Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Malych konzoli... snad ne prusvih jako OUYA , potom by to jako takove vetsi/mensi psp lepsi mohlo bejt ok.
  • Jestli to bude streamovat ps4 hry, predpokladam, ze to umozni hrat ps4 hry na jine tv nez ke ktere je pripojena. To by byla hodne uzitecna funkce pro ty, ktere nebavi prenaset konzoli. Predpokladam potom, ze bude podporovat i dual shock 4. Pak by nemusel byt zas az tak velky problem s dotekovym ovladanim nekterych her. Jinak to moc na hrani vita her nebude, dotekove ovladani pouzivaji skoro vsechny.
    • Lawliet
      u těch, kde není možné přemapovat ovládání na tlačítka. Připadá ti, že takové lezení po žebříku by nešlo na tlačítkách?
  • Malleth
    Přijde mi to divný. Jasný že hrajou na cenu, mohli to spíš zařídit tak ,aby novej model Vity měl HDMI výstup a mohla se tak připojit k telce.
    Když bych byl v situaci že mám Vitu i PS4, nebudu si chtít koupit další krabičku jen abych mohl Vita hry hrát na telce.
    Druhá možnost by byla že by šli Vita hry streamovat přímo do PS4. Snad to tam ještě dodělaj. Byla by to super feature

    Taky mě trochu zaráží tam tomu dávaj starej Dualshock, když už maj Dualshock4
    • ringmancz
      nevím jestli to je pravda, ale četl jsem, že s tím má fungovat i DS4 a časem ten touchpad bude funkční pro PSV hry
    • Start a Select?
    • Přesně tak, taky ten starý Dualshock nechápu. Navíc když ten nový Dualshock má dotykovou plošku, tak by se dal elegantně vyřešit i problém s dotykovým ovládáním.
  • Nevíte někdo, jak se jmenuje ta hra od 0:23? Jak jsem ji uviděl, hned jsem si vzpomněl, že jsem ji hrával, pokud mě paměť neklame, ještě na původní PS, ale za boha si nevzpomenu na název. Díky.
    • Devil Dice a ja si ted vybavil hru Intelligent Qube to me taky bavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit