku pro jeho slavnou televizi, která je přece určená restituentským pánbíčkářům(stačí se podívat na průměrnej obsah ČT2 a dojde Vám, že než hráči her jsou daleko důležitější největší vrazi v dějinách lidstva, proti kterým jsou Hitler se Stalinem pouťový komedianti)
  • Jsou to pouze kecy,které se nedají číst.Kdyby se zapátralo ve článcích co se týkají rušení jiných pořadů byly by to stejné kecy.Prostě peníze jsou peníze a p.Dvořák neumí ani odpovědět veřejně je to pod jeho úroveň.Tento pán by si měl uvědomit,že je jen člověk a nemusí být stále v tak vysokých funkcích. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Zdravim,

    mam na vas co tu pisete sva moudra hipotetickou otazku. Kdo mi posle nejzajimavejsi koncept TV poradu, ktery bude zajimavy. Tak se s dotycnym sejdu a treba se podari jeho napad rozvinout a zkontaktovat s nejakym sponzorem )). Co vy na to ? Jsou prazdniny. Poradnej porad o hrach neni nikde videt.

    Pripadny koncepty prijimam tak do nedele na stexude@seznam.cz . Pak sem postnu zda vubec neco dorazilo )).

    Mejte se.

    SteXudE
    • hipotetická...myslíš, že hroch pozná svojí tetu? Já jsem slyšel, že se spolu hroši občas dost perou *3* *4*
  • V roce 1999 jsem tenhle pořad hltal a dá se říct že i několik dalších let, ale v dnešní době už se na něj kouknu jen vyjímečně. Internet mi dává mnohem víc informací a i videorecenzí. Tam podle mě info o hrách patří. Časáky už taky nečtu. Takže se určitě kvuli tomu nebudu věšet.
  • Rusi porad , protoze byl moc sledovany.......Proc by ne, moc divaku, moc prace. Prasule budou stejne z povinnych poplatku a maji klid.
    • Game Page (rat 0,4%, tj. 32 000 absolutně, share 2,70%)
      Přímo mraky diváků *1*
      • Zdenda666
        No ve skutečnosti mají nebo spíše měli 3x tolik.Teď to už asi 3x tolik nebude, ale stále jich je nebo bylo mnohem více než GP
        • 3x tolik? Koukám další člověk, co naletěl na tiskové zprávy s výsledky dvou vyhypovaných dílů... my se tu ale bavíme o dlouhodobé sledovanosti.
          • Moc by mě zajímalo jak se dá vyhypovat herní pořad, který měl tady maximalné jednu reklamu týdně a to v den vysílaní, popřípadě jednu,dvěreklamy v TV den před vysílánim, ale budiš nechám tě si myslet, že vyhypovaný byl.
            A co se týče dlouhodobé sledovanosti tak GP takovou sledovanost měl dlouhou dobu.Už když šel na RP na COOL tak těch 30k měl to není žádné tajemství.
            Je jasné, že tolik určitě nemají, ale celkové by mít 2x více mít mohli.Pořad je to lepší co se týče her a je na COOLu, který má všeobecně vyšší sledovanost jak CT2.
      • Re-Play na tom není o moc lépe, tuším něco kolem 0,6% - je prostě vidět, že cz herní pořady v takové podobě v jaké jsou, nemají šanci přitáhnout větší pozornost.
  • Chápu že k GP máte jakési nostalgické pocity ale mi jeho zrušení ani zas tak nevadí , re-play je mnohem lepší ....
    • Na mě je replay až moc "cool". Většinu pořadu tvoří supercool znělky, hry jsou komentované jedním hlasem - recenze se tak jeví velmi neosobní. Jednou si dám tu práci a spočítám si, kolik vysílacího času je promarněno nesmyslným listováním v menu pořadu, znělkami apod. Bude to minimálně tak dlouho, jako zabíraly trapné scénky v GP.
      • USER47
        Jo, re-play je s těma ultradlouhejma znělkama a předělama dost otravnej. Když dělali grafickej redesign, myslel jsem, že to zkrouhnou, ale oni to nechali úplně stejný. Nechápu.
    • GlaDOS
      Re-Play je lepší jen v určitých věcech, jako aktuálnost. Spíš bych řekl, že je jiný.
      • což vzniklo hlavně tím, že Gamepage se točily vždy 4 díly, v podstatě měsíčník jako papírové časopisy, nikdy mi to nepřišlo jako problém
      • Kronoss1
        Přesně tak, také bych s tím slovem "lepší" nebyl tolik liberální, co se RE-PLAY týče.
  • klikám na recenzi por royal 3 a skoci mi tam konec gamepage *1*
  • Ten porad byl spatny a nikdy bych ho nedoporucil nikomu, kdo by se chtel neco dozvedet o hrach.
    • nikdy bych ho nedoporucil nikomu ? :D motá se mi hlava ...
  • Čert vem pořad, ale povězte mi, kde ten hipster na fotce vpravo, koupil ten skělý kabát? Je přímo k sežrání *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit