Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Hovadina, nicméně snad to rychle prolomí rád bych si to sjel aspon v offline...

  • Derp_1337

    Celé to začalo s Mass Effect 3, kde se ukázalo, že staré dobré jádro Bioware je pryč, a pak degradace pokračovala přes Andromedu a nyní Anthem bude další mylník v pohřbu kdysi dobrého studia.

  • cNNk

    Stejne je to zajimavy jak se po par letech dokaze  oznaceni "tvůrci Mass Effectu" zmenit z poklony na urazku/posmesek :D

    • Carnage666

      Tak hodně lidí nenadává přímo na Bioware jako spíš na EA o kterým se psalo, že na poslední Mass Effect vybralo nějakej B tým.

      • booczech

        Ono už tam hlavně moc lidí z vedení původního Biowaru, není.

  • joo já věděl že to bude propadák, promo postavené na grafice a hype až do oblak, splňovalo to všechny předpoklady pro sra*ku. and here we go. kolik asi stál vývoj.. :)

  • Nesnasim kdyz vyjde spousta dobrych her, tolik penez to stoji, cas na to clovek nema, proste nestesti.

    Je dobre videt, ze nekteri vyvojari si to uvedomuji, a bojuji proti tomuto nesvaru. Tohle mi penezenku nevyvetra, a harmonogram nenaboura. Diky !

  • TheSuffering

    Tohle snad opravdu neměli ani vypouštět. Vím, že je to alfa verze, ale i tak... Já se na tohle těšil, že si po Borderlands 2 zase zahraju s kamarády nějakou pořádnou kooperaci, ale po shlédnutí tohoto mám chuť na tenhle titul úplně zapomenout. Ale co, zkusím dál doufat, třeba to vyjde...

  • MrMelounek

    Not interested!

  • Bobrkola

    Očekávám, že za půl roku bude na Games článek s titulkem: 

    Studio BioWare bylo rozpuštěno. EA tvrdí, že o sci-fi hry není zájem :D.

    • Carnage666

      Nebo článek o tom, jak prostě byl Anthem vypuštěn ve špatnou dobu. Pak ještě očekávám článek o tom jak došlo ke zrušení všech story DLC protože to nikdo nekupuje. Docela to EA přeju... Battlefront totálně podělali a udělali mu nejhorší možnou reklamu s mikrotransakcema, Andromeda byla propadák, novej Battlefield se prodává strašně málo v předprodeji a z DICE jim odcházejí lidi a teď vydají v únoru Anthem (reskin Destiny + Lost Planet). Dobře jim tak za to že kašlou na pořádný single player SW a jo vim že Respawn má dělat na nějakym novym SW ale EA se to pomalu ani nesnaží propagovat a ohlášení na E3 byl trapas.

      • Zaho
        Tak pořád má EA sporty. Taková Fifa se prodává každý rok jak rohlíky.
        • XorxoxTalarius

          To uz taky prestava byt pravda, vydelavaji v jejich pripade jenom na lootboxech

        • Carnage666

          To je fakt, ale tak ať si nechají sporty a značky jako SW by mohla převzít jiná firma.

          • booczech

            Což jim také Disney, po propadáku s Battlefrontem 2, pohrozilo...

  • já sem tou hrou nějak okouzlenej nebyl, pak sem tomu chtěl dát šanci, ale jakmile potvrdili že to bude allways online a ke hraní na konzoli bude potřeba ps+ a xbox ekvivalent, sorry, kvůli jedný hře si to platit nebudu, takže obětování Mass Effectu aby na tomhle mohlo makat jejich nejlepší studio se jim alespoň podle mě velmi nevydařilo
    • Carnage666

      Vidíš to jsem ani nevěděl že na single hraní vlastně budeš potřebovat PS+

  • Bobrkola

    Až zas někdo bude prskat nad technickou kvalitou Games yt videí, myslím že ho můžete odkázat na tohle video :D. 

    Každopádně technická úroveň streamu je horší než u většiny letsplayerů, kteří teprve začínají. Nejprve hrozné echo. V průběhu celého videa jim přeskakovala šířka rámování obrazu v obrazu a nepříjemně to blikalo (a regulérně mě to rozptylovalo). Celý stream mi přišlo, že jeden na 560-720p a ne na full HD. A celé hraní mělo opravdu úchvatný scénář, který vypadal jako vystoupení youtubera když na E3 představoval NfS: Payback a dostal šílenou trému :D.


    A gunplay? Nevím co si o ní myslet, viděl jsem jen spoustu efektů, přes které nešlo nic vidět :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit