Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    video nepresvedčilo... také je to nijaké po všetkých stránkach. asi som mal vysoké očakávania.

  • Gambit92

    Jsem rád že to tak nějak "nijak" nepůsobí jen na mě. Ten specifičtější artstyle by tomu hodně pomohl, třeba jako Dishonored 1. Takhle to vypadá jako "chtěli jsme dobrou grafiku, ale nikdo nám na to nedal prachy". 

    • Gambit92

      Ok, nevím proč ale po zhlednutí gameplaye od Playstation Access se zdá hra být lepší než v ostatních videích... nevím proč, asi jim vyšlo dobře počasí ve hře, nebo prochází naleštěnější lokací 

      • Row

        Nebo Playstation Access do videa pridali podprahovou informaci ze se ti to libi :D

        • Gambit92

          No je to uplně klidně možný :D do vydání čas

  • madPav3L

    Moc jsem od toho nečekal, ale že to bude až takto špatné... celkem zklamání.

  • dworkin

    Je to jalové, naprosto po zásluze to komerčně propadne a je škoda, že to tam nikdo neřekl, přestože jsem si celkem jistý, že aspoň jednomu je to naprosto jasný.

    • Zajimave, ze jina, stejne jalova hra si na metacritic drzi hodnoceni 84 procent u pc verze a prodavala se jak rohliky.

      • flash789

        To proto ze neni jalova, jalove hry nemivaji 84 a neprodavaji se jak rohliky, je v tom kus logiky, zkus to taky:)

      • feihung

        Combat Outer Worlds mi příjde oproti New Vegas opravdu jalový a připadá mi, že to pociťuje čím dál víc lidí. New Vegas podržel alespoň dismemberment systém a podporoval to VATS. Tady ale nic navíc nebo originálního nevidím. Obávám se, že se Obsidian může na tomto titulu nehorázně ztrapnit.

        • flash789

          Coz by nebylo poprve :)

          • Ale jo, bylo. Obsidian nikdy špatnou hru neudělal. Rozbitej a nedodělanej bordel, to jo. Ale špatnou ne.

            • flash789

              Tak hry jako Dungeon Siege 3 nebo Alpha Protocol za výborné lze považovat jen stěží. To že se najde pár lidí kterým se to líbilo je samo možné ale obecně o žádné šlágry nad kterými dodnes nezůstane oko suché nešlo.   

              U Dungeon Siege 3 bych se dokonce nebál mluvit o totálním zpraseni celé série. Která po te radši úplně zašla. 

  • graficky to vypadá celkem mizerně, jako hra z nějaké starší konzole. Naštěstí grafika není to nejdůležitější

  • Row

    a na "tytrubce" zase nic :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit