Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    zapařil bych nový GeoW, už by to chtělo nějaký další info, když to tento rok vyjde....
  • Jack1947
    Jsem otevřen novým Mobám a (oto víc když jsou 3rd person) nicméně, se tohle musím ještě dost naučit. Zatím je komunita celkem vlažná, ale časem se ztoxiční... nerad bych byl kdyby se na mně nahlíželo špatně... ale ono to asi nění tak těžké no uvidíme.
    • nepsané pravidlo moba her říká, že nejvíc toxický hráč co má nejvíc keců má źároveň nejhorší skóre ve hře
      • Jack1947
        Většinou ano, nebo je to elitista a elitní ksser co hraje jen na počet zabití není týmový hráč.
  • To nevypadá graficky zle
  • Asharak
    Grafika tomu moc nesedí.
  • vypada to skvele, nechápem čo repcete
  • DekkerDave
    Ty jo MOBA, to slyším poprvé. Co to je? Zní to tak inovativně!
    • Aha, tak už žádné FPS, strategie, rpg, simulátory... všechno z toho jsme tu měli, simulátor pro retardované trolly... ne, sakra, simulátor... co tak nas*at a rozmazat?
  • Pamatujete někdo na Smite?
  • tuto noc jsem zkoušel hots a pro mne to bylo nehratelné kvuli malemu zoomu. nemužu hrát strategii kde nemam prehled o bojišti
    • Si zahraj dotu. Ten hots to je cistokrvna rubanica, ne strategicka hra.
      V dote tam maju velky strategicky vyznam rozmiestnene wardy apod.
    • Asharak
      Chce to nějakou tu intuici a znalost FAQ *3*
      • Nechápu.
  • Hnisavec
    pre dalsiu MOBU už nie je na trhu miesto....
    • Nooo to by som netvrdil pretoze xboxovy a playstation trh je obrovsky a tam klasicke moby ako dota a leage of legends nesiahaju.

      Viem si zivo predstavit ze 3d moze byt v buducnosti atraktivnejsie akcnejsie. Napr bude treba aim ako na strielackach, do toho este vertikalne prostredie.
      Celkom je mozne ze takto budu vyzerat moby v buducnosti
    • Grand
      Pro jakoukoliv hru je na trhu misto. Staci, aby byla lepsi nez ty predesle.
    • KrPa
      Já myslím že FPS moba má šanci.
      • Paragon je klasická moba (Přirovnal bych to trochu k Smitu). Určitě to není FPS Moba. Odzkošeno.
      • Ta už existuje Podstatě je to Smite.
      • presne tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit