Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Survarium Battle royale ?
  • Vzhledove mi to dost pripomina Escape from Tarkov
  • Foxtrot_cz
    Pokud tam nejsou anomálie a mutanti, tak to není Černobyl :)
  • Díky tomu vrtulníku battle royal dostali na úplně jinou úroveň. A to prostředí, zvířata taky super. Věřím tomu že tohle konečně bude první BR který bude opravdu stát za to.
    • kys
  • Jsem rád,že je hra z prvního pohledu,narozdíl od ostatních battleroyalů.
  • Trailer mě vůbec nenadchnul, vizuálně z toho na mě dýchnulo Metro 2033. Subjektivně mám totiž s Metrem velký problém - ta hra mě nikdy ani trochu nechytla,zkoušel jsem 2033 a Redux, oboje jsem
    po pár hodinách znuzeně smazal z HDD.

    Přitom post-apo žánr miluju. V modifikacích jako jsou například Sigerious Mod, Lost Alpha, O.G.S.E, Priboi Story, Datastor atd. atd. jsem strávil stovky hodin, ve vanilla Stalkerech jakbysmet.
  • Tak není to špatný, samozřejmě spousta bugů a tak ale jde to hrát.
    Nejhorší je že jim nefunguje ingame menu, pamatovat si ty klávesový zkratky je opruz.
  • milan0224
    vlci a radiace, dobrý nápad,i to,že nutně nemusíte všechny zabít (vrtulník) dělá tu hru jinou než ostatní br hry,mně se to líbí a těším se na ni :-)
  • Tak jako stylem a atmosférou se mi to libí více nez napr. duhovy Fortnite, kde si pod nohy spawnuji drevene desky. Ten vrtulnik je docela fajn napad, ale stale je to jen BR. To uz jsou fakt vsichni tak pohodlni ze se jim nechce nic vymyslet, zadny obsah, pribeh nic a proste jdou jen na "jisto" na BR, nechce se mi verit ze by se tolik klonu toho stejneho mohlo uzivit. Jojo snad to nekdy odezni a dockame se zase vice kvalitnich single player her.
    • Stejně jak dřív bylo CTF, S&D, DM a TDM tak teď je BR.
      • Krescz
        ne? stejně jako bylo mmo a moba tak teď br *3*
        • Takto jsem nad tim taky premyslel, ale i tak mi to ted prijde horsi a vice odflaknute. Driv kdyz vysel napr. Unreal tak to byla sice "pouze" strilecka, ale i tak mela obsah a bavilo me to mnohem vice, ci CSko. Tady to delaji ted uplne vsude a casto jako jen takovy jeden mod bokem, ci jeden mod jako celou hru a nic vic.
  • Jak vidím v popisu battle royale otvírá se mi kudla v kupse a ta hra u mě končí dřív než vyšla..
    • ... a přitom při této hře bych možná nechal nůž v kapse hele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit